320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Arteta Vaata postitust
    Lõi Macheda ka ägeda värava ?
    cechi pudinaga lõi

    Kommentaar


      italiano käsi oli ka selgelt ikka mängus, kaks väravat läbi kohtunike praagi, nii et siniste võit siiski õigustatud.
      Üldiselt kokkuvõttes võrdne mäng, otsustas esimesel poolajal õnnega pooleks läbi läinud pall, kuigi Unitedi kaitseliin oli terve esimene poolaeg kahtlane, seda eriti Vidici osas.
      Kui nüüd mõni punaste kuradite fänn tuleb mainima et kohtunike abiga siis vaadake see enda värav üle, selgelt oli käsi ka kehaga suunamisel abiks, või noh nii palju sain ma vähemalt oma kehvast streamist aimu ja seda mainisid ka kommentaatorid.

      Kommentaar


        Kaks valusat kaotust järjest + Rooney vigastus ei tõota just head :/
        Newton Heath 1878

        Kommentaar


          Täna ei olnud meest, kes palli väravasse lööks... Rooney`st tunti selgelt puudust.

          Kommentaar


            Mis ma muud oskan õelda, kui, et õppige mängima

            Kommentaar


              Veel sitem mäng, kui sakslaste vastu. Neville kohta ei suuda sõnu leida hetkel...kurb.
              Algselt postitas Stok
              Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

              Kommentaar


                Kurbus. Oleks võinud vähemalt viigi välja punnitada, mida 2. poolaja esitus selgelt julgustas, aga esimesel ära antu oli liiast.

                Kommentaar


                  Krt, nüüd tuleb loota, et võetakse edaspidi maksimum punktid ja chelsea vastu keegi(Spurs,'Pool?) ära kobistaks. Tänane mäng näitas seda, mida tähendab see kui pole parimale mängijale samaväärset asendust. Viik ei olnud kaugel...

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Arteta Vaata postitust
                    Mis ma muud oskan õelda, kui, et õppige mängima
                    CL finaalis näeme, kes mängib, kes mitte
                    #Manchester United
                    #Juventus

                    Kommentaar


                      Tulemus väga viiulit mängima ei pane kuid mind huvitab, et mida kuradit teeb see gnev seal ikka veel? pistku oma putsad varna kui midagi välja ei tule kuid SAF ometigi järjepidevalt temasse usub. Ta on täiesti kohutav ja peaaegu võiks tembeldada teda kõndivaks õnnetuse hunnikuks seal platsil.

                      Kommentaar


                        soovitaks erivalikuliseks tiitliks panna sama, mis mul

                        äkki aitab

                        ma vaheajal käisin jäätist ostmas, sõin nüüd ära

                        masendusest täispask
                        slimm.ee

                        Kommentaar


                          no... just Neville oli see, kes oma südikusega teise poolaja keskel Unitedi käima tõmbas. Võtke rahulikult. Asi on selles, et ründajat pole.
                          Berbatov on super mängija, aga ründaja ta pole. Ta on heal juhul ründav poolkaitse. Ja kui tema on üks "ees", siis sisulislet tähendab see 6 poolikut. Ja lihtsalt ei olnud täna hea päev. Kõik on veel võimalik.
                          Pärnu JK Poseidon

                          Kommentaar


                            türademaa.
                            vänt on ikka vänt... ehks siis drogba on munn

                            neville on ka munn, aga vähemalt on higega munn ja möllab

                            kohtunik oli ka munn.

                            õige oleks 1-0 munnidele, ehk tselsile

                            putsi. ilge pohmakas on

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Arteta Vaata postitust
                              Mis ma muud oskan õelda, kui, et õppige mängima

                              Mida pucci sa ilgud igalpiil ? Koll jumala ees, absoluutselt igalpool paned sa samalaadseid kommentaare, Barca teemas paned ka vabsjee kunni, kõik on mingid Sillamäe taolised tiimid ja Barca on jumalik. Ma loodan, et Barca see aasta heaga ei võida, saaks sulle sügavalt näkku naerda, faking aff raisk.


                              Rooney'st tunti jah tugevalt puudust ning ega midagi teha ei olnud, kohtunik oinas ja muud pole vaja. Chel$ea siiski vääris võita .

                              Kommentaar


                                tra see raha mis sealt aasiast tuleb peab ikka üüratu olema, et seda tolkamit sinna väljakule toppida. mõtetumat jalgpallurit ei ole olemas.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X