320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Tim| Vaata postitust
    Drogba aeles seal murul mingi kuradi 5 minutit ja siis keksles edasi nagu poleks midagi olnudki
    faking daiver raisk, mängi putsakorgid rinnus edasi, see on meeste mäng ju.

    Kommentaar


      Imelik jah, et ManU kaotuses on alati kohtunik süüdi.

      Until we score.
      Maailmameistrid!!

      Kommentaar


        Algselt postitas Tim| Vaata postitust
        kuidas saab mõni chelsea fänn nimetada manut ebasümpaatseks satsiks? .
        selleks ei pea olema chelski fänn. mida muud tunda, kui iga kaotuse peale on hala hala hala. suur söör ees ja mängijad järgi. esiteks fletchil - kindel viga, mida seal raisk tal veel halada oli. teiseks drogba jalaviibutus oli nii minimaalne, et tahta et värav mitte loeks, no kamoon. mängige pussud raisk, mida te halate. olles näinud ainult värava olukorda, olen rahul et need pussukotid kaotasid, kuigi enne mängu olin manku poolt.

        Kommentaar


          Kui keegi minust eeskuju võttis kohtuniku süüdistamisel, siis panite veits mööda. Ma küll jään selle juurde, et kohtunik oli ülisitt, aga see oli nii mõlemale poole. Suurimatest fopaadest oli esimesel poolajal mängu peatamine, kui Cole Terry kubemesse sukeldus ning Chelsea palli kaotas, Drogbale kollase andmine, värava ära lugemine, sest Drogba demonstreeris oma armastust Browni vastu ilmselgelt valel hetkel, ning pärast seda pole enam mõtet sündmuseid arvestadagi, sest igasugune kontroll oli kallil vilemehel kadunud.

          Mis nüüd ManU ebasümpaatsusesse puutub, siis minge oma urgu tagasi kullakallid Chelski kummardajad ja muud haterid. Jah, Evansi jalalöök oli veidi ootamatu julmus muidu nii pehmes mängus, nagu jalgpall, aga vaevalt, et seal midagi tahtlikku oli. Ja veidi hiljem pihta hakanud kossidesse tagumises on süüdi eelkõige kohtunik, seda enam et nii sinised kui punased andsid nii kuis said.

          A ja Drogba aelemise kaitsjad, ma arvan, et viidati sellele, kuidas see nii sümpaatne mängumees loivas otsajoone poole, sai tigedaks ja kisas kohtuniku peale, siis tuli jälle valu meelde, kuniks raevuhoog selle taaskord peatas. Ja nii kümme sekki hiljem oli tegelikult üldse pohui nendest korkidest rinnus.

          Until we score on ka võrdlemisi hale banter, arvestades et tegelikult kõik süüdistused seni alusetud on olnud. Aga ei jaa muidugi... Tegelikult ManU maksab kohtunikele ja selleks me üldse võidamegi vahel. Eks praegu läheb veidi sitasti, sest laenukoorma all on altkäemakski kokku kuivanud.
          20 LEGEND

          Kommentaar


            Kui Evansi löök ja Drogba kollane välja jätta oli mäng mille võiks unustada.
            Giggs will tear you appart.

            Kommentaar


              Anderson oli küll täna fantastisch. : )
              slimm.ee

              Kommentaar


                Mind hämmastas lihtsalt Drogba puhul see, et kui teda püsti taheti aidata oli tal algul nii valus, et ei saand püstigi ja kui kollast nägi kadus valu ja lõualuud hakkasid jahvatama.

                Väravaolukorras oli ju selge sulg.

                Mäng oli samas nagu mingi Seria A kõige tempokam mäng ka.

                Kommentaar


                  Mulle meeldib kogu see teravus ja pinge, mis selles teemas hetkel keemas on. Jätkakem, härrased!

                  Kommentaar


                    Siiski värava asjus luges see, et Drogba oli tõmmanud Browni pikali, ning kohtunik jättis selle vilistamata kuna ei näinud ja lihtsalt ei liikunud kui Cole tal ees oli, rääkides drogba 'puutest' vms siis seda lihtsalt ei olnud ju.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Tim| Vaata postitust
                      Siiski värava asjus luges see, et Drogba oli tõmmanud Browni pikali, ning kohtunik jättis selle vilistamata kuna ei näinud ja lihtsalt ei liikunud kui Cole tal ees oli, rääkides drogba 'puutest' vms siis seda lihtsalt ei olnud ju.
                      Ega mängija pea palli puutuma,et sulg oleks.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                        Ega kui Mancu kaotab, on kohe kohtunik süüdi.
                        Mina pole väitnud et kui manu kaotab on kohtunik süüdi ! ma ütlesin lihtsalt et kohtunik on PA** ja mõtlesin ka selle all seda, et ta keeras si**a mõlemale meeskonnale ! Ja see et kohtunik on ka inimene, on natukene valesti öeldud, sest sellisel tasemel ei tohiks selliseid eksimusi tulla,samamoodi võib mõni koolipoiss siis neid mänge vilistada, nägemine on ju tõenäoliselt parem,kui vanadel inimestel ja kiiremad ka, kas pole hea mõte ?khm, lihtsalt häbi oleks nimetada teda "kohtunikuks" , peaaegu kõik olid "wrong decision"-id .
                        arrivederci ja hala Chelsea

                        Kommentaar


                          käisin üle pika aja jälle pubis mängu vaatamas, kahju et põsk tuli, aga mida tahtsin öelda.

                          Obertan - minu uus lemmik jalgpallur(väga ässa tehnikaga)
                          Evans - täkk, lõvikonserve söönud!!!



                          tselsi on sama naljakas kui drogba ei... lahe mäng oli

                          Kommentaar


                            Eks ole näha, mis saab chelskist peale drogba, kalou ja essieni hõimude vuti turniirile minekut, aga sellest blame it on the ref pläustist on küll kopp ees. pohhui, isegi kui oli vile mingi lombaka-seniilse-poolpimeda tohmani kätte antud, et vabanda see ikkagi seda, et esimestel pooltundidel kotti ei suudeta lüüa.
                            võtke kokku ennast, pojad!
                            buy the ticket, take the ride.

                            Kommentaar




                              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                              Kommentaar


                                Naljakas steppimine Drogba poolt tõesti. Aga neegrid on alati hästi tantsu vihtuda osanud. Mis ei tähenda, et mitte midagi ei juhtunud ning Belfasti terrorist meelega jalga püsti ei tõstnud - väga hästi teadis ta, mis teha kavatseb.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X