320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas NOT Vaata postitust
    Lõpuks positiivne 2:1, värav fännide poolt "Fergie, sign him up!"
    Ei näinud mängu, seega ei jaga välja .

    Kommentaar




      Foster on ka muidugi geenius, et läks torkima, kahju, et Gaz enam platsil ei olnud selleks hetkeks...
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        Kes on Gaz? :O
        slimm.ee

        Kommentaar


          Kommentaar


            Paul Gascoigne.
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              päris hea lõpetus selle paksema tüübi poolt, põlvega üles ja volley

              Kommentaar


                Sir Alex Ferguson's comments before Saturday's game against Blackburn:

                "I wouln't sell them a virus."
                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  Algselt postitas vincent Vaata postitust


                  Foster on ka muidugi geenius, et läks torkima, kahju, et Gaz enam platsil ei olnud selleks hetkeks...
                  No ta kartis et pärast loetakse värav ära nagu rannapalli oma.

                  Kommentaar


                    Seenior on juuniorile üheks kuuks Amose saatnud.

                    Kommentaar


                      Vintsu video kohta ei ole muud öelda kui: "Võta välja!"

                      Kommentaar


                        Reservidel hea võimalus scouseritele karikamängus kätte maksta. Mäng just algas, koosseisud:

                        United

                        Zieler
                        R. Brown - De Laet - Gill - Dudgeon
                        Norwood - C. Evans - Hewson - Stewart
                        Brandy - King

                        Subs: Tosic, Macheda, James

                        Liverpool

                        Bouzanis, Darby, Ayala, Mavinga, Threlfall, Amoo, Palsson, Irwin, Kacaniklic, Saric, Eccleston
                        Subs: Mendy, Hansen, Kohlert, Brouwer, Weijl

                        striim: http://www.myp2p.eu/broadcast.php?ma...03&part=sports
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          Seal hakkab selle erroriga näkku panema, fixida vms ei saa kuidagi?
                          Algselt postitas rainis007
                          Ütleme nii, et kui Tottenham oleks keerulises eas neiu, siis kaaluks ta tõenäoliselt juba enesetappu. Nii paljudelt meestelt on ta juba korvi saanud.

                          Kommentaar


                            Scouseritele ei suudetud ka reservides koht kätte näidata. Mäng jäi 1:1 aga penaltites tuli võtta vastu 3:4 kaotus :/ . 'pooli kiiper tõi 2 palli ära.
                            Algselt postitas Tofoa
                            Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas aron8888 Vaata postitust
                              Seal hakkab selle erroriga näkku panema, fixida vms ei saa kuidagi?
                              justini puhul on ultrasurf abiks.

                              Mõnusalt aktiivne mõlemapoolsete võimalustega mäng, esimesel poolajal jäädi selgelt alla ja Eccleston viis 'Pooli teenitult ette. Teine poolaeg oli risti vastupidine, Tosici, Macheda ja Jamesi sissetuleku järel käis mäng suurema osa ajast ühel väljakupoolel ja lõpuks Tosic viigistas ilusast ümber müüri keerutatud karistuslöögist. Minigl täiesti müstilisel põhjusel jäeti aga kümmekond minti enne lõppu Tosici vastu tehtud ilmselge vea eest penalti andmata ja läks pennalde peale, Macheda, Brandy ja Tosic lõid sisse, Jamesi ja de Laeti omad võttis Bouzanis paraku ära.
                              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                              Kommentaar


                                Vigastused kimbutamas enne Blackburniga mängu. Ferdinand,Vidic ja Giggs on kahtluse all kas saavad osaleda. Fletcher, Welbeck ja Park on väljas. Kapten on punase kaardi tõttu väljas.
                                Algselt postitas Tofoa
                                Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X