320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas fakeplayer Vaata postitust
    Ja mis teil Rio vastu on ma ei saa aru. Hea, et ta väljakul jälle ja vast suudab end hooaja lõpuni vormis hoida ja Vidiciga väravale müür ette panna. See Fagan ongi paras kukk ja tõmbleb ja nügib liiga palju, hea et väikse vopsu Riolt sai, see veel Ferdinandist idiooti ei tee nagu keegi väitis eelpool.
    Fagan võib tropp olla, aga 1:0 seisul kastis niimoodi äsada, riskides pendla ja vähemusse jäämisega. Tundub jah igati mõistlik liigutus ju. Puhas õnn, et kohtunikud mõlemad sel hetkel mujale vaatasid. Ja tegu ei ole enam mingi teismelisega, natuke oidu võiks kahe kõrva vahel ikka olla.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      Kui Welbeckist asja ei saa, siis võiks hakata Baxteri muretsemise peale mõtlema. Ta ju ikkagi Evertonist, kust kõik looduslapsed tulevad. Aga tegelt ma arvan, et tema oleks Manus kunagi Rooney eest või Rooney partner ründes

      Kommentaar


        Ben Hibbs väidab, et Fulham on aktseptinud manku pakkumise sellele va reservide-Smallingule. Mingi 8 milku eest soetada non-league football'i, see ikka juba on midagi!
        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

        Kommentaar


          Algselt postitas christiano321 Vaata postitust
          Kui Welbeckist asja ei saa, siis võiks hakata Baxteri muretsemise peale mõtlema. Ta ju ikkagi Evertonist, kust kõik looduslapsed tulevad. Aga tegelt ma arvan, et tema oleks Manus kunagi Rooney eest või Rooney partner ründes
          Mängi vähem fifat .

          Kommentaar


            Algselt postitas fitti Vaata postitust
            Ben Hibbs väidab, et Fulham on aktseptinud manku pakkumise sellele va reservide-Smallingule. Mingi 8 milku eest soetada non-league football'i, see ikka juba on midagi!
            Smalling on täitsa kenasti mänginud Fulhami eest, aga ei tea kas ta Unitedi materjal just on...
            The Official Website of Fulham Football Club: get the latest news, highlights, fixtures and results, tickets, Club shop and more.





            Riole vist 3 mänguline keeld....


            Kommentaar


              Algselt postitas christiano321 Vaata postitust
              Kui Welbeckist asja ei saa, siis võiks hakata Baxteri muretsemise peale mõtlema. Ta ju ikkagi Evertonist, kust kõik looduslapsed tulevad. Aga tegelt ma arvan, et tema oleks Manus kunagi Rooney eest või Rooney partner ründes
              ega kui baxter fifas hea on siis see ei tähenda ,et ta ka päriselus hea on

              Kommentaar




                Ametlik kinnitus Smallingu ostule. Poiss jääb hooaja lõpuni Fulhami ja liitub Unitediga uue hooaja alguses.

                Üleminekutest veel, et ilmselt Tosic Köln'i laenule.


                Kommentaar


                  Mõttetu. Eriti veel nüüd, kui Rio sundpuhkusele saadetakse. Üldse, on see tegelane siis nii palju parem Cathcartist?

                  Tosicile õnn kaasa. Hea mängija, aga mitte piisavalt.

                  Kommentaar


                    Brasiilia jalgpallur Anderson solvus, et teda ei lülitatud laupäevaseks mänguks Hull Cityga meeskonna koosseisu ja ei ilmunud seetõttu eilsele Manchester Unitedi treeningule.
                    Mis probleemid sellel vennal veel on. Võib ikka tõsiselt võtta seda uudist ?
                    Algselt postitas Tofoa
                    Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

                    Kommentaar


                      Delfi, mis refereerib The Suni... mis sa ise arvad? Andersonil ja Fergiel on kollast pressi uskudes viimasel ajal mingi bust-up iga jumala kord, kui ta ei mängi. Nani pidi ka ammu meeskonnast välja visatud olema, Vidic Hispaanias jne jne.
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        ManU võiks täna kinni panna.
                        Mis on lootused võidu jaoks?
                        Eeldused on olemas...koduväljak

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ShatAp Vaata postitust
                          ManU võiks täna kinni panna.
                          Mis on lootused võidu jaoks?
                          Eeldused on olemas...koduväljak
                          Sinus peitub tõelist poeesiat. Ühte postitusse sidusid hemingwayliku minimalismi, shakespearliku traagika ja oskarlutsuliku külaromantika. Kiidan!
                          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                          Kommentaar


                            Eeldused on tõesti, aga lootusi küll kuskilt ei paista. Ma juba otsin välja patja, mis oleks sobiv minu pisarate vastuvõtmiseks.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Epic Vaata postitust
                              Eeldused on tõesti, aga lootusi küll kuskilt ei paista. Ma juba otsin välja patja, mis oleks sobiv minu pisarate vastuvõtmiseks.

                              Kui arvestada nädalatagust mängu, siis minumeelest paistab lootust igaltpoolt


                              Kommentaar


                                2 ründajat ette
                                Owen võiks kohe alustada koos Rooneyga ees.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X