320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Henriolen
    hakkab jälle pihta see kohtunike teema, kõik kohtunikud on si*apead si*apead ja si*apead !!!
    Nii palju kui mina mängu nägin oleks pidanud just sa ütlema midagi, et kõik kohtunikud on nii toredad, mõnusad, armsad vm. Ma ei tea kas ma olen tõesti nii anti-manuks muutunud, aga minu jaoks oli küll ikka päris võimsalt teie kasuks see vile.

    Kommentaar


      üldjuhul on ikka tavaks saanud arusaam ,et kui võidad, siis kohtunikku ei laida,eks....

      noo oli kerge penalti , mis siis , vaadakes statistikat, tegelikult oli masenvad mäng, eriti esimene poolaeg, Pompey suutis teha rohkem lööke raamidesse kui meie, see ütleme ausalt ei kõlba kuskile, isegi kui oleks olnud League Cupi mäng. Kui nüüd väike tagasivaade teha senistele mängudele , siis kui Ryan peaks buutsad varna riputama oleks ikka seis väga nutune.Ja põhimõtteliselt see ongi see faktor mis eristab meid näiteks liverpoost, meil on neid vanureid kes suudavad mängu muuta, neil pole.Ma usun et vincent võib olla kuri mu peale aga samas ma vabandan ennast välja , ma ei ole ka päris kaine.Igatahes kuigu skoor võis näida nagu meil oli massiivne ülekaal ,siis oleks Aruna natukene paremini oma võimalusi realiseerinud ja oleks oopis teine mäng olnud.... On natuke mõtlemist või mis ?
      "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

      Kommentaar


        Üldiselt sellised jutud, et vaat kus vile oli ikka jõle võimsalt ühele või teisele poole kaldu, on vähemasti sellisel tasemel mängude juures objektiivselt võttes alati bullshit. On kas hea vile või halb vile ja siis viimasel juhul isikliku sümpaatia või antipaatia tõttu nähakse ainult ühele poole tehtud valesid otsuseid. Kellegi kasuks või kahjuks ei olnud seal täna ka suurt midagi, lihtsalt taas äärmiselt ebaühtlane partii. Seesama Pompey penaltiolukord kasvõi, jah, reeglite järgi on kastis särgist hoidmine viga, samas nii saaks igas mängus paarkümmend pennalt kokku, oleks ka täna saanud. Hüpati ka mingis olukorras Neville'ile pmtslt põlvega näkku ja oblaa, vabalöök teisele poole hoopis. Teiselt poolt Fletch võis kaks korda seal Boatengile või kellelegi jalaga udjada ja siis nügimisele vastas veel suht agressiivse tõukega, kaarti ei saanud. Scholes oleks ka igasuguse loogika järgi pidanud varem kolllast nägema. Aga vead enamvähem võrdsed, kaardid ka, suhtkoht ühtemoodi tuli lihtsalt jama mõlemale poole.

        edit: wtf pärast ma pahandama peaks? joo terviseks
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          Vile oli ainuke sitt asi kogu mängu juures. loomulikult natuke ka see, et lasti pompeyl domineerida kohati kuid mida ikka tahta tiimilt kes kodustaadionil mängib. Loomulikult see penalt mis määrati portsile oli lausa.. facepalm ilmus mu näole kui nägin seda kokkuvõttes.

          Kommentaar


            Algselt postitas hos7age Vaata postitust
            üldjuhul on ikka tavaks saanud arusaam ,et kui võidad, siis kohtunikku ei laida,eks....

            noo oli kerge penalti , mis siis , vaadakes statistikat, tegelikult oli masenvad mäng, eriti esimene poolaeg, Pompey suutis teha rohkem lööke raamidesse kui meie, see ütleme ausalt ei kõlba kuskile, isegi kui oleks olnud League Cupi mäng. Kui nüüd väike tagasivaade teha senistele mängudele , siis kui Ryan peaks buutsad varna riputama oleks ikka seis väga nutune.Ja põhimõtteliselt see ongi see faktor mis eristab meid näiteks liverpoost, meil on neid vanureid kes suudavad mängu muuta, neil pole.Ma usun et vincent võib olla kuri mu peale aga samas ma vabandan ennast välja , ma ei ole ka päris kaine.Igatahes kuigu skoor võis näida nagu meil oli massiivne ülekaal ,siis oleks Aruna natukene paremini oma võimalusi realiseerinud ja oleks oopis teine mäng olnud.... On natuke mõtlemist või mis ?
            Kas sa mõtlesid Carra, kes mängib keskkaitses ja peaks suutma mängu muuta?

            Kommentaar


              Algselt postitas hos7age Vaata postitust
              kui Ryan peaks buutsad varna riputama oleks ikka seis väga nutune.
              Härral täna 36. sündimise päev.

              Kommentaar


                Algselt postitas Jose Vaata postitust
                Kas sa mõtlesid Carra, kes mängib keskkaitses ja peaks suutma mängu muuta?
                Ei ,ma mõtlesin vist ,et teil lihtsalt ei ole neid vanureid,kes nagu üks eelkõneleja ütles,mängi(b)vad nagu noored Jeesused

                aga õnne Giggsile
                "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                Kommentaar


                  Algselt postitas hos7age Vaata postitust
                  Ei ,ma mõtlesin vist ,et teil lihtsalt ei ole neid vanureid,kes nagu üks eelkõneleja ütles,mängi(b)vad nagu noored Jeesused

                  aga õnne Giggsile
                  Vist, hästi paned!

                  Kommentaar


                    FA Cup, kolmas ring

                    Manchester United vs Kettering/Leeds

                    Get in!
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      leeds!!!

                      Kommentaar


                        Jaanuaris võiks Djemba-Djemba selleks üheks mänguks tagasi tuua.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Epic Vaata postitust
                          Jaanuaris võiks Djemba-Djemba selleks üheks mänguks tagasi tuua.
                          Mis diil Djemba-Djembal Ketteringiga on?
                          Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                          My spell checking is second to nine!

                          Kommentaar


                            kas keegi sai aru mix manu vastu penal anti?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                              Mis diil Djemba-Djembal Ketteringiga on?
                              Ma loodan, et Leeds suudab selle giant killingu ikkagi ära teha.

                              Kommentaar


                                Deem, pole oikuipikalt Leedsiga mänginud, me likes.
                                slimm.ee

                                Kommentaar

                                Working...
                                X