320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tahaks uskuda et Rooney siis kartma ei löö, kurja onuga siiski silmitsi..

    Kommentaar


      Mu meelest Anderson peaks kolme keskpoolkaitsja kasutamise puhul kogu aeg nii mängima nagu praegu, peaaegu kogu aeg "augus" abiks. Ei mäletagi, millal ta viimati nii pidevalt ja intensiivselt rünnakusse lülitus. Arvestatav panus seda enam, et Fletch tundub täna üpriski liimist lahti olevat.
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        Niipalju siis sellest, et Evra lubas ju Teveze nii kinni võtta, et too ei löö ühtegi kolli, aga võta näpust.

        Kommentaar


          Kui mõlemad keskkaitsjad lähevad väravaesist siniseks jättes täiesti ilmaasjata kasti joonele ühte ja sama palli võtma, siis võib Paddy maad ja mered kasvõi kokku lubada, abi ikka ei ole...
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            Mina annan mängu kohtunikule- Man of the match, palju õnne
            pole hullu Old Traffordil teine mäng tulekul
            Algselt postitas Tofoa
            Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

            Kommentaar


              valdes - vds valdes
              evra - abidal evra
              pique - evans pique
              puyol - vidic eitea
              alves - tühikoht,küsimärgiga alves
              messi - giggs messi
              xavi - fletcher xavi
              iniesta - carrick iniesta
              busskuets - anderson kahtlen
              pedro - valencia kahtlen
              ibra - rooney kahtlen
              Mitte lihtsalt sitt päev, vaid sitt hooaeg, oleks vaid meie ka naftašheigid.. Mõni uus nimi kes mänge suudab otsustada oleks hirmsasti vaja tuua. Niikaua kui Rooney ei ole ründaja ei tule ka karikaid..

              Kommentaar


                varsti tuleb nohik ja hakkab sulle kaela ,et kohtuniku süüks paned.
                Nüüd peaks 8 päeva pärast jätkama samast kohast ,kus lõpus viimased 10 minutit pooleli jäime.Owen oli täna selle vähese ajaga piisavalt terav, südamest loodaks ,et ei ole jälle mingi 4-5-1 mis rünnakul 4-3-3 üle läheb, kus Giggsy juba mängu lõpus ei jaksa enam niipalju.Aga noh ,mis seal ikka, accidents happen.Ja nagu üks foorumlane kuskil teemas väitis, siis lambipirn sähvatab ka erksamalt põlema enne ,kui läbi põleb.See lambipirn oleks siis City, sest kui ma nüüd seda öelnud ei oleks, siis sininekuu ja ta sõbrad hui oleks aru saanud.
                "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                Kommentaar


                  Muidu päris lahe nurgalöök oli ka

                  Kommentaar


                    Algselt postitas supermario Vaata postitust
                    mingi bla bla bla....
                    ....blablalõpp
                    Mitte lihtsalt sitt päev, vaid sitt hooaeg, oleks vaid meie ka naftašheigid.. Mõni uus nimi kes mänge suudab otsustada oleks hirmsasti vaja tuua. Niikaua kui Rooney ei ole ründaja ei tule ka karikaid..
                    Rooney on ründaja.Shittyt päästis täna korduvalt Given nagu ta seda viimasel ajal teeb.Uusi nimesid väga taga ei nutaks.Saame vanad nimed mängukorda ehk siis läheb asi rööpasse tagasi.
                    Ja selle Barcelona võrdluse võid endale sinna samusesse pista
                    "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                    Kommentaar


                      Algselt postitas hos7age Vaata postitust
                      Ja nagu üks foorumlane kuskil teemas väitis, siis lambipirn sähvatab ka erksamalt põlema enne ,kui läbi põleb.See lambipirn oleks siis City, sest kui ma nüüd seda öelnud ei oleks, siis sininekuu ja ta sõbrad hui oleks aru saanud.
                      See lambipirn pole veel polema hakkanudki...
                      "Wes Brown is the best natural defender in the country"

                      Kommentaar


                        Mänguliselt küll mitte millegagi alla ei jäädud, üks kohtuniku lauslollus ja üks oma lauslollus kaitses, rohkem polnud vajagi. City kasutas võimalusi paremini, samas nende liinidevaheline koostöö ja rünnakule liikumine olid suurema osa ajast niivõrd abitud, et kui võtta kasvõi pool esimese poolaja kindlusest ja pool mängulõpu survest, on igati võimalik kordusmängus korralikult kott pähe tõmmata.
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          ma ei mäleta ühtegi mängu, mille me selle mõtte 4-5-1 taktikaga võitnud oleks. ja mis vahetus veel lõpus - scholes valencia asemele ? Ei mõista üldse, kus selle käigu iva oli. valencia oli äärel väga terav ja hoidis seda äärt pidevalt lahti, samas kui peale seda vahetust oleks pidanud Fletcher seal olema, aga ei olnud (sest ta ei olegi winger).
                          Kokkuvõtvalt - see mäng oli võidetav, aga SAF kaotas selle.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Var Vaata postitust
                            ma ei mäleta ühtegi mängu, mille me selle mõtte 4-5-1 taktikaga võitnud oleks.
                            Ma ei mäleta ühtegi mängu, kus võõrsil niimoodi lõpus pressida sai. Paraku jäi õnnest seekord puudu.

                            Rooney sai seekord tegelikult täitsa hästi seal üksiku ründajana hakkama.

                            Kommentaar


                              http://cache2.asset-cache.net/xc/958...66A7154E5D5C61
                              Pärast seda, kui Tevez värava lõi

                              Kommentaar


                                Neville`lt küll midagi sellist ei oodanud. Ilmselt mingisugune ühe või kahe mänguline bänn - samas, ei morjenda mind üldse, sest mees on nagunii vanaks jäänud ja Rafael on ikka kaitses etem.
                                Eilse mängu kohta ütleks niipalju, et Rooney ei suuda ees üksi piisavalt teravusi luua. Kui Owen mängu tuli, elavnes rünnak kohe. Samuti oleks oodanud Dioufi varem mängu, pikka meest ette peapalle võitma.
                                Samas, teine mäng ees, küll võetakse koduplatsil vajalik võit.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X