320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Epic Vaata postitust
    See uus ost, Nani, see on päris hea.
    FIFA Player of the Year 2010.

    Kommentaar


      Täitsa ilus poolaeg, ilus seis ka. Hakka või uskuma, et Nanist võibki asja saada, nunnu skill
      Algselt postitas Tofoa
      Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

      Kommentaar


        Oi kuidas ma loodan, et Rooney hea hoog säiliks ka suvel. Keegi polegi nagu suure jamaga hakkama saanud. Küll Scholes oma kohustusliku kollase ka ära võtab ja Rafael ka ja Evra tundub, et norib ka ühte, aga praegu on muidu kõik ok.

        Hea on see, et Arsenal tahab palli sööta meie väravasse. Sest peale Arshavini löögi nagu esimese hooga ei meenugi midagi
        Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

        My spell checking is second to nine!

        Kommentaar


          Väga hea mäng, Arsenal suutis lõpuks ühe kobinaga ära lüüa :P
          Vorm paistab olevat tõusuteel
          Loodame, et Nani jätkab sama hästi.

          Kommentaar


            Oi kui tore võit Seekord oli see 4-5-1 päris hea , rooneyl oli lõpus veel üks võimalus, kuid läks vist liiga mütsiga lööma, aga jah, kokkuvõttes väga hea mäng ja eriti hea meel selle üle, et nani tegi esimese värava puhul ilusa eeltöö, kahjuks läks vist see almunia omaväravaks.

            Kommentaar


              Positiivne mäng, kuid seis oleks pidanud nii jääma, et taga 0. Kui mäng ei käi läbi Berbatovi või teda üldse mängus pole, siis on mäng ikka poole kiirem. Tuleb nüüd oodata mida Chelsea tulevikus korda saadab. Tänane värav oli Rooney jaoks Premier League 100.
              Algselt postitas Tofoa
              Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

              Kommentaar


                bravo, bueno!

                Mängujoonis oli võrratu, sellega te meid kotti pistsitegi.

                Kommentaar


                  ^Rooney on loom^

                  Kommentaar


                    kena, midagi pole öelda.
                    viimased 10+5 minutit küll mängiti 10 mehega pallitaga, aga see tõi ka lõpuks vajaliku tulemuse,

                    Kommentaar


                      Ma ei tea, pigem tooks selle mängu puhul esile Nani täiesti uskumatu mäng, küllap üks ta parimaid, ning loodetavasti ta jätkab samamoodi super hästi. samuti enne almunia OG'd kuidas ta 2e kaitsja vahelt läbi läks.. reaalselt ulmeline tunne. Samuti Parkilt super mäng, üldse ääred mängisid perfektselt. Rafaelilt esimene kord üle pikaaja kaitses minu arust täiesti veatu mäng. Evralt super crossid pidevalt.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Võss Vaata postitust
                        Loodame, et Nani jätkab sama hästi.
                        Minu meelest oli ta teine poolaeg sitt nagu tavaliselt. Mängis üksi, mitte meeskonnaga.
                        Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                        My spell checking is second to nine!

                        Kommentaar


                          now you see me... now you don't



                          Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                          Minu meelest oli ta teine poolaeg sitt nagu tavaliselt. Mängis üksi, mitte meeskonnaga.
                          ilmselgelt väsis ja koos sellega lõi pisut jälle välja suutmatus õigel hetkel õigeid otsuseid teha. samas vaadates, kui palju ta mängu jooksul endale ebatüüpiliselt tagasi töötas, saab kõik andeks.
                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                            Minu meelest oli ta teine poolaeg sitt nagu tavaliselt. Mängis üksi, mitte meeskonnaga.
                            Nani tegi nii supper mängu ja ikka veel on häda.. oh teid

                            Kommentaar


                              "Maturity is one thing, he is 23 now. He is a very shy boy and maybe his personality has become stronger with playing for us every week."
                              Tohoh

                              Mõttetult sisselastud värav.Nähes juba Nasrid vabalt tsenderdamas võis arvata ,et sealt head nahka ei tule.Ise oleks muidu pidanud vast 2 veel lööma ,aga liiga palju nüüd ka ei saa tahta.


                              "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Henriolen Vaata postitust
                                Nani tegi nii supper mängu ja ikka veel on häda.. oh teid
                                Ta on ennemgi häid mänge teinud. Ma lihtsalt loodan, et ta hakkab nii pidevalt mängima. Teine poolaeg ta meenutas mulle lihtsalt vana Nanit, kes rohkem mängis endale, kui teistele. Mul on siiralt hea meel ta esimese poole üle, aga teine oli nagu oli.

                                Ja nagu ma ütlesin juba. Esimene poolaeg oli ilus ja teine poolaeg näidati suuremalt jaolt üles kainet mõistust ja prooviti kaitsvamalt ja vastu rünnakutega. Jällegi üks ilus mäng, mida palju pole hooaja jooksul olnud. Aga need laused ei anna ju midagi tegelt juurde.
                                Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                                My spell checking is second to nine!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X