320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas hos7age Vaata postitust
    Wayne ja Coleen on kaevatud kohtusse 4 milku pärast.
    Räägi lähemalt ?

    Ja noh Ronaldo läinud, pole ka väravaid. igaav
    Väravaid skooritud 24 mänguga:

    06/07: 53
    07/08: 48
    08/09: 41
    09/10: 56
    Algselt postitas Tofoa
    Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

    Kommentaar


      Manchester United striker Wayne Rooney and his wife Coleen are being sued for £4 million by their former management company.
      "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

      Kommentaar


        Algselt postitas HERBERT Vaata postitust
        Kas Manu fanclub kusagil pubis õlut kah libistas?
        Kus mängu üle kanti?
        Kuuldavasti oli ilus mäng olnud.
        Mäng oli tõesti hea. Käisime poistega The Lost Continent-is. Täitsa mõnus ja hubane koht. Õlu maitses kah hästi peale võitu. Sel nädalal uuesti.

        Kommentaar


          Algselt postitas arno1968 Vaata postitust
          Mäng oli tõesti hea. Käisime poistega The Lost Continent-is. Täitsa mõnus ja hubane koht. Õlu maitses kah hästi peale võitu. Sel nädalal uuesti.
          Kas te olitegi teisel korrusel või olite te esimese korruse Utd fännid?


          Kommentaar


            Algselt postitas NOT Vaata postitust
            Ja noh Ronaldo läinud, pole ka väravaid. igaav
            Väravaid skooritud 24 mänguga:
            06/07: 53
            07/08: 48
            08/09: 41
            09/10: 56
            Täpsustaksin veidi:
            02/03: 42
            03/04: 47
            04/05: 37
            05/06: 45

            Ilmselge klassivahe :

            Kommentaar


              Nii tagasihoidlikku akent nagu ei mäletagi. Pankrot ikka tulemas vist.

              SISSE:
              Chris Smalling (Fulham) - eelleping

              VÄLJA:
              Danny Simpson (Newcastle United)
              Zoran Tošic (1. FC Köln) - laen hooaja lõpuni
              Danny Welbeck (Preston North End) - laen hooaja lõpuni


              Ning Cathcart, Gray ja Brandy tulid laenult tagasi. Ongi kõik. Kuigi eks madalamale saab igasuguseid poisse veel märtsi lõpuni saata.
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                no samas hetkel pole nagu karjuvat vajadust mingit jorsi sisse parseldada olnud (minumeelest)

                shrek lammutab nagu vana mees ja teised poisid on ka lõvikonserve söönud.
                VV koht on selline 50-60... PIG/Ben emb kumb siis tuleva aasta nr 1 on... maybe saavad hakkama. praegu ei pea selle pärast muretsema. teised liinid on suht soliidsed.


                ahjaa... tra, mulle see ei meeldi, et manuel sa omavärava, no tõesti... kui muu ei aita, teen oma statistika ja hooaja lõpus saab nani +1 koti juurde

                Kommentaar


                  ma usun, et sa oled reeglitega kursis ja ilma kahtluseta see omavärav tõesti ka oli. nani ei löönud pealegi, vaid püüdis anda väravasöötu ji-sung park'ile.
                  Ben Foster nüüd küll järgmine aasta Unitedi GK nr 1 ei ole, siis söön ma oma mütsi ära. pigem on kindlamaid sooritusi näidanud poolakas, kes on nüüdseks ka soliidsemasse GK vanusesse jõudnud (märtsis saab 28).
                  lisan veel, et Zoran Tosic anti Kölni koos klausliga, et sakslased võivad ta soovi korral hooajalõpus välja osta. järeldus - mehest tahetakse lahti saada, mitte teda arendada.
                  ka Smalling on väga tähtis ost. inglise noorte koondislane ja väga perspektiivikas. jalgpalli kriitikud tegid nalja, et eelmine nädal sai united arsenali üle kaks võitu - esimese Smallingu allkirja kätte saades (Wenger on samuti noormehe suur imetleja) ja teise Emirates'il. arvatavasti vidici asendaja sügisel... serblane läheb siis kas milani või barcelonasse või kus iganes palju makstakse.

                  Kommentaar


                    einojah.. ma tean, et statistikud panevad selle õigustatult OG'ks, aga ma ei ole statistik mul omad reeglid

                    Kommentaar


                      Njaa, pooldaks ka, et värav läheks siiski Nani arvele, aga mis teha - pall oli tegelikult siiski värava eest mööda jooksmas.
                      Algselt postitas Stok
                      Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Var Vaata postitust
                        ma usun, et sa oled reeglitega kursis ja ilma kahtluseta see omavärav tõesti ka oli. nani ei löönud pealegi, vaid püüdis anda väravasöötu ji-sung park'ile.
                        Nani ise väidab teistmoodi, kuigi peab nõustuma, et palli trajektoori vaadates oleks napilt mööda läinu(Park oleks kotti löönud nii või naa sellisel juhul)

                        arvatavasti vidici asendaja sügisel... serblane läheb siis kas milani või barcelonasse või kus iganes palju makstakse.
                        Võimalik.Kaheldav.Vidici ümber on küll palju seda meedia jama jah, või noh , tema tahtmiste ümber.Aga samas ei ole ta see hooaeg päris see olnud ,mis hooaeg-poolteist tagasi. Siiski on 25 milkut minumeelest naeruväärselt vähe. Smalling ka vaevalt kohe päris algkoosseisu pääseb,samas nendele kõikidele küsimusele oskab vastata ainult Venemaa targim mees.
                        "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                        Kommentaar


                          Oleks tegelikult tore kui Vidic jääks vms, pole ta ju öelnud ka, et tahaks mujale. Kuigi jah, meedia leiab neid põhjuseid alati, miks keegi minema peaks ja mis häda.
                          #Manchester United
                          #Juventus

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Tofoa
                            Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

                            Kommentaar


                              Hull City

                              Kommentaar


                                ei, smalling ikka pinkariks esimene aasta.
                                minu ennustus: vidic müüakse peale loodetavasti õnnestunud MMi serbiaga maha suure raha eest (u 30-40m£). järgmise aasta algkoosseisus plaanitavalt Rio ja Evans, mis on minu meelest vägagi soliidne paar. Johnny on kahtlemata olnud kõige stabiilsem centreback meil. pingil siis wes ja smalling. kui jumal annab, siis rio saab veel paar aastat mängida oma pidevate seljahädadega ja smalling saab kosuda kogemusi alguses rotatsiooni mängijana. paari aasta pärast rio loobub ja meil on keskkaitses evans ja smalling. mõlemad suurbritannia kodanikud, mis on minu jaoks vägagi sümpaatne nähtus.
                                vidici mineku kohta ma olen ikkagi suhteliselt kindel. nagu ütleb vanasõna - kus suitsu, seal tuld. oli ka ronaldo kohta pikka aega palju kära ja müra, nüüd mees läkski.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X