320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tegelt olete te lahedad. Musi-musi. See reaktsioon täna imeilus, kusjuures isegi olukorras kus ei ole trollitud. Kindlasti on mõnus tunne, kui meeskond kogu aeg võidab (ma tegelt ei tea, ei ole kunagi seda tunnet omanud), teisalt jälle reaalsustaju hakkab vaikselt kaduma.

    Reaalsus on, et praegune manu on masendavalt keskpärane, rooney, vidic ja v-o ferdinand (kui ta terveks kunagi saab) on tippklassist jalgpallurid, ülejäänud on mõtttetttu dross. igatahes edu. tulevik on imeline.
    "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

    Kommentaar


      Algselt postitas vello99 Vaata postitust
      Reaalsus on, et praegune manu on masendavalt keskpärane, rooney, vidic ja v-o ferdinand (kui ta terveks kunagi saab) on tippklassist jalgpallurid, ülejäänud on mõtttetttu dross. igatahes edu. tulevik on imeline.
      Palun defineeri minujaoks...

      Kommentaar


        Algselt postitas Ince8 Vaata postitust
        Palun defineeri minujaoks...
        Main Entry: dross
        Pronunciation: \ˈdräs, ˈdrȯs\
        Function: noun
        Etymology: Middle English dros, from Old English drōs dregs
        Date: before 12th century
        1 : the scum that forms on the surface of molten metal
        2 : waste or foreign matter : impurity
        3 : something that is base, trivial, or inferior
        drossy \ˈdrä-sē, ˈdrȯ-\ adjective
        "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

        Kommentaar


          Tegelikult inspireerituna Vello sügavanalüüsist Unitedi koosseisu kohta tahtsin ma öelda, et Valenciale hakkab see punane särk juba vaikselt istuma. Enne tänast oli 15-s mängus 7 väravat minu arusaama kohaselt, mis tähendab, et väravatega toidab ta küll.

          Ja kaasfännidelt palun, et te ei võtaks tuld igakord, kui mõni teise klubi toetaja siia parastama satub. Kui nad seda enda enesetunde parandamiseks vajavad, siis las hauguvad ja kaovad. Kui te aga vastama neile kipute, siis te venitate vaid selle pasa kaks-kolm korda pikemaks ning hakka siis midagi konstruktiivset selle seast otsima. Selliste mõttetute tegelaste nagu C*unt vastu on ju olemas ignore list - kasutage seda julgesti, te ei jää millestki ilma.
          20 LEGEND

          Kommentaar


            hydrolol. ma ei ole purjus. kui ma purjus olen, siis ma ei postita enam vähem koherentseid postitusi, kus ei sisaldu sõna pederastid.

            P.S. vaatan küll praegu nfli juues punast veini.
            "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

            Kommentaar


              Algselt postitas Nohik
              Kelle te neljandas ringis saite?
              Ma ei teagi kelle me saime, aga kelle te saite ?

              Kommentaar


                Algselt postitas kardo Vaata postitust
                Ma ei teagi kelle me saime, aga kelle te saite?
                Leeds sai Tottenhami ja ManC sai Scunthorpe'i. Manchester United sai aga Leedsilt tappa, seega nemad võivad kõige rohkem rahul olla.



                Nüüd kõik selge?
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                  Muide leedsi fännidele veel, et tegelt olite päris tublid - millegi pärast tulid kohe meelde 2001-2002- aastal meitrite liigas mängud hispaania gigantide Depori ja Valenciaga - olid meeldivad mängud heade mängijatega. Vot olid ajad.
                  Elame ikka samas maailmas? 2001/2002 oli Leeds juba CL-i jaoks minevik.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas vtp Vaata postitust
                    Tegelikult inspireerituna Vello sügavanalüüsist Unitedi koosseisu kohta tahtsin ma öelda, et Valenciale hakkab see punane särk juba vaikselt istuma. Enne tänast oli 15-s mängus 7 väravat minu arusaama kohaselt, mis tähendab, et väravatega toidab ta küll.
                    Just nimelt. Oli ta vist ka ainuke, kes Fergie poolt veidigi positiivseid sõnu sai.

                    Jubedalt must päev oli täna ikka küll. Keskvälja üle puudus igasugune kontroll ja sealt ka kõik hädad alguse said. Finisheerimine finisheerimiseks, aga ei suudetud isegi võimalusi luua.

                    Ühtlasi mõistan nüüd ka vincenti ebsoosingut kodanik Wes Browni suhtes. Sarnast õudukat peab vist Djemba-Djembade ja Bellionite ajastust otsima.

                    Kommentaar


                      Inglismaa parim 'natural defender' (höh) on tegelikult täiesti viisakas optsioon paremkaitsesse, aga jah, keskel big no-no. Väravaolukorras tegi endale stiilipuhtalt täiesti ise ära ja Foy ilmselgelt halastas, et teda juba kuskil 60 minuti kandis duši alla ei saatnud. Masendav esitus.
                      Et veel veidi iniseda, siis Welbecki on nüüd kolm või neli korda vasakus ääres proovitud ja äkki hakkab ehk aitama ka. Mängigu edaspidi ründes või las läheb siis laenule. Ja miskipärast ma hakkan üha enam kahtlema, et temast punases särgis kunagi suuremat asja saab. Nii või teisiti kummaline, et smithistiilis fopaadest ei ole ikka veel õpitud.
                      Ja teine sama ilmselge asi on see, et kui nad tõesti mõlemad puruks pole, siis ühena kahest keskpoolikust mängib Fletcher või Carrick. Kui mitte kumbki, siis on istmik majas praktiliselt alati. Peaks nagu elu olema piisavalt näidanud. Aga jälle miskipärast ikka tambitakse iga natukese aja tagant idioodi järjekindlusega, et äkki seekord...

                      siiski, mis tegelikult lisaks Valenciale veel natukenegi positiivset oli - Fabio.
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        Mul on teie üle hea meel. Vähemalt Sir. Alex teab, millest jutt käib. Leeds tuleb ja Leeds tapab. Võtke välja või võtke välja.
                        sigpic
                        It's all about Football, Football and Nothing else.

                        Kommentaar


                          Kukute järgmises ringis nii või naa välja, rõõmustage nii kaua kuni seda rõõmu on. Minu arust oli ka täiesti kohutav see kuidas jälle üritati welbecki vasakul äärel mängitada sest ilmselgelt sellest välja midagi ei tule. Üldiselt kõikidest mängijatest saab vaid Valencia öelda, et tal oli hea mäng sest nagu näha hakkab punane särk talle ilmselgelt istuma tõesti.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas vincent Vaata postitust
                            siiski, mis tegelikult lisaks Valenciale veel natukenegi positiivset oli - Fabio.
                            Ei taha teie entusiasmi ja rõõmu küll rikkuda, kuid nati võiks arvestada, et Valencia jooksis äärel, kus tema vastaseks oli 53-aastane, kahe tehispõlve, haige selja ning venitatud säärelihasega (mistõttu ta ka välja vahetati) mängiv kunagine Norwichi hirmukaitsja Andy Hudges, kelle pulss peksis punasesse juba esimese poolaja lõpuks.

                            Kuid scumi meestest jättis ta tõesti sümpaatse mulje ja esimest korda üle pika aja tuleb tõdeda, et sookoll tundus ka ohtlik. Umbes nagu kunagine piripilldiver, et kui palli sai, siis muutus õhkkond pingeliseks. Ma pole muidugi selle haleda klubi mänge see hooaeg näinud, kuid kas ta on nüüd tõesti ründajaks saanud?
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              noh, eks Valencia osas üks sõnastas juba hästi:
                              Algselt postitas noodlehair
                              It was slightly embarrassing because all he did was show how shit Leeds actually were, and how shit we must be to not be beating them.
                              sookoll on mänginud sel hooajal n-ö paberi peal jah konkreetselt ründajana, mitte näiteks kuskil vasakus ääres, kuhu teda Ronaldo ja 4-3-3e tõttu vahepeal suruma kiputi. Samas ilma Berbatovi toeta näeb see reaalsuses tihti ikkagi välja figaro-siin-figaro-seal mööda platsi ringi tuiskamisena. Eile oli seda siis mõistagi sellevõrra vähem, kuigi vähemalt korra nagu mäletaks küll teda ka jälle kuskil tagumise poolkaitsja kohal mängu üles võtmas.


                              ja lõpetuseks midagi oluliselt tähtsamat kui jalgpall - van der Sari naine pidavat kenasti paranema.
                              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                              Kommentaar


                                Stabiilsust on vaja ja paljudes mängudes ka õnne.Pole hullu, kui see hooaeg midagi väga suurt korda ei saadeta kuigi mingi karikas tuleb ikka (loodetavasti) . Aru saadav,et poistele vaja ka mängu praktikat anda.Õppimine läheb palju maksma.Aga, kui mõni loll "jalka fänn"sellest ei ole veel aru saanud kui palju nende ema nende õppimistele raha kulutab siis ehk oskaksid "mehed" mõelda ka millest jutt käib. Niisama väike soovitus mõnele ajukääbikule lihtsalt.
                                "But you can't write us off. You can never write Manchester United off."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X