320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma olen suhteliselt kindel et SAF jätkab sama taktikaga, et laseb poistel mängida.We'll see
    "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

    Kommentaar


      Eos võiks noori mängitada. Darling Fuck..või tähendab Carling Cup ongi ju säästu-karikas säästu-meeskonnale. kui shity tahab seda saada, siis mängitagu enda põhimehi ja kui ei, siis saavad selle ManU noored ja kõik on hästi. Derby-faktor ei koti momendil küll mitte kuidagi moodi, võib-olla olen lihtsalt liiga mitte-inglane.
      buy the ticket, take the ride.

      Kommentaar


        LOL. Manu noored... Kas sa mõtled Vidicit, Berbatovit, Parki, Kuszaksit, Browni, Carrikit või Neville'i. Isegi see Darron "Jumal tänatud, et ma hittisin, äkki nüüd ei peagi oma karjääri jätkama Coca-Cola League One's, vaid võib-olla näiteks Doncaster tahab mind" Gibson on 22. Kuskilt ma lugesin, et nendel "noortel" oli kambapeale 240 koondisemängu mütsi.
        "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

        Kommentaar


          Njaa... vandenõuteooria, et Tosic oli lihtsalt Ljajici diili add-on, sai kerge tagasilöögi. Niipalju siis sellest, et Adem on kõige suurem talent, kes viimasel ajal Serbia koolist tulnud ja mida kõike veel.
          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

          Kommentaar


            Algselt postitas vello99 Vaata postitust
            Kas sa mõtled Vidicit, Berbatovit, Parki, Kuszaksit, Browni, Carrikit või Neville'i. Isegi see Darron.
            Sa pead silmas neid mehi, kes Gomesile, Huttonile, Balele, Bassongla, Dawsonile, Bentleyle, Lennonile, Jenasele, Palaciosele, Keanele ja Defoele kotti tõmbasid? Jeap.
            Berba pole novembri kuus põhisatsi eest platile saand ja pingil on tal olnud ühe korra: viimases mängus fartsmouthi vastu.
            Vidic on lihtsalt kaitse jeesus ja selleks hetkeks kui vormi otsiv Carrick mängu toodi, oli DG juba kaks korda karistanud. Ja kui sa Parkis ka mingit põhimeest näed, nosiismaitea...

            Samas möönan, et noored ehk ei ole nii õige nimetus kui B-tiim. Ma luban, et ma ei ütle enam noored kui 11st mehest kuus seda pole. (Äsja oli viis pseudo-noort: Kuzsžšszžššžsžžzssszszak, Da Laet, Gibson, Welbeck, Obertan.)

            Velts, embame!
            buy the ticket, take the ride.

            Kommentaar


              Algselt postitas fitti Vaata postitust
              Njaa... vandenõuteooria, et Tosic oli lihtsalt Ljajici diili add-on, sai kerge tagasilöögi. Niipalju siis sellest, et Adem on kõige suurem talent, kes viimasel ajal Serbia koolist tulnud ja mida kõike veel.

              Ma lugesin ka hommikul seda asja ja mõtsin, et kuradikurat. Kusjuures asi pidavat olema just sullis või noh...selle puudumises. ManU võlg näikse oma osa võtvat.
              buy the ticket, take the ride.

              Kommentaar


                Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                Kusjuures asi pidavat olema just sullis või noh...selle puudumises. ManU võlg näikse oma osa võtvat.
                Kust sa seda võtad? Ei usu mina. Pigem leiti, et Gibson, Cleverley ja Eikrem ja kes nad seal kõik on, ajavad ka asja ära.
                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                Kommentaar


                  Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                  Sa pead silmas neid mehi, kes Gomesile, Huttonile, Balele, Bassongla, Dawsonile, Bentleyle, Lennonile, Jenasele, Palaciosele, Keanele ja Defoele kotti tõmbasid? Jeap.
                  Yeah, well done. Ega ma selle osas vaidlegi, et need debiilikud ennast täis sittusid. Küsimus oli, et mis kuradi noortele siin viidatakse, aga selles osas võtan su vabanduse vastu. Muuseas Spursi esi-11 keskmine vanus oli väiksem kui Manu alustav punt.

                  Samas kui ma oleks manu fänn (oh jumal, brrrr....) ma eriti märjaks ei lähe, sest need noored küll erilised kunnid ei paistnud.

                  Obertan oli eriti hydrolol, kas ta mõne söödu kohale ka sai, pole õrna aimugi. 2. poolaeg oli vist kaks olukorda, kus Bale demonstreeris oma positsionaalset teadlikkust a la "ok, teie kolm, minge tehke kunstlik suluseis, ma vaatan siit et kõik oleks ok" ja kolm manu tilli oli värava ees ja sisuliselt lugesid Kroonikat. Aga õnneks oli pall Obertani käes ja Gomes sai väravalöögist jätkata.

                  De Laet oli ainuke, kes enam-vähem jättis palluri mulje. Siin muidugi aitas ka, et ta mängis 70 minti ZAZ-i vastu, niipea kui Lennon sinna poolele läks, oli kollane kaart kohe olemas.

                  Andersen vist oligi enamvähem kõige parem, jooksis vähemalt karjudes ringi ja töötas oma sokke maha. Aga see, et Andersen on sitt, teame juba ammusest ajast.

                  Gibson mängib järgmine hooaeg Doncasteris.

                  Mis kokkuvõtteks näitab kui sitt oli Spurs.

                  P.S. Selles Spursi pundis on põhi-11 mehi ka 4,5 (Keane on selline poolik mees) ehk, et B-koondis meil ka. lol. Ega see ei vabanda, kindlalt hooaja kõige suurem pettumus. Me lihtsalt ei ole võimelised võitma Old Traffordil (või Anfieldil või Stafford Bridgel või Sitahunnikus (või selle eellasel Persekukkunud Kinnisvara Projektil).

                  P.P.S embame jah, musi, musi...
                  "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                  Kommentaar


                    Algselt postitas vello99 Vaata postitust
                    P.P.S embame jah, musi, musi...
                    Algselt postitas vello99 Vaata postitust
                    P.S. Ploomid taha!
                    Paraadile! Paraadile!

                    see mänju on ikka nii haigelt värdjas klubi veel rõvedamate fännidega, minge kännule, raisk.

                    ei anna nii palju ikka vedada, kohtunik tegi mängu ära.
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vello99 Vaata postitust
                      Andersen vist oligi enamvähem kõige parem, jooksis vähemalt karjudes ringi ja töötas oma sokke maha. Aga see, et Andersen on sitt, teame juba ammusest ajast.
                      sa pead ka ikka lõpuks selle fabreegase fekaliseerimise laulu ära õppima. üks kaks kolm ja läksime, "an-der-son-son-son..."

                      Aga Ljajicist. Lugesin esimest mirrori uudist milllalgi õhtul/öösel ja esimesel hetkel tundus mõistagi bollocks. Teistpidi samas isegi mirrori kohta nii bollocks, et miks keegi peaks sihukest asja välja mõtlema. See ehk näitab, kui ebareaalne lüke, võttes kõrvale Fergie mingid viimase mõne kuu jooksul öeldud kommentaarid kasvõi. Kuna kodulehe kinnitust ei olnud, ei hakanud siis postitama ka, aga noh, nagu näha, nii ongi. Raha puudumise ja võla taha vaevalt asi jääb, kui tõesti olekski täielik sitt leivakotis, siis mida see kümme milli ikka päästab, umbes sama kui jätta tikutoos poes korvi panemata, kuna majalaen on ju ka vaja kuu lõpus maksta. Pigem tõepoolest see, et vähemalt sama tasemega jorsse tuleb altpoolt niigi mühinal peale ja juba nendele on tõsiseid raskusi mänguaja leidmisega. Nii 20 ringis poolkaitsjad on Anderson, Gibson, Eckersley, Eikrem, James, Corry Evans, teoorias ka Possebon veel, noorematest Pogba, Morrison, Petrucci, Stewart, lisaks igasugused Hewsonid, Grayd, Drinkwaterid, kellega divarit toita... keskväljale on mängijaid vene keeles, veel ühe ostmine, eriti veel suht kallilt, mida 10m siiski on - siis jah, loogiliselt võttes mõttetu.

                      Aga, mis ma tahtsin tegelt öelda - väga halb lõhn on küljes sellel, kuidas asja lõppkokkuvõttes aeti. Ja poisist on tõesti kahju. Äärmiselt. Kogu aeg kuulda ja lugeda, kuidas veel ainult tööluba on vaja ja ikka särav talent ja jube tore, et käisid meil siin treenimas ja ootame jaanuaris tagasi ja nüüd järsku paar nädalat hiljem on lack of development, meil tegelt sinusuguseid niigi, sod off. Mingi muu põhjus selle otsuse taga ilmselgelt on ja alati ei saa kõike välja öelda, aga väga mage, kuidas selle tõttu poisile lihtsalt niimoodi pähe lasti.
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        Algselt postitas vincent Vaata postitust
                        sa pead ka ikka lõpuks selle fabreegase fekaliseerimise laulu ära õppima. üks kaks kolm ja läksime, "an-der-son-son-son..."
                        Oops. Ju mul siis tema peale mõeldes tuli meelde Pöial-Liisi (või "Inetu Pardipoeg" (või "Väike Merineitsi (või "Tütarlaps väävlitikkudega (või "Vankumatu Tinasõdur))))).
                        "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                        Kommentaar


                          Algselt postitas fitti Vaata postitust
                          Kust sa seda võtad? Ei usu mina. Pigem leiti, et Gibson, Cleverley ja Eikrem ja kes nad seal kõik on, ajavad ka asja ära.
                          Ah mingid dailystari torud pingestasid. Vististi hoitakse hoopis Dzeko jaoks sulli kokku.
                          Ja Velts, vaata, mis ManU keskmine vanus oleks, kui g-nevillei asemel oleks mõni mitte-pensionieelik. Lihtsalt hüpotees.
                          buy the ticket, take the ride.

                          Kommentaar


                            Siis oleks Manu keskmine madalam tõesti. Samas kui jälle Keane asendada värske taburetiga, siis jälle Spurs. Mängu kvaliteet ei muutuks.
                            "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                            Kommentaar


                              tevez vingub jälle.
                              Olgugi, et tegemist on väljamaa õhtulehega, on king carlosest saanud don quijote eesel.
                              buy the ticket, take the ride.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                                tevez vingub jälle.
                                Olgugi, et tegemist on väljamaa õhtulehega, on king carlosest saanud don quijote eesel.
                                Loe äkki rohkem kui pealkirja?

                                The last game between the two saw Tevez, 25, booed every time he touched the ball.

                                He said: "Obviously I was disappointed, because I don't think I deserved to be treated that way. When I was there, I was a hard-working and loyal player who gave my all."
                                See on siis sinu meelest vingumine? Kuidas ise oleks siis vastanud küsimusele? Muideks ka West Hami vastu ei tähistanud ta väravat.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X