320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas vincent Vaata postitust
    teisipäeval kohtutakse suure tõenäosusega liigavõitjat otsustavas mängus vanade sõprade scouseritega.
    Ja Fergie pilgu all ka kenasti tehtud - Obertani kaunist pommist 1:0. Viimastest mängudest Burnley ja Wigani vastu piisab kindlasti neljast, väravate vahet arvestades üsna tõenäoliselt aga ka vaid kolmest punktist.


    Foster - Wootton, Dudgeon, Gill, De Laet - Norwood, Evans, Possebon, Obertan - Stewart (Pogba), Brandy (Keane)

    Subs: Devlin, Moffat, Thorpe, Pogba, Keane.

    Thorpe oli seejuures esimest korda akadeemiast üles reservidesse kutsutud. Ja Will kandis numbrit 16. sviit
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      kus on andersonsonson

      Kommentaar


        Algselt postitas supermario Vaata postitust
        kus on andersonsonson
        Katki.Vigastuse saamise hetkel spekuleeriti kuni kuus kuud.Loodetavasti on järgmise hooaja alguseks terve.
        "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

        Kommentaar


          Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
          Katki.Vigastuse saamise hetkel spekuleeriti kuni kuus kuud.Loodetavasti on järgmise hooaja alguseks terve.
          Vähemalt jõudis oma esimese värava liigas ära lüüa.

          Kommentaar


            Scholes sõlmis uue lepingu kuni 2011. aasta juunini.
            Rooney, Giggs ja Rio on selliste ? märkide all, kuid võimalust on City vastu näha neid.

            Ja ostude kohta SAF arvas, et

            "From our point of view, we have a good structure. We may need to tweak here and there – a player here, maybe a player there," the boss said on Friday.

            "We tend to like buying young players and to build them up within the club. We’ve been good at that over the years. We won’t change that, that’s the reason we signed Hernandez from Mexico. We may buy another player this summer, maybe two at the very most, because that’s where we are, our structure is good. We may look at one or two things, but nothing serious."



            "Well, this is the silly season, isn’t it? Wayne will be here next year."
            Algselt postitas Tofoa
            Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

            Kommentaar


              aitäh raitsu keegi ehk jagaks linki, kus saaks vaadata palju sööte andis, palju kohale jõudis, palju jooksis mängus jne erinevate mängude ja mängijate kohta. kui lehed on liigade kaupa erinevad, siis EPL ja CL oleksid teretulnud. kolmandaks.. ma juba ootan homset mängu, raisk!

              Kommentaar


                Algselt postitas supermario Vaata postitust
                linki
                EPL
                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  Van der Sar
                  Neville - Evans - Vidic - Evra
                  Fletcher - Scholes - Gibson
                  Valencia - Rooney - Giggs

                  Subs: Kuszczak, Rafael, O'Shea, Carrick, Nani, Obertan, Berbatov.


                  kuradi kummaline koosseis, kui ausalt öelda. Nani pingilt - okei, et võimalus teravust juurde tuua, aga...? kerge oht on küll, et pensionisambad jälle pikali joostakse.

                  vänkerid ka: Given, Onouha, Toure, Kompany, Bridge, De Jong, Barry, A Johnson, Bellamy, Tevez, Adebayor.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Panustan ka selle peale, et ilmselt joostakse ümber meid.. neville scholes giggs koos on väga kohutavalt aeglane koosseis imo. Nani oleks võinud alustada ja samamoodi Rafael.

                    Kommentaar


                      Miks ei võiks näiteks, ükskord, et nagunii vaja veidikene imet teha, mängida kahe ründajaga?

                      Kommentaar


                        Oh, nii hea.

                        Kommentaar


                          Täitsa pussy lõpp, võit on magus. Jääb loota Spursi peale
                          Algselt postitas Tofoa
                          Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

                          Kommentaar


                            Mu süda jäi peaaegu seisma värava ajal. Pisaratest jäi vähe puudu.
                            slimm.ee

                            Kommentaar


                              20 seki enne lisaminutite täissaamist ja mina krt veel mõtlesin vahepeal, et Schoelsi peab kindlalt välja vahetama, vanameister ikka oskab . Vidic, van der Sar ka lõpus hästi hoidsid taga nulli.

                              Kommentaar


                                Õiged vennad nagu mina panevad striimi ikka kinni 89 minut kuna mäng on igav.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X