320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Sõlmis 3-aastase lepingu siis..

    Kommentaar


      Esmaspäeval võimalik siis Chicharitot näha Wembleyl Inglismaa vastu mängimas. Viimastes mängdes pole poisil kõige paremini läinud, 4st mänugs 0 kolli. Viimases mängus ka mõni magus eksimus a no eks poiss üritab. Esimene mäng siis Inglismaal.

      Algselt postitas Tofoa
      Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

      Kommentaar


        oeh milline puujumal.
        samas naisenäoga meestel on ManUs hästi läinud, loodame parimat, aga mitte liiga palju, on ju räägitud lõuna-ameeriklastest premmeris.
        buy the ticket, take the ride.

        Kommentaar


          Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
          samas naisenäoga meestel on ManUs hästi läinud.
          ma ei ole nagu päris selle pilguga jälginud, aga kes need ülejäänud on peale teadagi kelle? või kui sa mõtlesid naisenäo etalonina maria mutolat vms, siis on muidugi teine asi.
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            no eks ikka kiku ja becks.
            uus poiss viib selle (androgüünse looki-leveli) muidugi uuele tasemele.

            buy the ticket, take the ride.

            Kommentaar


              aa, Beckham ka. habemega naisi ma ise samuti ei taibanud sisse lugeda, aga noh, misiganes sinu kurki kõdistab...
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                becks, habemega või ilma, veits ikka kõdistab.

                a teemasse. berba ei lähe kuskile. vähemalt praegu, vähemalt fergie sõnutsi.
                buy the ticket, take the ride.

                Kommentaar


                  http://www.manutd.com/default.sps?pagegid={48C41513-A376-4D1F-981D-660FC5BB193E}&newsid=6648882
                  VIP Packages on sale for 2010/11
                  For the first time in United's history, Matchday VIP Packages are on sale early, meaning you can guarantee your place at next season’s biggest matches today.


                  Whatever your favourite fixture - be it against title-race competitors like Arsenal or Chelsea or regional rivals like Liverpool or Manchester City - you can purchase your package now.

                  Each package gives you the chance to meet United legends, watch the action from fantastic halfway line seats and enjoy special player appearances. Ideal for rewarding staff, entertaining clients or clinching those big business deals, the Matchday VIP Package is also perfect for celebrating special family occasions or even as a way to say thank you.

                  Availability is limited, so book now - before the 2010/11 fixtures are released - to avoid missing out. Please contact the Matchday VIP Sales Team on 0161 868 8000 (option 2 then option 3) or email hospitality@manutd.co.uk.


                  Kommentaar


                    Mnjaa, midagi pole öelda. Klass. Ma arvan, et lähen loen end nüüd Valdo Jahilo anekdootidest magama.
                    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                    Kommentaar


                      üks mees tundub sildu põletavat päris aktiivselt. huvitav oleks teada, mis distraction tal seal pingil nii väga oli?

                      ja noh, paraku need viimased laused ikkagi näitavad ära, et tema koht ongi Brumis, mitte tippklubis, kui see on probleemiks, et näe kus pahad fännid nõuavad parimat, võiks ju ka lihtsalt vegeteerimisega rahul olla.

                      “It is a distraction when fans do their chants at every game,” admitted Foster, after joining Birmingham for £5m.

                      “The fans are passionate about United but sometimes they need to focus on supporting the club more rather than getting carried away with the *technicalities of who is in charge. The Glazers have always put money towards Manchester United to buy players when needed.”

                      Foster, who has four England caps, admits he is looking forward to playing in front of the Birmingham fans without club politics souring the experience.

                      He added: “They are fans who are always going to get behind the team and it is nice to know I am joining a club like that.

                      “They are not the kind of supporters who boo the team off.

                      ‘“At the bigger teams some fans expect too much sometimes.

                      “Whereas at Birmingham the fans are very happy to be involved in the Premier League.”
                      seejuures on huvitav, et selle jutu järgi oleks SAF justkui mingi buy-back klausli lepingusse surunud? päris nutikas teemaarendus ikka sel juhul.

                      “There are clauses which I won’t divulge,” said his new boss Alex McLeish.

                      “Sir Alex is not daft and he has protected himself and Manchester United.”
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        Algselt postitas vincent Vaata postitust
                        üks mees tundub sildu põletavat päris aktiivselt. huvitav oleks teada, mis distraction tal seal pingil nii väga oli?

                        ja noh, paraku need viimased laused ikkagi näitavad ära, et tema koht ongi Brumis, mitte tippklubis, kui see on probleemiks, et näe kus pahad fännid nõuavad parimat, võiks ju ka lihtsalt vegeteerimisega rahul olla.

                        Paljud Man Utd mängijaid on intekates öelnud, et neid segavad LUHG laulud ja nad eelistaksid kuulda staadionil vanu ja häid laule, kas see pole mitte õige?

                        * Mis on klubile parim? Kas see, kui kulutatakse igal hooajal 30 miljonit naela ühele mängijale ,või kasutatakse oma kasvandikke, kes on sama head?

                        Enamus klubisid mängivad suurte laenudega, kuid vähemalt meie klubi suudab neid makse maksta probleemideta, erinevalt L'poolist ja Portsmouthist.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas FCTnr11 Vaata postitust
                          Enamus klubisid mängivad suurte laenudega, kuid vähemalt meie klubi suudab neid makse maksta probleemideta, erinevalt L'poolist ja Portsmouthist.
                          Mu eelmine postitus?

                          Kommentaar


                            mis puudutab LUHG laulude segavust, siis paluks näiteid nendest paljude mängijate intervjuudest. ise pole tõesõna märganud ainsamatki. ja üks häälekamaid mänge ses osas oli kodus Milaniga, kui juba hakata selle nurga alt analüüsima. mis on ka iseenesest jabur, sest me räägime siin profimängijatest siiski ja ma ei kujuta ausalt öeldes hästi ette, kuidas saab "we want Glazers out" kellegi mängu häirida. eriti imelik on veel väide, nagu selletõttu ei lauldaks enam vanu häid laule. aga nagu öeldud, kui viskad tõendeid, siis rohkem ei vaidle selles osas.

                            ---

                            nüüd aga sellest suuremast asjast.

                            järgnev eepos ei ole absoluutselt mõeldud tülinorimisena, sest meil igaühel on mõistagi õigus oma arvamusele, aga kuna sa ja nii mõned teisedki siin teemas näikse olevat selles küsimuses väga jäiga seisukoha võtnud, siis las ma viskan ikkagi mõned selgitused selle kohta, miks onud malcolm, joel ja aabram ei figureeri päris iga mankufänni roosades unistustes.

                            esmalt soovitan nii igaks petteks üle mõelda, mis juhtub näiteks siis, kui peaks vahele tulema paar sitta hooaega. kogu Glazerite bisnesplan on ehitatud põhimõttele, et klubi on tulemuste osas püsivalt edukas ja toodab seeläbi muudkui rulli juurde. siinkohal arvestame, et viimastel hooaegadel on lastud pea igal rindel väga võimsalt laineharjal. igale jalgpallist natuke jagavale inimesele, kui ta ei ole just naiivik või lausidioot, peaks olema selge, et eriti niisuguses liigas ei saa selline anomaalia ülemäära kaua enam kesta. sellest aga, kui helged tulevikuperspektiivid avanevad klubi koormavate massiivsete laenude puhul kasvõi korragi seitsmendana lõpetades, võivad rääkida näiteks Liverpooli fännid.

                            siit on sobiv teise asjana edasi minna selle juurde, et isegi praeguses olukorras, kus sulli tuleb sisse pea maksimaalselt, ei saa me ju rääkidagi mingite laenude tagasimaksmisest, vaid plekitakse silm krillis ainult intressi. laenu refinantseerida ei ole võimalik igavesti, pluss ühel hetkel tahavad laenuandjad eeldatavasti mõni sent raha lõpuks tagasi ka saada.

                            kolmandaks ja jällegi eelmise punkti edasiarendusena tasub meelde tuletada, mille tagatisel see laen on võetud ja kes siis täpselt omadega persse kukub, kui asjad hakkavad tõesti ühel hetkel lõunasse minema. sellest, kui helged tulevikuperspektiivid avanevad klubi koormavate massiivsete laenude puhul oma treeningkeskuse ja staadioni sunniviisilisele mahamüümise näol, võivad rääkida näiteks Leedsi fännid.

                            neljandaks ei ole SAF, jumal paraku, siiski surematu. ühel päeval ta läheb. praegune noorte-vanade sümbioos on siiski suuresti tema teene, nagu ka oskus ikka ja jälle oma käekirja järgi ideaalselt toimiv meeskond üles ehitada. lisaks ei kujuta ma praegusel hetkel hästi ette ühtegi teist treenerit, kes võiks klubisse tulles võtta omanike suhtes sisse samasuguse jõupositsiooni. põhiline mure ei ole ju selles, kas treener saab osta ühe kümneid miljoneid maksva jorsi, vaid kas ta üldse saab osta neid jorsse, keda ta tahab. või siis peab leppima näiteks oma soovinimekirja umbes seitsmenda valikuga.

                            [olgu vahemärkusena öeldud, et mulle isiklikult jubedasti meeldib, kui arendatakse noori, veel enam oma noori, ja ei peksta mehi isegi ühe võssaläinud hooaja järel kohe kus kurat, aga samas kui selgub, et noored välja ei vea, siis vahel on ka vaja tuua meeskonda kogenud ja n-ö valmis mehi ju. on ilgelt juhhei, kui oma kasvandikud on tõesti sama head, aga kas nad ikka alati on ka?]

                            ja nüüd veel tagasi põhiteema juurde tulles, siis viiendaks tasub kõige eelneva illustratsiooniks korra vaadata, kuidas on läinud ühel teataval Tampa Bay NFLimeeskonnal. terve pinutäis sarnasusi Unitedi senise käekäiguga on ausalt öeldes ikka räigelt ehmatavad. pmtslt meestel ei ole olnud probleemi kogu see üritus seal lihtsalt matsti vasta maakera lasta, kui manku vajas finantsi rohkem. kui nad nüüd ühel hetkel leiavad või elu sunnib valiku ette, et miski vajab mankust finantsi rohkem...



                            kõige selle valguses valitseb kujundlikult hetkel olukord, kus ühed onud on ostnud endale s-mersu, kuigi nutsu oli heal juhul sooda faabia jaoks. ülejäänud osa sai siis rõõmsasti ilma pealt kokku laenatud. ja mingi hetkeni ju bensuraha jagub ilusti ja saab veel jooksvat remontigi teha ja võtta ka muud rahvast auto peale kaasa sõitma, kui aga nüüd ühel hetkel juhtub, et mersu tahab suuremat parandamist saada, siis tõenäosus äkitsi lõhkise künaga silmitsi olla ei ole mitte väike. seejuures veel on olukord juhi vaatevinklist nii osavalt sätitud, et kannatab ise rahulikult rooli tagant puhaste kätega jeehat tõmmata ja mersu hoopis sõitjatele remontida jätta.

                            ja kui meil siinkohal oleks tegu näiteks mõne sinist värvi mersuga, siis mul oleks sellest kõigest tõtt-öelda suhtkoht pohlad, aga paraku on ta punane ja vaata see raip on aja jooksul koledasti südame külge kasvanud. selle kõige pärast olekski sitta kanti valus näha, kuidas toimiv asi lihtsalt tuksi keeratakse. on tõsi, et mullle läheks see praegu veel kenasti kiirteel sõitev punast värvi mersu samavõrd korda ka siis, kui ta vahetuks kasvõi punast värvi roostese sierra vastu ja logistaks kuskil küla taga mööda auke - aga kui antud digimuutumise ainsaks sisuliseks põhjuseks on see, et mingi ahv tahtis selle mersuga mõnda aega teiste rahakoti kulul eputada, siis vaata see viskab paraku küll fekaali tugevasti ventikasse.
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              Kõik õige, aga kes siis tegelikult parem on? Selliste summade juures on jõle keeruline mersule hoolitsevat omanikku leida ja isegi kui ta sind ostes sellise mesijutuga meelitab, siis kui kindel võib tema sõnades olla?

                              Mina küll ei oska millegi põhjal ennustada, et ükski senine ostuhuviline grupeering meid hävingust kindlasti päästaks ning Glazerite omandusse jäämine kindlasti selle hävinguni viiks. Saudide rahakott on küll praegu põhjatu, aga selle regiooni enda majandus on samasugune tiksuv pomm. Punased Rüütlid tunduvad muidu küll muhedad vanad, aga paari miljardi naelase tehingu juures rääkida fännide omandusest osakute kaudu - mina sellesse ei usu.

                              Ma tahan öelda, et minu silmis ei ole see sugugi ainult Unitedi probleem. Kogu tänapäeva tippjalgpall paistab minule teiste rahakoti kulul eputamisena või äärmuslikel juhtudel tõepoolest iseenda üüratul rahakotil, aga seegi ei pruugi igavene olla. Aeg oleks hoopiski katuseorganisatsioonidel tõsisemalt tegutsema hakata ning jalgpalli süstitavad summad kontrolli alla viia, muidu kukuvad kõik need tänapäeva megaklubid kokku.

                              Mina lihtsalt ootan ja vaatan, mis juhtuma hakkab. Tulgu mis tuleb, aga kui sellest mesast kasvõi killuke punast värvi alles jääb, ei kao minugi armastus tema vastu.
                              20 LEGEND

                              Kommentaar


                                kah valdavas osas tõsi muidugi. esmane prioriteet võiks samas praeguses olukorras näiteks olla võlast vabaks saamine. soovitavalt siis pigem mingil sellisel teel, nagu Red Knights, mitte šeikides. abiks ikka.
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X