320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ja kuidas on see praegune jutt sellest ,et raha on olemas kuidagi erinev ja kohe kindlasti midagi mida ta ajaks selleks, et klubile mitte kahju teha?

    Kommentaar


      Algselt postitas Nohik Vaata postitust
      Ja kuidas on see praegune jutt sellest ,et raha on olemas kuidagi erinev ja kohe kindlasti midagi mida ta ajaks selleks, et klubile mitte kahju teha?
      Esiteks, viisakusest teiste vastu palun kirjuta mõnikord nii, et sinu lauseid ei peaks mõtte leidmiseks kuus korda üle lugema.

      Teiseks, ära jaura nagu loll laps.
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        Algselt postitas vincent Vaata postitust
        Esiteks, viisakusest teiste vastu palun kirjuta mõnikord nii, et sinu lauseid ei peaks mõtte leidmiseks kuus korda üle lugema.

        Teiseks, ära jaura nagu loll laps.
        Minu arvates oli see jutt stiilis, et Alex oma fännidele ei valeta ja koik muu on olnud lihtsalt mäng meediaga väga naljakas ja vähemalt enda meelest oli mul ju fantastiliselt hea point eks ju sest ta ei saa ju oelda, et "kuulge mehed päriselt ka pole väga palju pappi nagu" sest siis keeraks ta ju oma klubile täiega, aga voibla tulevikus kirjutabki mingi autobiagraafia sellest kuidas Glazerid talle pappi ei andnud lopuks ja, et ta tegi ainult head nägu klubi nimel eks ju?

        Kommentaar


          Algselt postitas Nohik Vaata postitust
          Minu arvates oli see jutt stiilis, et Alex oma fännidele ei valeta ja koik muu on olnud lihtsalt mäng meediaga väga naljakas ja vähemalt enda meelest oli mul ju fantastiliselt hea point eks ju sest ta ei saa ju oelda, et "kuulge mehed päriselt ka pole väga palju pappi nagu" sest siis keeraks ta ju oma klubile täiega, aga voibla tulevikus kirjutabki mingi autobiagraafia sellest kuidas Glazerid talle pappi ei andnud lopuks ja, et ta tegi ainult head nägu klubi nimel eks ju?
          No see on muidugi usutav, et enda meelest on sul alati fantastiliselt hea point.


          Iba vahele asjast ka vahelduseks natuke: lapsed uhmerdasid nädalavahetuse soojenduseks Youth Cupis Burnleyt 5:1. Väravad Petruccilt, kaks Kingilt ja kaks Keane'ilt.

          United: Devlin; Massacci (Fornasier 75), Wootton, McGinty, Ajose; Cole, Tunnicliffe, Pogba, King (Cofie 63); Petrucci (Lingard 68); W Keane.
          Subs not used: Johnstone, Hussain.
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            Fergiel on pohui, ta pensile ju varsti.
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              Algselt postitas Nohik Vaata postitust
              aga voibla tulevikus kirjutabki mingi autobiagraafia
              Ja raha mure ongi lahendatud!
              Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

              My spell checking is second to nine!

              Kommentaar


                Ma arvan, et äkki Nohik tahtis viidata teatvale vastuolule: Fergie fännidele ei valeta, kuid meediale luiskab. Samas - keda meedia teenindab? Ikka ju ka fänne. Seega... Või käib ta enne mänge staadioni eest karjumas, et "mul on 60 milli, shallalalaaa!"?
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  Meedia teenindab fänne sellega, et vorbib väljamõeldud lugusid? Meedia on ikka selle peal väljas, et oma kaltsu müüa.

                  Kui vaatame neid aastaid alates sellest, kui härjapõlvlased pukki said, siis pole mängijatele raha kulutamine olnud mitte mingisugune probleem. Mõne eest on isegi rahulikult 10+ milli ülemakstud.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Epic Vaata postitust
                    Meedia teenindab fänne sellega, et vorbib väljamõeldud lugusid? Meedia on ikka selle peal väljas, et oma kaltsu müüa.
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      Manchester United's financial problems may result in them having to sell star asset, striker Wayne Rooney.
                      Full story: Daily Express

                      Fännide teenindamine missugune. Kogume mingi posu andmeid kokku, loome võimalikult intrigeeriva tausta ja paneme ligitõmbava pealkirja.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Epic Vaata postitust
                        Manchester United's financial problems may result in them having to sell star asset, striker Wayne Rooney. Full story: Daily Express. Fännide teenindamine missugune. Kogume mingi posu andmeid kokku, loome võimalikult intrigeeriva tausta ja paneme ligitõmbava pealkirja.
                        Ma tõesti loodan, et sa ainult mängid lolli.

                        Nohiku idee ja minu tõlge oli Alexi jutu kohta. Ehk kui Alex ütleb meediale, et tal on 60 milli - kas ta siis teeb meediaga mind game'i või räägib fännidele tõtt. Ehk kuidas sa ühte teisest eristad ja mingite asjade puhul väidad, et see on puhas tõde ja see on mindfuck. Sest ma endiselt ei usu, et Alex käiks fännidega kuskil salakohtingutel, kus ta neile oma saladusi sosistab.
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          Martin, kas sa siis GSH ei ole näinud, MEEDIA ON PAHAD!!!!!!!!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                            Martin, kas sa siis GSH ei ole näinud, MEEDIA ON PAHAD!!!!!!!!


                            GSH ehk saksa lühikarvaline (German Short Hair)

                            Kommentaar




                              Üsna argumenteeritud artikkel eelpool tõstatatud teemadel. Nn mind-games on tõesti üks osa treeneri edukuse vahenditest (?), siis teisalt tuleb nende mängimisel lõivu maksta usaldatavusele ja usutavusele.
                              "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                              Kommentaar


                                on küll eilsed uudised aga

                                Viola agree Ljajic fee
                                Serbian starlet set to complete Italian move



                                Ja siis üks Rootsi noor poiss tuleb veebruaris trialile.15 aastane Rasmus Lindgran ,kes hetkel pallib Avesta AIK-s. Inglismaale trialile tulek ei ole talle uus asi , eelnevalt on ta käinud nii Evertonis kui ka Middlesbrough's.Tegemist on poolkaitsjaga.
                                "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                                Kommentaar

                                Working...
                                X