320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ja kolmas kit samuti avaldatud:

    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      Jeps, ilusad värvid nagu roosa ja roheline rõhuvad seksikatele kehadele pigem, et ei mõnitataks enam mängijate lõustasi kuna mängijaid päris koledate larfidega on ikka päris mitu.. väravavahi kit on väga kena võrreldes varasematega, see rugby V triip natuke retarded näeb välja kuid pole hullu.

      Kommentaar


        Algselt postitas Tim| Vaata postitust
        Jeps, ilusad värvid nagu roosa ja roheline rõhuvad seksikatele kehadele pigem, et ei mõnitataks enam mängijate lõustasi kuna mängijaid päris koledate larfidega on ikka päris mitu.. väravavahi kit on väga kena võrreldes varasematega, see rugby V triip natuke retarded näeb välja kuid pole hullu.
        Mõistan Sind!

        Kommentaar


          Oot, kas see peaks naljakas olema?
          slimm.ee

          Kommentaar


            Väravavahi home kit on suht lahe
            Väljakumängijate home kit ka hea aga see pea-yleni must on MINU arust nõme.. Roheline on kindlasti parem kui see must

            Kommentaar


              Mulle ka väravavahi kit meeldib aga ega mängijate särgil pole ka midagi väga viga.

              Kommentaar


                Suurepärane. Enam pole millestkist muust ka jahuda kui särkidest:S
                Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                My spell checking is second to nine!

                Kommentaar


                  Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                  Suurepärane. Enam pole millestkist muust ka jahuda kui särkidest:S
                  Ronalts läinud ju. Ega nüüd midagi muud huvitavat ei toimugi.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Epic Vaata postitust
                    Ronalts läinud ju. Ega nüüd midagi muud huvitavat ei toimugi.
                    Sellesmõttes oleks ju hea idee.Kõik geid ja muud elukad kes loobusid klubi toetamast peale Ronaldo müüki oleks ju võimalus tagasi saada.Mis oleks veel seksikam kui 10 roosas ja 1 nt lillas väljakul siblivat meest.Peale Ronaldo mudugi.
                    Giggs will tear you appart.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vincent Vaata postitust
                      ja kolmas kit samuti avaldatud:


                      Väga gay särk, Ferdinandile kindlasti väga meeldib!
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        Väidetavalt viibib siis Antonio Valencia Manchesteris medicalil.

                        oleks tore ära teha siis suve esimene ost.

                        Kommentaar


                          ei tea nüüd kas Valencia on sellise kaliibriga mees mida United vajab ???
                          Algselt postitas Tofoa
                          Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas NOT Vaata postitust
                            ei tea nüüd kas Valencia on sellise kaliibriga mees mida United vajab ???
                            on sellise kaliibriga mees...

                            Kommentaar


                              no, Ronaldo ta ei ole.

                              Aga ta on noor, kiire ja osav. Tema crossid alasse on väga tasemel. Ja ega iga vend pole Evra'le Old Traffordil jalgevahelt teinud

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Epic Vaata postitust
                                Ma muidu väga tõsiselt ei võta särgi teemat, aga mida põrgut?
                                Uued värvid tähendavad rohkem särgimüüki.
                                Piiks- piiks ja raha tuleb.
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X