320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Peeter I Vaata postitust
    Nüüd on asi ka MANU juurde jõudnud. http://sport.postimees.ee/?id=159985
    United ei saa kindlasti mingisugust karistust, veel vähem mingisugust registreerimis keeldu.

    Kommentaar


      Algselt postitas Nohik Vaata postitust
      United ei saa kindlasti mingisugust karistust, veel vähem mingisugust registreerimis keeldu.
      Jah, kui keegi üldse saab, siis ainult Evra.

      Kommentaar


        The talented young Frenchman has not yet been registered by United and Fifa has confirmed that any complaint from Le Havre has not been lodged either.

        Ühesõnaga, kui ta manku poolt veel regatud pole, võib ta sama hästi endiselt Le Havre'i (või üldse mitte kellegi) mängija olla? Segane värk.
        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

        Kommentaar


          Algselt postitas fitti Vaata postitust
          Segane värk.
          Noh, mitte väga.
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            Algselt postitas vincent Vaata postitust
            vabandan oma teadmatuse pärast, aga kes kurat see sohilaps veel on? Ma eeldan et Prantsusmaa passiga? Ja mis sellise loodusõnnestusel millegiga üldse pistmist on?
            FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
            sigpic

            Kommentaar


              Loe foorumit, loe uudiseid. Ära hakka hoobilt lahmima, sohilaps ja loodusõnnetus.
              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

              Kommentaar


                "I´ve never dived in my life"



                Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Nohik Vaata postitust
                  See pole dive.
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    see on siiski viga, tee mis tahad

                    Kommentaar


                      Saint Rooney aktsioonis

                      Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mchl Vaata postitust
                        Tegelikult on see link juba paar postitust üleval ära märgitud
                        Algselt postitas Tofoa
                        Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                          See pole dive.
                          Omg how wrong you are...

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                            Omg how wrong you are...
                            Vinge sõnavõtt, mina näiteks tunnen end nüüd küll paikapanduna.

                            Teisisõnu seleta oma arvamus lahti, otsi näiteks eelmiselt lehelt üles minu postitus selle situatsiooni kaitseks, loe see läbi, haara sellest kinni ja ütle mulle, kui rumal ma olen ning kuidas ma tegelikkusest midagi ei tea. Ma nii tahaks valgustatute sekka jõuda.
                            20 LEGEND

                            Kommentaar


                              Juhul kui kontakti või vigastuse kartuses on lubatud niisama pikali vajuda pole ju ükski sukeldumine kaarti/keeldu väärt, sest kust see kohtunik ikka teise inimese mõtteid teab eksole.

                              Kommentaar


                                Uskumatult pikk arutelu täiesti mõttetu teema üle. Kahju, et millestki asjalikumast rääkida ei ole.
                                Which ship has never docked at Liverpool?
                                The Premiership.

                                "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                                Kommentaar

                                Working...
                                X