320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tra ma ei saa aru. Me polnud ju kaotamas. Miks nii palju lisaminuteid?

    Aga see selleks. Ega me väga üle pea polnudki. Õnne oli meil rohkem ja Torresse uksumatu pudistamine. Üks penalti valesti määramine (kuigi jah, teine variant oleks olnud punane kaart, sest keegi teine poleks jõudnud) ja tulidki 3 punkti. Ega kumbki ei väärinud võitu. 'pool oli ka suht hädine.
    Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

    My spell checking is second to nine!

    Kommentaar



      Tänase mängu kokkuvõte on selle pildi peal enam vähem olemas.

      Kommentaar


        Thank you, Blackburn!
        Blackburn 1:1 Chelsea FT.

        Nonii, Rovers tegi teene meile, peaasi, et me ise nüüd ei koperdaks ja ilusti karika koju tooks

        Teadmiseks siis, et Unitedil 31 mängu mängitud ja 69p, Chelseal 30 mängu ja 65p.


        Kommentaar


          Researchiks natuke laisk ja väsinud, aga kas keegi võiks paari lausega öelda, et mis värk nende Glazerite ja nende kollase-rohelise triipuliste sallidega on.

          Kommentaar


            Algselt postitas magicm Vaata postitust
            Researchiks natuke laisk ja väsinud, aga kas keegi võiks paari lausega öelda, et mis värk nende Glazerite ja nende kollase-rohelise triipuliste sallidega on.
            Paarkümmend lauset.

            Kommentaar


              Algselt postitas JanK Vaata postitust
              JUMAL ON OLEMAS!
              jah...

              Kommentaar


                Esimene värav külastava tiimi poolt OT-l viimase kolme kuu jooksul, 704. minutit jalgpalli.
                Algselt postitas Tofoa
                Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

                Kommentaar


                  Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                  jah...
                  Kui raske siis Scholesi nutmeg'ida on?

                  Aga noo kui showboat siis showboat
                  20 LEGEND

                  Kommentaar


                    idoot..

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vtp Vaata postitust
                      Kui raske siis Scholesi nutmeg'ida on?

                      Aga noo kui showboat siis showboat
                      krt, sellist loovust on lust vaadata, kahju, et süsteem selle arengut pärsib - siis saaks võib olla kaitsemängijast (kaitsetegevusest) ka asja.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Antud selli arengut võib hetkel pärssida küll ainult tema enda loll pea.
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          Kuna pakkus huvi,tegin viimasest mängust väikese võrdluse.Nani ja Valencia siis.


                          Ja lihtsalt silmailuks Fletcherit ka.
                          "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                          Kommentaar


                            kust sa sellise aparaadi said endale?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ian. Vaata postitust
                              kust sa sellise aparaadi said endale?


                              Lase hea maitsta.
                              "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                              Kommentaar


                                Kui mõelda peagi lõppeva hooaja peale, siis ei teagi keda valida parimaks mängijaks see hooaeg - minu arust on see hooaeg tõusnud Fletcher üpriski asendamatuks mängumeheks, lihtsalt ülihea on ta olnud, ei kujutaks meeskonda ilma temata enam ette. Ronaldo läks minema ja ilmselt paljudel tekkis küsimus, kes teda asendada suudab - Valencia ja Nani?. Hooaeg on aga näidanud, et Ronaldo asendamise on enda peale võtnud Rooney ja Fletcher. Ka Korealane on teinud kuldaväärt hooaja. Park sobib minu arust keskväljale rohkem kui äärele, ikka meeletult töötab mees, ning tema söödud on nagu ülihead, kindlalt parim Aasia jalgpallur. Praegu ma ei näe mingit põhjust miks me ei peaks saama meistrite liiga finaali ja Inglise liiiga võit peaks ka meie olema. Kurat kui optimistlik ma olen.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X