320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    Tal vist on ilus naine ju? Ilusatele naistele ei meeldi sitt kliima...
    No siis hakkab inglise litsides käima
    Algselt postitas Tofoa
    Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

    Kommentaar


      Algselt postitas NOT Vaata postitust
      No siis hakkab inglise litsides käima

      Briti hoorad kõlbavad ainult tiger woodsile.
      David Silvast oli ka jutt vahepeal ju. Lahendaks nii mõndagi.
      Mis Berba ja tema põlve kohta käib, siis see on küll veits kuradi alatu, et alles paar nädalat tagasi pasundati,(stiilis) et ei ole tal viga midagi, hoidsimegi hooaja teiseks pooleks, sest ta peab siis lammutama hakkama. Mis siis nüüd saab kui ta noa alla läheb?! I say shit god damn. On's teda mõtet mahagi müüa, peab lihtsalt pingest vabanema ja nicorette'i peale viskama, küll siis kõmmutab, äkki.
      buy the ticket, take the ride.

      Kommentaar




        vs



        welcome to manchester.
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          -700 and counting

          vs

          Kommentaar


            Helesiniste Austriate klubi on veel rõvedam, kui Manku. Mida sa kekkad Saudide rahaga. Küll see kunagi otsa saab ning olete jälle mustas augus.
            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

            Kommentaar


              Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
              Küll see kunagi otsa saab ning olete jälle mustas augus.
              Lähima 100aasta jooksul seda oodata oleks patt.
              Times kirjutab, et Joe Colei lepingudiil on stopi peale jäänud. Kamoon, SAF, napsa ära!
              buy the ticket, take the ride.

              Kommentaar


                Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                Helesiniste Austriate klubi
                Austriate? Mis värk sellega ikkagi on? Ma saan aru, et väga oluline on üksteisele ära panna ja teisi võimalikult halvasti tundma panna, aga kui me sellise mõttetu sõimu siit ära kustutame, siis oleks see foorum rohkem kui poole võrra lihtsam lugeda ja huvitavam. Mingi läbusse ja laske seal nii kus tuleb.

                Klubist. Ainukene lootus tundub olevat see, et teistel on vaja rohkem mänge pidada, aga no ei vääri see aasta võitu. Muidu vist jääb õppetund õppimata. See hooaeg pole ma ühtegi normaalset mängu näinud ja mul on vahele jäänud vist 5-6 liiga mängu. Ja järgmine mäng on Burnley vastu, ei imestaks, kui seal ka ei leita ühtset keelt väljakul. Mulle on jäänud mulje, et Ronaldo minekuga kadus ka otsustavus. Viimane aasta temaga oli vähemalt üks mees, kes tõi kastanid tulest välja ja suutis tiimi kaasa vedada (enamus kordadest). Nüüd jääb naturaalsest juhist puudu. Kaptenil jääb millestki puudu ...
                Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                My spell checking is second to nine!

                Kommentaar


                  Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                  Kaptenil jääb millestki puudu ...
                  Arvestades, et kaptenil on liigakontos tervelt 4 mängu algkoosseisus, siis võiks isegi öelda, et mitte kaptenil ei jää puudu, vaid kaptenist jääb puudu. See paela jagamine Giggsi, Rio, Evra ja ma-ei-mäleta-kes-selle-veel-on-sel-hooajal-saanud vahel ei ole mingi lahendus. Kollektiivne vastutus on sotsialistlik igand. Samas, ma ei kujuta ette, kes oleks see vend, kes on vähemalt 90% mängudest platsil ja kannab endas piisavalt tuld. Noh, Rooney on üsna obvious valik, aga äkki on veel tema jaoks liiga vara. Fletch on seelikute väge juhtinud küll, ma pigem panustaks hoopis temale. Igaljuhul selge on, selles osakonnas on SAFil vaja hakata mõtteid koguma varem, mitte hiljem.
                  We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                  Kommentaar


                    Selles suhtes, et võib-olla tegin tõesti Garyle ülekohut. Aga Rooneyl nagu oleks kõik asjad olemas: võidutahe, viimase vere tilgani pingutamine. On jäänud nagu mulje, et suudaks ka teisi üleskütta, aga midagi tal jääb puudu. Mind ennast häirib see, et ta kipub vastaseid lõhkuma vihaseks minnes ja siis kohtuniku selles süüdistada. See nüüd küll eeskuju pole. Võib küll öelda, et Keane oli sarnane, aga minu meelest vajaks Rooney küll veidi maha rahunemist. Fletchiga on see probleem, et Ta kipub ka tihti vigastustega audis olema.
                    Kuskilt on nagu meeles, et Rio taheti panna kapteniks (kerkis esile, kui koondise kaptenit otsiti, siis SAF oli maininud). Mis ei oleks paha mõte, kui ta end taas platsil leiaks. aga siiski on agasid palju
                    Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                    My spell checking is second to nine!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                      Selles suhtes, et võib-olla tegin tõesti Garyle ülekohut.
                      Ei teinud, mees on lihtsalt vana ja täts itt. Evra on vist ainus selline mees, kes koguaeg teemas ja esineb ka iga kord ausalt. A no vasak-kaitsjast prantslasele vist väga paela ei anda, nii et Flech võiks momendil olla küll.
                      Targematelt meestelt - mis seis (kui üldse) Defouriga on? Poiss ju Standard Liege kapten ja puha.
                      Selles suhtes mulle see suvine clear-out (ma tean küll, et see on mingite leheneegrite pastakast välja imetud virts) imponeeriks küll, kui uut huvitavat verd peale viskaks ja poistele korralikult mänguaegagi jagataks, kasvõi siis paari pügalase kukkumisega liigaredelil.

                      edit. kodukalt leidsin nii palju: "Manchester United and Arsenal have been told to forget about signing Standard Liege's £15million-rated midfielder Steven Defour, 21, in January," says The Sun again. "But Paul Stefani, the player's agent, hinted at a summer move and said: 'Of course Steven would be interested in coming to England in the future.'"
                      buy the ticket, take the ride.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas vincent Vaata postitust
                        Ma väga vabandan, aga soccernet ei peaks küll sellist paska uudiste pähe avaldama. Antud portaali tase on ja peakski olema ikka oluliselt kõrgem kui Sunday Mirrori, The Suni ja muude sopalehtede olematu sisuväärtusega käkerdiste tõlkimine.
                        Soccerneti tase ja kõrge? Lugedes ka mitmeid varajasemaid artikleid, EI SAA kohe mitte öelda, et tase kõrge on..artiklite sisu on vahel nii lapsikult kirjutatud..jääb tunne nagu töötavad seal 15 aastased. See ei näita tase kui jalgpalluri kohta öeldakse "shrek" ja mida iganes veel. Soccernet on madalama tasemega kui elu24 imo.
                        http://www.footballidentity.com - Ootame rohkem eestlasi liituma!

                        Kommentaar


                          The FA ruled that Ferguson did not accuse Clattenburg of bias or challenge his integrity.

                          "No action will be taken in relation to Sir Alex Ferguson," a spokesman confirmed.
                          "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                          Kommentaar


                            Kui ELU24 on kõrgema tasemega, kui soccernet, olen mina rääkiv ruuter.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Arteta Vaata postitust
                              Kui ELU24 on kõrgema tasemega, kui soccernet, olen mina rääkiv ruuter.
                              Irw
                              Eks igaühel oma arvamus jamh, aga siin jääb selline mulje nagu kirjutaksid mingid traktoristid jalgpallist o.O.(mis käib ka elu24 kohta )
                              Aga see selleks, teemast välja juba mindud.

                              Loodame, et suudetakse Burnley seekord ikka lüüa.
                              http://www.footballidentity.com - Ootame rohkem eestlasi liituma!

                              Kommentaar


                                Mänku teeb võibolla Leedsi ja hakkab ka oma treeningkompleksi liisima. See on selle -700 and countingu must külg vast.

                                League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X