320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Huntide linna lendasivad:

    United’s 19-man squad for the game in Wolfsburg: Tomasz Kuszczak, Ben Foster, Patrice Evra, Oliver Gill, Gabriel Obertan, Magnus Eikrem, Paul Scholes, Darron Gibson, Antonio Valencia, Michael Carrick, Matty James, Darren Fletcher, Ji-sung Park, Anderson, Cameron Stewart, Nani, Oliver Norwood, Michael Owen, Danny Welbeck

    De Laeti pole seetõttu, et härra osutus pabereid uurides antud sarja jaoks üldsegi mitte kõlbulikuks. Rooney, Giggs, Berbatov ja Macheda on Villa mängu tarvis vati sisse pandud.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      Algselt postitas vincent Vaata postitust
      Huntide linna lendasivad:

      United’s 19-man squad for the game in Wolfsburg: Tomasz Kuszczak, Ben Foster, Patrice Evra, Oliver Gill, Gabriel Obertan, Magnus Eikrem, Paul Scholes, Darron Gibson, Antonio Valencia, Michael Carrick, Matty James, Darren Fletcher, Ji-sung Park, Anderson, Cameron Stewart, Nani, Oliver Norwood, Michael Owen, Danny Welbeck
      Pole mõndade nimedega kursis, kes neist kaitseliinis tavaliselt mängib?

      Kommentaar


        Gill. Teised ehk Stewart, Eikrem, Norwood ja James on kõik ründavamad poolkaitsjad. Samas ei usu, et keegi neist üleliia palju minuteid saab, Dzeko suguse juraka vastu Gillile kohe proovida anda... sealt vaevalt head nahka tuleks. Keskkaitse võiks olla ehk Carrick-Gibson või siis ka Carrick-Evra, kuigi ei kujuta ette, kes sel juhul vasakule läheb. Giggsilt 90 min kaitsetööd nõuda oleks vast siiski natuke liiast. Või siis Park äkki. Selge on see, et kui veel keegi tagaliinist mängu käigus paugu peaks saama, siis on ikka päris hambad.
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          Algselt postitas vincent Vaata postitust
          Giggsilt 90 min kaitsetööd nõuda oleks vast siiski natuke liiast.
          Giggs ei pidanud ju sõitma? Nüüd tuleb jah pöialt hoida, et rohkem mehi ei langeks ja laupäevaks saaks kellegi korda. Musta stsenaariumi(Wolfsburg Manu 1-0 ja Cska Beskitas 3-0) puhul on võimalik veel 3ndaks jääda, aga ükskord oleks ka Owenil aeg kõmmutama hakata ja miks mitte homme. Kui muud võimalust pole siis Gibsoni kauglöögid võivad ka asja paika panna.

          Kommentaar


            mhmh, härra tähelepanu ise. isegi must kohv ei päästa näed.
            et jah, Park siis, kuigi eeldatavasti on Fletch - Carrick - Gibson - Evra ikkagi.

            ja kolmandaks jääda ei ole võimalik, võrdsete punktidega lähevad omavahelised mängud arvesse. CSKA-ga on võit ja viik.
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              Algselt postitas salajane33 Vaata postitust
              Musta stsenaariumi(Wolfsburg Manu 1-0 ja Cska Beskitas 3-0) puhul on võimalik veel 3ndaks jääda.
              WTF are you on about?

              Edit: aeglased näpud. Võimalus on ka selline, et Evra saab proovida Dzeko vastu kõrgushüpet harjutada. Nutune väljavaade, aga Gibsoni puhul pole mulle küll miskit sellist silma jäänud, mis viitaks tema võimetele keskkaitses hakkama saada (va tema füüsis muidugi). Ja mis Gilli puutub - no ütleme nii, et kui minu isa oleks David Gill, siis ma ilmselt mängiks Unitedis Rooney kõrval ründes.

              Kommentaar


                Mingite Boltoni reservide peksmine ei ole nüüd arusaadavalt veel päris adekvaatne mõõdupuu, aga nii palju, kui mina olen Gilli mängimas näinud, julgen küll väita, et see poiss ei ole kaugeltki ainult nime pärast meeskonnas. Justkui see tegelikult niisugusel tasemel eriti võimalik olekski.
                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  Algselt postitas jaamu
                  Wolfsburgiga omavahelised mängud ju ka, kõigil oleks ju 10 punkti. Mis küll ei muuda fakti et kolmandaks jääda ei ole võimalik, sest esimesena vaadatakse omavahelistes mängudes kogutud punkte, mitte väravate vahet, mis oleks Unitedil 7, Wolfsburgil 6 ja CSKA-l 4.
                  Erm, head to head peaks ju ikka olema. Wolfsburg võidab rohkem kui ühe väravaga või 1-0 = Wolfsburg grupi võitja. 3-2 või suurem üheväravaline võit Huntidele = United grupi võitja võõrsil väravate järgi.

                  Kommentaar


                    Berba ja Rooney kaasategemine Villa vastu on ka kahtluse all.Kindlasti ei mängi nädalavahetusel vennad mikrofonid,Ferdinand,Evans, O'Shea,Neville, võimalik et VDS,ei oska tema põlve täpselt kommenteerida. Loodetavasti on terved Brown ja Vidic.

                    Aga homne kaitseliin, eh ja, ehk Evra,Fletcher,Carrick ja Gill. On küll noor aga no keda sinna ikka panna veel oleks.Mul on tekkimas juba siuke tunne et meil on rohkem katkiseid mehi kui Arsenalil :S
                    "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                    Kommentaar


                      O'Shea ja Evans jaanuarini audis. Eri kuradi lõbusaks läheb juba ikka.
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        Pole häda midagi, Arsenalil sama seis ründavate mängijatega.

                        Kommentaar


                          Premmeris villa, wolves, fulham, hull ja wigan. Seda siis detsembris. Jaanuaris spirmingham, burnley, hull ja a*****l. Kui noorukid ja valedel-kohtadel-mängivad vanad vastu peavad, võib see ikka normaalselt moraali boostida. Eston Lillaga tekib ilmselt kõige rohkem probleeme, a no küll Kiko ära karistab.


                          edit:
                          buy the ticket, take the ride.

                          Kommentaar


                            Nii kuradi andekat nimeväänamist pole kaua nähtud.

                            Kommentaar


                              Aeinoh, mis seal ikka, tuleb siis natuke vabaagentide turul ringi vaadata. Niikuinii on juba hädavareste koondisesse boostimise farmklubiks kätte ära läind.

                              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                              Kommentaar


                                Kui selline nali juhtuma peaks siis ma vist ei vaata enam kunagi ühtegi manu mängu.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X