320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
    Kuna pakkus huvi,tegin viimasest mängust väikese võrdluse.
    üllatav ei ole mitte see, kui sitasti Nani tsenderdab, vaid see, (võrreldes Valenciaga) kui oma äärele orienteeritud see kutt on.

    niisiis võitsingi joonlaua ja kukkusin pilti mõõtma ja seda tegelikke mõõtmetega suhestama. tulemus on harjukeskmiselt ebatäpne, samas kaotamata informatiivsuse törtsu.

    Nani

    19st söödust 15 ei olnud äärejoonest kaugemal kui ca 12m. (neist 15st ebaõnnestusid 8)
    4 söödust, mis mehike tegi joonest 13-19m kaugusel, läksid 2tükki rukkisse.

    söödupikkusest nii palju, et kohe kui see number muutus (meetrites, eks) kahekohaliseks, läks kodanik errorisse.

    Antonio oma ei viitsi mõõtma hakata, aga eks iga mats saab oma peaga asju kõrvutades suurele pildile pihta.
    imo võiks Obertäänile võimaluse anda. kasvõi pooltundide kaupa.


    ps: ma tahtsin seda ka öelda, et.....kahma lutti, rafa.
    buy the ticket, take the ride.

    Kommentaar


      Kas keegi võiks teha Parki söötudest sellise analüüsi? Üks mängust kus ta on mänginud äärel, ja teine mängust, kus ta tegutses keskel (nt Milani v LiverLOLi vastu). Mul ausalt ei ole aega praegu, aga oleks huvitav näha, kas tekivad mingid käärid. Nimelt ma pean karliga siinkohal nõustuma, et Park tundub mulle keskväljal hoopis asisem, kui äärel tühja silkamas.
      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

      Kommentaar


        noh, näiteks West Ham vs Liverpool:






        Samas ma ütleks, et ennekõike on ta lihtsalt hakanud igas mõttes tuntavalt paremini mängima kui hooaja alguses. Pole seejuures isegi väga tähtis, kas rohkem äärel või puhtalt keskel. Eks vastased on muidugi ka liiga erinevad juhtunud, et päris üksühele võrrelda saaks, aga märgatav vahe on pigem üleüldises aktiivsuse tõusus, kui peale söötude ka muud vaadata - scouserite vastu näiteks 4 pealelööki, 5 edukat taklamist, 5 teenitud karistuslööki jne. Ja kõige hapumad esitused on tal mängudes, kus kogu sats ühtlaselt sitt oli, nt Villa kodus, Everton võõrsil jne. Tegelikult mida on küll selgelt näha, on see, et kui ta ka viimastes mängudes (vs Wolves kasvõi) on näiteks vahetusest puhtalt äärele toodud, siis lõpptulemusena ta ikkagi rändab mööda platsi üsna reipalt ringi, aga no eks see lähebki sinna üldise aktiivsuse arvele vast. Väga ehe ründava keskpooliku liikumine igatahes, kui söödumustrit vaadata. Selge on muidugi see, et keskel mängimine talle puhta ääre positsioonist ka sobib tuntavalt paremini, minu ähmase mälu järgi oli ta ka PSVs just selgelt selle ampluaaga.
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          Njah. Põhiline, mis silma jääb, on et Park äärel ei mängi end (va 1 sööt) tsenderdusele ja pigem üritab palli enne ära sokutada, selle asemel, et meest ette võtta. Samas, võibolla mõistlikum ongi, publikusse võib Nani ka taguda.
          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

          Kommentaar


            See võib nüüd olla pisut meelevaldne järeldus, sest kasvõi näiteks Nani vahepealse vigastuse tõttu ei ole Fergie oma otsustes ju päris vaba olnud, aga mis veel lähemalt uurides silma torkas, on see, et Park pannakse äärele ja ta siis sokutab seal palli enne tsenderdamist üldjoontes ära juhul, kui keskväljal on ja tõusevad rünnakul talle kõrvale Scholes/Gibson/Fletcher - või siis, kui Berba on platsil. Mis täiesti mõistetavalt ongi antud juhul targem tegevus kui kasti tsenderdusi taguda. Samas kui on koosseisus Carrick, kes sel hooajal parimagi tahtmise korral laudauksele ka pihta ei saa, siis on juba ülejäänud formatsioon ka selline, et keskelt teravuse tekitamine jääb selgelt Parki enda tööks. Tänu millelele muidugi näiteks Fletch saab veel madalamal ja veel julgemalt vastaste poolkaitsjate närvide söömisele pühenduda, jne jne. Näeb küll vägisi välja nagu teadlik ja enamasti ka väga akuraatselt ellu viidud mänguplaan. Samas jälle on sellega muidugi võimalik ka kergemini näppu lõigata, kui vastu tuleb mõni oma kasti ümber hästi kokku tõmmata mõistev sats - ühel äärel teravust pea üldse pole ja keskelt ka ju siis läbi suruda ei õnnestu. Hea näide see viik Brumiga kasvõi.
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              Uus kutt OG tuleks jälle vormi ajada, Rooneyle puhkust ka vaja anda

              Kommentaar


                "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                Kommentaar


                  Manchester United is pleased to announce that Nani has signed a new four-year contract, keeping him at Old Trafford until at least June 2014.
                  "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                  Kommentaar


                    Vigastuste kohapealt niipalju siis, et Rooney, Scholes ja Giggs on kõik korras Boltoniga mänguks.
                    Ning veel siis, et O´Shea alustas siis neljapäeval juba mingisuguseid treeninguid.
                    Algselt postitas Tofoa
                    Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

                    Kommentaar


                      Great, that'll be another 10-15 good games out of him then.
                      nali naljaks, 'confidence player' nagu ta ju on - abiks ikka.
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        Meenub kadunud härra, kes kandis nime Kleberson. Alustas täitsa adekvaatselt, siis sai mitmeks kuuks vigastada. Mõne jooksu meeskonnas veel sai, aga kuna enesekindlus niisama ühe mängu pealt ei tule, siis oli punases särgis karjäär hukas. Nüüdseks aga juba ennast peale mitut aastat taas koondisesse mänginud.

                        Kommentaar


                          Giggs naerdi Fergie poolt välja
                          slimm.ee

                          Kommentaar


                            ega see jah ei ole just kõige tõsisemalt võetav ütlus ryani poolt. naljakas on mõelda selle peale, aga no, veits pulli teha pole ka paha

                            Kommentaar


                              Vein läks korraks hapuks, et hapukapsaste vastu teisipäeval jälle värske olla. Iseenesest muidugi siit võib täitsa vabalt mingi horror tulla. Võis siis Macheda, 90+7.

                              Van der Sar
                              Neville - Vidic - Evans - Evra
                              Valencia - Fletcher - Scholes - Giggs - Nani
                              Berbatov

                              Subs: Kuszczak, De Laet, Park, Carrick, Rafael, Macheda, Gibson.
                              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                              Kommentaar


                                Ferdinad ?????
                                "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                                Kommentaar

                                Working...
                                X