320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kurat, seda et Rio veel 2 aastat (see hooaeg pluss veel 2?) nõutaval tasemel mängiks, oleks kül pigem väikest viisi miraakel. Et loreenblaankilikult kaua händelida, peaks kutt peaks enda mängu veits re-defineerima.
    Kui N-Man alla 20milli, kurat, alla 25milli eest maha parseldatakse, on veits sitt küll tegelikult. Loodame, et naine ei viktooriabeckhamistu, sel suvel vähemalt mitte, Ronaltsi saaga keskis ka 2 aastat, nii et...
    buy the ticket, take the ride.

    Kommentaar


      paari aasta pärast peab 6 inglast olema algkoosseisus ja see ajab inglaste hinnad veelgi kõrgemaks. Serblase müügist saaks normaalselt pappi ja ühest välismaalasest lahti ka. Erinevalt Hispaaniast ja Itaaliast ei anta brassidele ja argentiinlastele kodakontsust kah. Kes üldse tulevikule mõeldes inglastest algkooseseisu vennad on? Rooney, Carrick, Hargreaves... Mõned aastad Rio ja Owen ka muidugi näiteks

      Kommentaar


        ma pean kaheldavaks, et kas nõudmine on ikka inglise kodanik. sellist inimest juriidiliselt ei eksisteerigi. pigem on nõudmine äkki (ja loodetavasti) suurbritannia kodanik. siis sinna alla läheksid ka evans ja fletcher. samuti ka Smalling. veel on ka wes brown, kuigi see võib ka selleks ajaks juba pensionil olla. ja äkki ka ben foster... see võib fosteri poisi isegi välja saatmisest päästa, kuna inglasest GK rotatsioonis pole paha variant sugugi. aga nalja hakkab kindlasti selle reegliga saama, tahaks näha mida arsenal ja liverpool siis teevad

        Kommentaar


          kuulge nupuvennad, vaja läheb mitte inglasi, vaid 'homegrown' mängijaid ehk kutte, kes on vanusevahemikus 16-21 vähemalt kolm aastat klubis olnud. see võib vabalt mingi mongol või eestlane ka olla.
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            Tegelikult ei ole vist sellist asja ka nagu Suur Britannia kodanik? See on ju saar...

            Aga keeruliseks teeb asja see, et Inglismaa pole riik, kuid neil on oma liiga. Sinu selgituste kohaselt võiks Fletcher mängida nii Inglise, Shoti kui ka näiteks P-Iirimaa liigas (on ikka olemas selline asi?) niiöelda kodumaa poisina. See ei oleks aus näiteks eestlaste ja teiste pallivõlurite suhtes.

            Aga samas EU vist streikis selle peale ja viitas vaba tööjõu liikumise printsiipidega vastuolule.

            Kommentaar


              Algselt postitas vincent Vaata postitust
              kuulge nupuvennad, vaja läheb mitte inglasi, vaid 'homegrown' mängijaid ehk kutte, kes on vanusevahemikus 16-21 vähemalt kolm aastat klubis olnud. see võib vabalt mingi mongol või eestlane ka olla.
              Ehk siis tuleb 18 aastaselt oma brassid ära osta ja JOKK?


              EDIT:

              Algselt postitas Wikipedia

              Definition

              At the beginning of each match, each club must field at least 6 players eligible to play for the national team of the country of the club. However, there is no restriction on the number of non-eligible players under contract with the club, nor on substitutes to avoid non-sportive constraints on the coaches (potentially 3+8 at the end of a match).

              Kommentaar


                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                Tegelikult ei ole vist sellist asja ka nagu Suur Britannia kodanik? See on ju saar...
                on Iirimaa ja on Suurbritannia ja Põhja-Iiri Ühendkuningriik. ja kui nende kodanike kodakondsus sassi ajada (nii muuseas, kogemata), saavad nad väga pahakseks, eriti esimesed
                E: a ma ei tea tegelikult, miks ma seda kirjutasin
                kaks firmatorti, kast pepsit!

                Kommentaar


                  Loodame siis Hargreavesi taasnägemist üsna pea.
                  Maailmameistrid!!

                  Kommentaar


                    Härrased, ärge nüüd päris kompotti kokku keetke siin. FIFA võttis oma 6+5 reegli juba mõnda aega tagasi vastu, mis EL-i poolt tööjõu vabale liikumisele viidates kiiremas korras allavoolu lasti, nagu arvata võiski. Selles osas pole minu teada mingeid muutuseid toimunud. See "kodukasvatuse" (hõkk) reegel, millele ahv vihjas, on UEFA poolt pakutud kompromisslahendus. Premieris peaks see minu mäletamist mööda jõustuma järgmisest hooajast
                    Last edited by jyriöö; 04.02.10, 15:25. Põhjus: iga liik tunneb ikka omasuguse ära
                    Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                    Kommentaar


                      parandage, kui eksin, aga kuni pole ELi dabrood, on kogu see jutt ikkagi teoreetiline. praegu on tegu vaid FIFA poolt vastu võetud otsusega, mis läheb sellesama vaba tööjõu liikumise seadusega vastuollu.

                      ja vähemasti Inglismaal tähendaks see suure tõenäosusega, et tippklubid hakkavad lihtsalt kodumaist toormaterjali veel nooremast peast kohati absurdsete hindadega kokku ostma, st jõuvahekorrad jäävad ikka suuresti samaks. aga no kui see mõne meelest jalgpalli päästab, siis palun.


                      edit: jälle üks ahv jõudis ette.
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        kui pikk tal see vigastus juba on olnud?

                        Kommentaar


                          Kui just retooriline küsimus ei olnud, siis The England midfielder has not played since September 2008.

                          Kommentaar


                            minu viga ennem. Suur Britannia on tõesti saar. Ühendatud Kuningriik on ametlik nimi.

                            Kommentaar


                              Hargreavesil lõppeb selle hooajaga leping ära, kui ta seda nüüd ise pikendada ei soovi.Selline kahtlane tunne on ,et äkki ta ei hakkagi enam jalgpalli mängima ,aga elame näeme.Samas mingi aeg tagasi ta ju reservide eest kõksis 45 minutit vist.
                              "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                              Kommentaar


                                andkeandeksmaisaa. üks ees ja teised järgi.

                                "Suurbritannia"
                                "Suurbritannia ja Põhja-Iiri Ühendkuningriik"

                                --

                                BBC eksib mu meelest, Hargo leping peaks 2011 suveni kestma. Ja ta ikka treenib vaheldumisi koos põhimeeskonna ja reservidega, rütmis kaks päeva trenni ja üks puhkust, mänginud küll pole. Pealegi viimasel ajal olevat asi isegi rohkem vaimse enesekindluse taastamises kinni. Mis pole ka üldse ime muidugi.
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X