320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    täitsa perses, ausalt. see manu pole enam see, mis eelnevad aastad. nüüd ollakse lihtsalt lihtsurelikud nagu hooaegadel 2003/2004 -2005/2006. tõesti hakkab tunduma, et ühest mehest sõltus nii palju.

    Kommentaar


      tippjalgpall on tänapäeval väga võrdne. Kes võidab, see on ka võitu väärt. Mäng oleks võinud ka lõppeda skooriga 3-3, aga l'ppes 1-0 Leedsi võiduga.

      Trio Beckford Brown Kuszak tegid kolme peale ära

      Gary Neville lööb ka tihedamini väravaid, kui Leeds Manud võidab. Igasugu asju juhtub. Nüüd saab SAF keskenduda kolmele sarjale (nelja asemel).

      Äsja spämmisin Leedis teemas.

      Kommentaar


        rooney ära peale võta..
        Algselt postitas rainis007
        Ütleme nii, et kui Tottenham oleks keerulises eas neiu, siis kaaluks ta tõenäoliselt juba enesetappu. Nii paljudelt meestelt on ta juba korvi saanud.

        Kommentaar


          Algselt postitas aron8888 Vaata postitust
          rooney ära peale võta..
          Mida ja millele? Rooney on kogu seltskonnast ainus, kes ilmselt saapaga vastu pead ei saa täna. Või kui, siis saab hiljem oma väravalöömissaapaga, mis täna koju jäi.
          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

          Kommentaar


            Algselt postitas holst9 Vaata postitust
            täitsa perses, ausalt. see manu pole enam see, mis eelnevad aastad. nüüd ollakse lihtsalt lihtsurelikud nagu hooaegadel 2003/2004 -2005/2006. tõesti hakkab tunduma, et ühest mehest sõltus nii palju.
            eelmine hooaeg southend

            Kommentaar


              mis te olete lollakad peast või.

              masendav, häbeneme silmad peast, jube, kohutav, 'mitte see, mis eelmised aastad'. no minge perse. eelmised aastad olidki ebanormaalsed, võiks juba kiiremini aru saada. või siis alternatiiviks on nutta omale jõgi ja ennast sinna uputada. ära hakkab tüütama.
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                3x kastijoonepealt üle lüüa ja mitte närvi minna fännina, oeh..
                Algselt postitas rainis007
                Ütleme nii, et kui Tottenham oleks keerulises eas neiu, siis kaaluks ta tõenäoliselt juba enesetappu. Nii paljudelt meestelt on ta juba korvi saanud.

                Kommentaar


                  southendilt saadi suhu 2006 juba ja see oli pealegist carling cup, mida ei võeta nii tõsiselt. ja seda ka , et kui eelmised aastad olid ebanormaalsed, kas siis need aastad, kus midagi ei võida on normaalsed? ma isiklikult loodan, et äkki veel mingi karikas võetakse. ma mõtlen siikohal cl-i ja liigat, mitte carlingut.

                  Kommentaar


                    berbatov tore poiss küll, aga jalgpalluriks ta ei sobi, vahest prooviks mõnda tsirkust ? Klouni amet tuleks tal super hästi välja ma usun..

                    Kommentaar


                      te gloorid olete ikka nokud. Võidate on berba ja rooni jumalad, kuid kui korra eksivad siis on klounid.

                      Kommentaar


                        keegi on öelnud et rooney kloun v

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mjaasa
                          Duubeldaks, kui tohib.
                          Võtke rahulikult, minu arust on berbaflop koguaeg nii s*tt olnud kahjuks, viimase minuti ostud need kõige kõvemad.. ja see hooaeg berb on olnud täielik flop ning see mäng näitas ilusti ära, mis puust mees ta on .

                          duubeldaks..

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Henriolen Vaata postitust
                            ma usun et homme tuleb jube mäng miks see berbatov tagasi ei jõua ?
                            Algselt postitas Henriolen Vaata postitust
                            Berbatov lõi 35 minutga hat tricki, pole paha loodame, et manu särgis jätkab samamoodi ja liverpooli vastu võiks ka väikese hat tricki teha ju
                            Ja nüüd siis ütled, et Berbatov on kloun? Ise nutsid teda taga ju mõnda aega tagasi.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas turnoff Vaata postitust
                              keegi on öelnud et rooney kloun v
                              Algselt postitas aron8888 Vaata postitust
                              rooney ära peale võta..
                              Üks su saatusekaaslane nii tegi jah

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Crackerz Vaata postitust
                                Ja nüüd siis ütled, et Berbatov on kloun? Ise nutsid teda taga ju mõnda aega tagasi.
                                jah ütlen küll, kas ma siis enne ütlesin et ta on super hea mängija või ? Ma ütlesin : loodame,et jätkab manu särgis ka niimoodi, nagu koondise eestki, aga tutkit, nutsingi taga, sest rooney-owen on puhas p*sk ja rooney üksinda ei suuda ka midagi, aga sellegipoolest on berbatov kloun.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X