320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mmm...O'Shea-Brown keskkaitses?

    Kommentaar


      Evans on terve ju? Koos O'Sheaga siis eelistatavalt, Brown ei ärataks just erilist kindlust.
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        Algselt postitas vincent Vaata postitust
        Evans on terve ju? Koos O'Sheaga siis eelistatavalt, Brown ei ärataks just erilist kindlust.
        Õigus, õigus. Aga mida Wesley siis teinud on, et sinu silmis nii madalal on? Minu jaoks iga kell, iga ilmaga O'Sheast üle. Arvatavasti ka Fergie jaoks, kuna ei meenugi viimane mäng, mil O'Shea oleks keskele uimerdama pandud.

        Kommentaar


          Ei ega mul ei ole Wesi vastu otseselt midagi, lihtsalt miskipärast ei tekita sel hooajal (seni veel, loodetavasti) erilist usaldust. Eks pigem isiklik probleem. Selles osas nõus, et suure tõenäosusega ta homme Vidici-Rio puudumisel ikkagi mängib.
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            Blackburn peaks olema kerge saak aga kaitses võib sellegipoolest jamaks minna kui Vidic ja Ferdinand väljas.

            Kommentaar


              Algselt postitas Pes Vaata postitust
              Blackburn peaks olema kerge saak aga kaitses võib sellegipoolest jamaks minna kui Vidic ja Ferdinand väljas.
              su ema on kerge saak.

              michel salgado:"we play without fear"

              Kommentaar


                No Giggs arvatavasti ehk ikka on mänguvalmis ja ma loodan et Vidic ka. Mis Ferdinandi puutub siis pigem võiks Evansit mängitada, Ferdinand on niigi vigane viimasel ajal ja kindlustunne tal ka kõige parem pole ning Torreselt sai ka sõitu nii mis kole. Meedia on juba mulli suureks puhkunud ,et see on mehe viimane hooaeg Old Traffordil , milles ma julgen kahelda. Vaevalt vana ise on nõus oma 130k nädalas vahetama mingi 60k nädalas vastu,sest millegi pärast ma ei usu et talle mujal niivõrd palju makstakse. Spekuleeritakse just Redknappi ja Tottenhamiga, aga pigem on tegu lihtsalt väljaannete reitingute tõstmiseks, ikka on tore ju lugeda gossipit. Ühesõnaga ise kipuks küll arvama ,et keskel siis ikka Vidic ja Evans ehk. Fletcher ei pidanud isegi mitte pingil vist olema, hoitakse mänguks chelskiga
                "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                Kommentaar


                  Carling Cupis siis vastamisi Tottenhamiga, kodus vist oli.

                  // Fletcher enne Chelsea mängu vormi, tore
                  Algselt postitas Tofoa
                  Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

                  Kommentaar


                    van der Sar
                    O'Shea - Brown - Evans - Evra
                    Valencia - Anderson - Carrick - Nani
                    Rooney - Berbatov

                    Subs: Kuszczak, De Laet, Fabio, Fletcher, Scholes, Obertan, Owen

                    Fletch ja Obertan pingil, äärmiselt positiivne.
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      Kus Rafa on?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas salajane33 Vaata postitust
                        Kus Rafa on?
                        Kannab scouseritele halvaks läinud sööke lauda.

                        Unitedis on Rafael.
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          Algselt postitas vincent Vaata postitust
                          Unitedis on Rafael.
                          Vigastust ju ei tohiks olla, pole meest pingilgi

                          Kommentaar


                            Ei olegi ilmselt, lihtsalt ei mahtunud seekord koosseisu. Kuna de Laet on viimasel ajal Fabio reservides vasakkaitsest paremasse tõrjunud, st mõlemad on harjunud oma positsioonil suht püsivalt mängima, siis Rafaeli hiljutist vigastust ja vähest mängupraktikat arvestades SAFilt täitsa loogiline otsus täna just need kaks varusse panna.
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar




                              Teinekord tahaks ikka sellist mängu näha, kus mõlemad meeskonnad ründavad, mitte et üks teeb 25 ja teine 3 pealelööki, aga noh.

                              Aga samas, raamidesse vaid kuus lööki. See on muidugi endiselt jube frustreeriv, et meeletut ülekaalu ei suudeta kuidagi võimalusteks, veel vähem väravateks vormida, nagu esimesel poolajal näha võis. Teine 45 oli siiski oluliselt veenvam, aga sellise praktiliselt olematu vastumänguga meeskonna vastu tahaks ikkagi natuke enamat näha. Positiivset pole siiski vaja ka luubiga otsida, Berbatov ja Anderson olid täna superhead ja Carrick näib ka olevat ennast taas leidnud, loodetavasti mitte jälle ainult üheks mänguks, kui järgmist pühapäeva arvestada. Kaabriel väristas debüüdil päris korralikult, aga ega igaüks pole ka mingi Macheda, normaalsed inimesed löövadki elu esimese Suure Võimaluse enamasti värava eest kolm meetrit mööda. Kuid pikas perspektiivis võib siit ikka midagi päris-päris head tulla.
                              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                              Kommentaar


                                No vähemalt lõpus sai Kaabriel aru, et tal täna ei tule välja ja ei hakanud ise üritama, andis lahkelt palli Andresonile, kelle tsenderdusega Rooney värava tõi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X