320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    See, mitu kilomeetrit keegi platsil jooksis ei ole küll mingi arvestatav tõestus füüsilise vormi kohta. Kohtnikud jooksevadki iga mäng rohkem kui mängijad. Oluline on see, kui kiiresti nad õigele positsioonile jõuavad, et mängolukordi hinnata ja kui palju väsimus nende otsustusvõimet mõjutab. Selliseid asju mingi prozone ei kajasta.

    Ma isegi ei vihja konkreetselt Wiley liigsetele rasvavoltidele. Lihtsalt see prozone-i (või misiganes statistika see täpselt oli) argument, mis meedias kohe 'tõestuseks' välja kisti on täiesti ebaoluline.

    Kommentaar


      Algselt postitas vincent Vaata postitust
      Mainimata on reservide nädalatagune Boltonipeks numbritega 5:1. Väravad Keane'ilt, Morrisonilt, Tunnicliffe'ilt, Cole'ilt ja lõpetuseks Pogba penalti.

      Devlin, Massacci, Fornasier, Thorpe, Fryers, Tunnicliffe, Pogba, Cofie (Morrison), Petrucci (Cole), W. Keane, Ajose (McGinty)

      (McGinty, Johnstone, Morrison, Cole)
      Boltonit peksid minu arust ikkagi akadeemikud.

      Kommentaar


        Ma vaatan ka, et suurim Manku kapifänn nagu ma olen, pole selliseid mängijaid veel kordagi näinud. Reservidest ma mõnda ikka näinud olen.

        Kommentaar


          Pobga nimi peaks ju ikka kõrva jäänud olema. Temakese pärast olid ka ju jutud, et ManU saab sarnase bänni kaela nagu Chel$ki.

          Kommentaar


            Akadeemia neh, kiirustasin, pardon. Aga kui pole nimesid enne kuulnud, siis nüüd tasub meelde jätta, mõnigi neist on juba reservide eest kaasa ka teinud ja asjalikke tegelasi mitu tükki sealt tõusmas.
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              Järgmine vend pole rahul.
              Ben Foster has admitted he is getting disheartened with life at Manchester United.

              Although he started the season as first choice following Edwin van der Sar's finger injury, a couple of high-profile mistakes, coupled with the veteran Dutchman's return to action have forced Foster out of the side.

              "It is very disheartening not even be on the bench at United," he said.

              While he was in goal for the Carling Cup tie at Barnsley last month, Foster has not even been on the bench for the vast majority of United games recently.

              Yet he has still been England's goalkeeper for the last two games.

              The first one of those, against Belarus in the final World Cup qualifier, was somewhat fortuitous because Robert Green was suspended.

              He was in on merit for the single goal defeat to Brazil in Qatar last night though and appears well placed to earn a place in Fabio Capello's squad for next summer's World Cup.

              "It's a weird one," he said. "I am third choice for Manchester United at the moment yet I am playing for my country.

              "Edwin is one of the best keepers in the world. I can't really go knocking on the manager's door and say he is not doing his job because he is."
              Algselt postitas Tofoa
              Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

              Kommentaar


                Algselt postitas NOT Vaata postitust
                Järgmine vend pole rahul.
                MM tulemas ju

                Kommentaar


                  Mängigu siis paremini.

                  Kommentaar


                    Sõna!
                    B'Oster tuleks kuskile mid-table klubisse maha kanda ja asi ants. Timmy-Howardist oodati ka palju, mulle meeldist ta kordi rohkem kui nr12, aga mingi hetk on lihtsalt aeg...
                    buy the ticket, take the ride.

                    Kommentaar


                      Kanname jah mehe maha ühe nässuläinud hooaja alguse ja kümnekonna mängu järel.
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        Mingi kena jutuke taas nii kokku pandud, et tsitaadid kontekstist välja rebitud.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas vincent Vaata postitust
                          Kanname jah mehe maha ühe nässuläinud hooaja alguse ja kümnekonna mängu järel.

                          He can go on to become the long term number one for club and country or he can let a brightly-coloured future turn into the cold black-and-white of failure.

                          The choice is that stark. It's up to him. There is no point in wrapping him in cotton wool or giving him the comfort blanket of a dressing room cuddle.

                          No-one else can do it for him. It's not down to the manager or coaches - it's up to Foster now.


                          Benil pole seda enesekindlust lihtsalt. See mind tema puhul häiribki. Praegu peaks see hetk olema, kus kutt ütleb, et ma olen tulevikus ManU ja Inglismaa nr1 ja nii on, mitte et ma ei tea mis saama hakkab, hullult tahaks mängida tegelt küll tiutiutiu.

                          artikkel siin ja uuem siin.
                          buy the ticket, take the ride.

                          Kommentaar


                            jah ja siis oleks paljude arvates ülbe kukk jälle...

                            Ei, iseenesest nõus ja asi ei ole tal kinni oskustes, vaid kõrvade vahel. Sellegipoolest ja seda enam minu arvates liiga vara selga keerata. Nii võib jäädagi neid uusi mehi muudkui ostma ja proovima ja jälle ostma, tahaks ikka rohkem näha, kuidas võimaldatakse mängijal areneda ja küpseda. Kui tuuakse selle hooaja lõppedes uus nr 1, siis kuluks Benile kindllalt mõne mid-table'i klubi esiväravavahi koht ära, aga laenule, mitte kohe paari miljoni eest maha lükata. Täpselt nii nagu ta Watfordis enesekindlust kogus, kahjuks tuli siis see neetud vigastus.
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              Algselt postitas vincent Vaata postitust
                              jah ja siis oleks paljude arvates ülbe kukk jälle...

                              Stephen King ütles, et kui sa ennast noorena õhku täis ei tõmba, ei saa täiskasvanuna ka lendu tõusta. Võtku julgus pigem olla potensiaalne ülbe läbipõlenud kukk kui munev kana.
                              buy the ticket, take the ride.

                              Kommentaar


                                Ohh, sain täna ManU kindad kätte Sall veel puudu

                                Kommentaar

                                Working...
                                X