320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    tähendab kui sa tahad kangesti humanitaarabipunkti avada, siis kingi karlosele uus lutt ja stiivenile velgede jaoks purk roosat värvi, aga mitte ei hakka siin mingeid mängijaid müüma, eksole.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      kas ma olen ainus, kes arvab, et Fosteri väljatulek teise kolli puhul oli pehme.
      Krt korralik kiiper oleks mõelnud ja rusikaga selle minema kihutanud, tema läks aga püüdma.

      Kommentaar


        Kui nüüd meenutada ühe meile kõigile tuntud foorumikasutajast mankufänni mängueelset tähelepanekut, siis sellise ülimalt lihtsa ja etteaimatava tulemusega madistamise vaatamise peale ei tasu kallist aega raisatagi. Mida ta ka ei teinud. Muidugi tuleb siinkohal täpsustada, et antud seltsimees oli see-eest samal päeval toimunud Levadia mängul tribüünil kohal nagu viis kopikat. Aga üldiselt tundus Wolfsburgi mäng veel kontides olevat, väga lohakas mäng ja kohati nagu üleolev suhtumine paistis läbi. Sunderland see-eest näitas end üllatavalt heast küljest, eriti Turner ja Cattermole. Mängupildi järgi teenitud viik, samas poleks ka Fergusonil ilmselt midagi suurt kobiseda olnud, kui vastased üle ca 40 aasta järel Old Traffordilt kolme silmaga koju naasnuks
        Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

        Kommentaar


          The man who fired United's first equaliser against the Black Cats, Dimitar Berbatov, is featured in Jamie Redknapp's column for the Daily Mail. "Of all the strikers in the Premier League Berbatov has the best technique," says the former Liverpool midfielder. "But he tries too hard to look cool."
          "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

          Kommentaar


            Algselt postitas hos7age Vaata postitust
            Jamie Redknapp

            "But he tries too hard to look cool."
            höhöhöhöhö.

            ei, nagu tõsiselt ka, see on nüüd küll ülim "look who's talking" moment. wtf shinycrotch, jää oma liistu juurde.
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              Algselt postitas vincent Vaata postitust
              höhöhöhöhö.

              ei, nagu tõsiselt ka, see on nüüd küll ülim "look who's talking" moment. wtf shinycrotch, jää oma liistu juurde.
              Üldiselt, vaidlustes ei muuda "look who's talking" argument veel eelnevat väidet valeks. Eesti poliitikast (mitte ainult) tiritud näiteid ei hakkaks illustreerimiseks tooma, ühed pimeduse jõud ju kõik.
              "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

              Kommentaar


                Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                Üldiselt, vaidlustes ei muuda "look who's talking" argument veel eelnevat väidet valeks. Eesti poliitikast (mitte ainult) tiritud näiteid ei hakkaks illustreerimiseks tooma, ühed pimeduse jõud ju kõik.
                Üldiselt-šmüldiselt. Kui see tõesti nii oluline teema on sinu jaoks, et 'look who's talking' ei päde, siis põhjenda juba ära, kuidas Berba liiga cool välja näeb/ei näe.

                Ilmtingimata ei pea vastama, jõudu edasiste üldistuste tegemisel!
                Which ship has never docked at Liverpool?
                The Premiership.

                "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                Kommentaar


                  Algselt postitas sicmic Vaata postitust
                  Üldiselt-šmüldiselt. Kui see tõesti nii oluline teema on sinu jaoks, et 'look who's talking' ei päde, siis põhjenda juba ära, kuidas Berba liiga cool välja näeb/ei näe.

                  Ilmtingimata ei pea vastama, jõudu edasiste üldistuste tegemisel!
                  Eks kohe kümpi. Ei olnud tegemist üldistusega, vaid tähelepanu juhtimisega, esimese sõna valik ei olnud õige. Põhjendusi pakub ju Jamie. Temaga võib nõustuda (või pädeda), aga võib ka mitte. Viimasel juhul võib põhjenduseks kasutada ka lauset, et Berba näeb/ei näe cool välja, kuna Jamie (kes on ise veel hullem) ütleb seda. See ei päde. Ma põhjendan aga lihtsamalt, Jamie jutus on minu arvates iva sees.
                  "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                  Kommentaar


                    no antud juhul muudab väite valeks peamiselt see, et tegemist on subjektiivse mögaga. mingeid põhjendusi sellele seisukohale härra ilusmees oma kolumnis ei paku ju, tegelikult? Üks lause, et nii on, ja kõik. Mida sa täpsemalt põhjendad, sellest ma ei saa üldse aru. Kuna sinu meelest on Jamie jutus iva sees, siis Berba mängib cooli, või mispidi see loogika oli nüüd? Ja mis mõttes üritab cool välja näha? Võiks aru saada, et igal mängijal on oma stiil ja jutul lõpp. Isegi tv-pundit ei tohiks nii lolli juttu suust välja ajada. Tema väide ei ole kräpp mitte sellepärast, mis mees ta ise on, vaid sellepärast, et tema väide on kräpp, end of.
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      ainuke asi millega võib nõus olla et Berbal on hea tehnika...
                      "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                      Kommentaar


                        Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                        Ma põhjendan aga lihtsamalt, Jamie jutus on minu arvates iva sees.
                        Rixxer, kes üritab väitluskunsti algkursuse konspekti kasutades väga cool välja näha, arvab, et Jamie-look-cool-or-die-trying-Redknappil on õigus, kui ta üritab väita, et Berba üritab liiga cool välja näha?

                        See ei päde ikka üldse.
                        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas vincent Vaata postitust
                          no antud juhul muudab väite valeks peamiselt see, et tegemist on subjektiivse mögaga. mingeid põhjendusi sellele seisukohale härra ilusmees oma kolumnis ei paku ju, tegelikult? Üks lause, et nii on, ja kõik. Mida sa täpsemalt põhjendad, sellest ma ei saa üldse aru. Kuna sinu meelest on Jamie jutus iva sees, siis Berba mängib cooli, või mispidi see loogika oli nüüd? Ja mis mõttes üritab cool välja näha? Võiks aru saada, et igal mängijal on oma stiil ja jutul lõpp. Isegi tv-pundit ei tohiks nii lolli juttu suust välja ajada. Tema väide ei ole kräpp mitte sellepärast, mis mees ta ise on, vaid sellepärast, et tema väide on kräpp, end of.
                          No vot.Väga hea. Suuremalt jaolt nõus, kõigega ka mitte. Jamie ei pakkunud tõesti mingeid raudkõvu põhjendusi, kui nüüd kolumni lugeda. Võiks ju veidi arendada teemat, kas cool stiil on alati kõige efektiivsem e seesama igivana jutt efektse ja efektiivsuse vahekorrast. Mõni teine stiil oleks võib-olla kasulikum meeskonnale (Rooney robustne näiteks) Seda külge ma Berbatovi mängus julgen kritiseerida, arvatavalt Jamie ka. Tihti nagu oleks Berba mõni lüke liiast, tehtud efekti pärast, aga eks nagu Porpelleri laulusalm ütleb...
                          P.S Ma kohe kindlasti ei tahtnud cool välja näha ning mingeid väitluse aluseid akadeemiliselt läbi võtta. Pisut vana selleks, eriti arvestades, et väitlus on mulle eluaeg pisut ebasümpaatne olnud. Pisut vaidlust argumentide tasemel oli tagasihoidlik soov, mida ma nüüd küll ei tahaks kohe poosetamiseks tembeldada. Siinne teema (Arsenali oma ka) on alati pigem just vastupidisega silma paistnud: e nn ärapanemise asemel kasutakse vanu häid põhjendusi, mida on mõnus lugeda. On erandeid, nt mõned Roma fännid, keda on isegi siin pisut õigele teele suunatud. Eks ma natuke nüüd tunnen ebaõiglust, et mulle nüüd pisut kurjalt turja kargasite, aga ega kepiga torkamine pole alati naljaasi. Eks ma natuke nüüd häbenen, roheline foorumi postitaja ju veel.
                          "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                          Kommentaar


                            mõne manufänni arvamus,et berba ei ole kuul ning on tegelt jube hea ja makstud raha väärt, on veel puudu. ega nad ometi tööl pole? kaheldav.
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              Millest me räägime?

                              Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                              Kommentaar


                                Ma ei ole homofoob, aga selle FLOP-i (jah Vincent ma olen sinu seletusi ja põhjendusi lugenud ja neid mõistnud , aga never ever pole see mees sellist hinda väärt) piltide igalepoole toppimine läheb juba veidraks. Ma saan aru et "cool" mees jne, a äkki näitaks seda palliplatsil kui cool ta on ja äkki ei mängiks iseennast koguaeg üle, kõige rohkem pallikaotuseid üldse vist tema nimel... Lõpetage homotsemine, kui tahate "ilusate" meeste pilte riputada kuskile, sisi tehke läbutsemise alla mingi teema. Aitäh tähelepanu eest!
                                FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X