320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
    võiks fergie mingi 10aastat veel pukis olla
    Ferguson was more amused than outraged when the suggestion was put to him ahead of tomorrow's crucial Premier League encounter with Tottenham at Old Trafford, but he insisted the reports are false.

    "It is absolute rubbish," said Ferguson.

    "There is no truth in it. The only thing that determines whether I stay here is my health. And I am in rude health."



    Ja Zieler, kelle leping suvel niikuinii lõpeb, läheb ära Hannoveri. Arvestades, et lisaks igasugustele koondise rejectidele on isegi nt Amos temast hetkel valikujärjekorras eespool, siis ka igati mõistetav otsus.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
      sellise taktikaliselt geniaalse mõtteavalduse eest võiks fergie mingi 10aastat veel pukis olla ja siis nani enda mantlipärijaks võtta.

      ole g variant on päris huvitav jaa, sellisel juhul ripuks ta vist esimesed paar-kolm hooaega enne iga mängu paar tundi telefoni otsas ja küsis safilt mida teha ja kuidas kavaldada, mis iseenesest poleks üldse halb. ole g ftw!
      Ole GGGGG võiks algul abitreeneriks minna paariks aastaks(ehk SAF võiks paariks aastaks veel jääda) ja siis pärast seda tema mantlipärijaks

      Kommentaar


        Krt, SAF võiks ikka ära minna. Mul personnel ple midagi ta vastu, aga... kas veits kaua pole juba oldud?
        slimm.ee

        Kommentaar


          Algselt postitas JanK Vaata postitust
          Krt, SAF võiks ikka ära minna. Mul personnel ple midagi ta vastu, aga... kas veits kaua pole juba oldud?
          Ei.



          .......................

          Kommentaar


            Algselt postitas JanK Vaata postitust
            Krt, SAF võiks ikka ära minna. Mul personnel ple midagi ta vastu, aga... kas veits kaua pole juba oldud?
            võta kokku ennast.

            Kommentaar


              Nahhui.

              Van der Sar
              Rafael - Evans - Vidic - Evra
              Valencia - Scholes - Fletcher - Giggs - Nani
              Berbatov

              Subs: Kuszczak, Brown, O'Shea, Carrick, Hargreaves, Gibson, Macheda.


              Puuduvad kaks elementi suudab vast igaüks ise tuvastada.
              Nahhui.
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                Kahte elementi ei suuda, kohe ei meenu igatahes, aga Rooney on puudu seda on näha. Loodame Berba peale. Ja miks mitte anda mänguaega ka Machedale.

                Kommentaar


                  Keskkaitse poole tasuks vaadata. Mis pole muidugi nii suur probleem kui see teine.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Ooo, härra Berbatov, palun viitsige täna ennast liigutada ja lööge paar väravat. Ette tänades!

                    Kommentaar


                      4-6-0 jälle. Nahhui tõesti.
                      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                      Kommentaar


                        no parem, kui 6-4-0 vms

                        enne lõppu pole mõtet viriseda... kui joppab, löövad 3, kui ei joppa, siis ei löö...

                        eks mingi 2,5h pärast ole näha.

                        muidugi oleks tore, kui härrased suudaks näiteks omapoolse parema alternatiivi siia postitada(arvestades olukorda, on minumeelest suht soliidne lineup)...

                        mingid matseeda sarnast troppi, kes kobistab ja pärast mängu berbalt tobi kerjab, oleks praegu lollus põhisse lükata...

                        noh ja lihta elu dimi peab oma palka ka kuidagi teenima ju, las vurab... kasvõi laisalt

                        Kommentaar


                          Õige jah, aga Berba võib ka mõne kolli ära lüüa, poolik on ka päris normaalne.

                          Kommentaar


                            Nii, Valencia ka vigastatud nüüd.
                            Algselt postitas Tofoa
                            Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

                            Kommentaar


                              peale 1-1 olin suht mõtetega järgmises hooajas juba kuna oldi nii hambutu kuid nani lõpetamine oli suurepärane.

                              Kommentaar


                                Davai, Rory ja sõbrad!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X