320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Samuti üpris potentsiaalne postitus.


    Pardon, el machico Vincenzo.
    buy the ticket, take the ride.

    Kommentaar


      rõve klubi
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        Algselt postitas Martin Vaata postitust
        rõve klubi
        Mis probleem sul on ? koguaeg käid siin kurtmas, ma tõesti olen uus, et ma kõiki värke ei jaga no
        Algselt postitas Tofoa
        Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

        Kommentaar


          Algselt postitas hos7age Vaata postitust
          Ja Glazerid ütlesid ,et nemad ei müü, mis on iseenesest hea.Päris jube mõelda ,kui miskised kuus pilukat lauadaka arutaksid ,keda osta keda mitte, nii kaugele ei jõuaks. Samas tiksub Glazeritele aastas 14% intressi juurde, mis on ka päris kohutav.
          Jumala eest ei tohi klubi miskistele pilukatele müüa, päris jube moelda eks. Ise ka saad aru mida ütlesid? Teiseks kust sa seda votad, et nemad just arutama hakkavad keda osta ja keda mitte? Mingi insider oled? See 14% ei ole tervel laenul ju.







          Ok see uudis on üldsegi News of the Worldi (10 korda hullem kui sun) eksklusiiv seega BS ja jumal teab kust nad selle ühe miljardi välja motlesid, aga United pole kohe kuidagi seda väärt.

          Miks? Sest United ei saa enam enam vähem kasvada. Pean tunnistama, et Trafford Roversitel on kui mitte maailma suurim siis üks suuremaid fännibaase. Nad ei saa pileti hindu eriti tosta kuna need on juba ühed Premieri korgeimad ja nad ei saa olla edukamad kuna järjest on voidetud koike. Samuti ei saa teenida rohkem teleraha sest see müüakse ühiselt, mitte nagu Hispaanias ja ilmselt see üldse voib langeda.

          Kui see ost tuleb 6 mehe enda rahadest ja nad ei laena seda kusagilt siis selleks, et raha tagasi teenida läheb neil aastakümneid sest Unitedi kasum viimastel aastatel on olnud vist 30-50 maks 60 miljonit (ei viitsi googeldada) siis selleks tuleb pidevalt Premieri voita ja Meistrite Liigas voita ja kamoon spordis voib koike juhtuda seega see on suht suur risk. Lisaks tuleb meeskonda raha investeerida, et välja vahetada paar vananevat tööhobust lähiaastatel. Viskinina ei jää ka teile ju igavesti ja siis peate ootama jälle pool sajandit tema taassündi.

          Ameeriklased ei suuda oma laene ümber finantseerida ja osa neist on jah suure intressiga. Lisaks makstaks praegu enam vähem ainult intresse, aga need laenud tuleb ju lopuks tagasi maksta ja praegu üldsegi kasvavad... Kust tuleb see lisakasum, millest koik kinni maksta? Loomulikult on see siiski parem, kui see, et mingid pilukad klubi ostavad...



          TL;DR See takeover on mottetu pliiatsist imetud jama



          Vincent, palun vabandust. Ma ei suutnud ennast tagasi hoida, järgmine kord olen tublim.

          Kommentaar


            ei no, aja natukenegi mõistlikku juttu nagu praegu ja keegi ei hakka sulle hõlma, eks.
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              Algselt postitas NOT Vaata postitust
              Mis probleem sul on ? koguaeg käid siin kurtmas, ma tõesti olen uus, et ma kõiki värke ei jaga no
              kas martini postitust on võimalik mitmeti mõista?

              Kommentaar


                Natukene lootustki manu ja Džeko fännidele
                Algselt postitas rainis007
                Ütleme nii, et kui Tottenham oleks keerulises eas neiu, siis kaaluks ta tõenäoliselt juba enesetappu. Nii paljudelt meestelt on ta juba korvi saanud.

                Kommentaar


                  Q: What's the difference between a ManU fan and a vibrator?
                  A: A ManU fan is a real dick.

                  vastik-vastik-vastik
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Martin Vaata postitust
                    Q: What's the difference between a ManU fan and a vibrator?
                    A: A ManU fan is a real dick.

                    vastik-vastik-vastik
                    Ei tea kelle fänn sa siis oled?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Pes Vaata postitust
                      Ei tea kelle fänn sa siis oled?
                      Martin on Chelsea fänn loomulikult.

                      Aga muidu, lõbus teema
                      League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                      Kommentaar


                        va chelseafänn
                        Algselt postitas rainis007
                        Ütleme nii, et kui Tottenham oleks keerulises eas neiu, siis kaaluks ta tõenäoliselt juba enesetappu. Nii paljudelt meestelt on ta juba korvi saanud.

                        Kommentaar


                          Kommentaar


                            Issand kui palju teravaid pliaatseid koos.
                            Giggs will tear you appart.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas homeworld Vaata postitust
                              Perfektne lahendus Manu teema 10000ndaks postituseks. Ma tõstan oma mütsi...
                              "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                              Kommentaar


                                Täna siis Wolvesi vastu jätavad vahele raudselt Evans, O’Shea, Ferdinand.
                                VDS võib mängida siis laup Fulhami vastu
                                Rafael ka siis vigastusest üle saanud, aga eks siis õhtul näeb kuidas vorm on ja kas üldse on tiimi valitud
                                a ja Giggsil ka mingi probleem, et ei tea kas on täiesti terve, et mängida
                                Algselt postitas Tofoa
                                Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X