320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    mulle tuli krista lensin kohe viimase postitusega meelde
    slimm.ee

    Kommentaar


      natuke halb seos, aluspükse mittekandvad naised suurema tõenäosusega ikka pigem viivad võlgadesse, mitte vastupidi.
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        a kui nad pakuvad end tasuta ning mälestusväärse öö järgsel hommikul on nad tühjade kätega parema maailma poole lahkunud?
        slimm.ee

        Kommentaar


          Aitäh selle filmi eest, peaosas aluspüksteta Krista Lensin, kes end tasuta pakub. Brr.
          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

          Kommentaar


            Algselt postitas vtp Vaata postitust
            Mina küll ei oska millegi põhjal ennustada, et ükski senine ostuhuviline grupeering meid hävingust kindlasti päästaks ning Glazerite omandusse jäämine kindlasti selle hävinguni viiks. Saudide rahakott on küll praegu põhjatu, aga selle regiooni enda majandus on samasugune tiksuv pomm. Punased Rüütlid tunduvad muidu küll muhedad vanad, aga paari miljardi naelase tehingu juures rääkida fännide omandusest osakute kaudu - mina sellesse ei usu.


            Mina lihtsalt ootan ja vaatan, mis juhtuma hakkab. Tulgu mis tuleb, aga kui sellest mesast kasvõi killuke punast värvi alles jääb, ei kao minugi armastus tema vastu.
            fitti potentsiaalsete õudusunenägude eemalepeletamise huvides ma siis korraks tulen veel nende kahe asja juurde tagasi.

            garantiid, et uus omanik tooks igavesed pudrumäed, pole loomulikult mitte mingisugust, ei saagi ju kunagi ühegi jalgpalliklubi puhul olla. küll aga ei tahaks päris nõus olla sellega, et pikemajaline Glazerite omanduses olek klubi ühte jalga pidi sohu ei sikuta. miks just nii, seda juba suuremalt jaolt oma eelmises pikas jutus mainisin ja kordama ei hakka. küll võib ehk veel lisada näiteks fakti, et viimase viie aasta tendentsi järgides peaksid klubi tulud edaspidigi stabiilselt edasi kasvama aastas 10% ja kulud jääma seejuures praegusele tasemele. sellega on ka arvestatud. samas aga on n-ö mänguvälised tuluallikad praeguseks viidud juba üsnagi viimase piiri peale. jää, õhuke, kõndima...
            ühesõnaga võimalus, et Glazerid suudavad teha samamoodi raha edasi ka järgmised seitse aastat, on teoorias olemas, aga võimalus, et nad seda ei suuda, on paraku kõige loogika alusel märgatavalt suurem. ja jällegi, nagu juba öeldud - isegi praeguses seisus ei jagu ju raha võla enda tagasimaksmiseks. kui probleem peaks tekkima juba ka intressidega, siis on üldiselt ikka kuri väga karjas.

            mis nüüd puudutab antud Red Knightsi plaani, siis olgu öeldud, et see ei ole ka minu meelest kaugeltki ideaalne ja tundub, et neil lähebki selle konkretiseerimine järjest keerulisemaks, aga ta on vähemalt mingi algus. on ka täiesti selge, et praegusel momendil Glazerid ühtegi pakkumist niikuinii vastu ei võta, aga eks sellevõrra on jälle aega viimistleda järgmisi ja paremaid, et nad oleks olemas, kui tekib Glazerite müügisoov või siis tõeline hädavajadus (karta muidugi võib, et need kaks teineteisegakattuvad).


            ja asi kaks on see, et muidugi on alati võimalik jääda neutraalseks pealtvaatajaks, ma ei taha seda sugugi halvustada. teisalt meeldib mulle isiklikult märgatavalt rohkem, kui inimesed, kellel on mingigi reaalne võimalus praeguse olukorra muutmiseks, püüavad seda teha või vähemalt otsivad võimalusi millegi tegemiseks. kui ühel hetkel seistakse näiteks silmitsi reaalsusega, et hingespüsimiseks on vaja maha müüa Rooney, siis võib olla juba hilja ärgata. mankut suudame me mõlemad kindlasti samavõrd armastada ka siis, kui ta ühel päeval peaks conference'is mängima, aga kuni on veel variante hoida asja praegusel tasemel, seni peaks neid minu meelest ka suhtkoht viimase võimaluseni siiski kasutama.
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              kurb tõdeda, aga tänapäevases maailmas ei ole ilmselt ühtegi inimest, kes tuleks 10-12miljardi suuruse rahapakiga, maksaks võlad ära ja ütleks, et poisid, kõik on tsill, mängime rahulikult jalkat edasi. manu majandusaruannet ei saa ka vist pdfina kuskilt tirida, et teada, kuidas see pull täpsemalt ennast ise üleval hoiaks.


              buy the ticket, take the ride.

              Kommentaar


                Selles osas mul muidugi vastuväiteid ei ole, et võlakoorma püsimine ükskord meile vee peale tõmbab ja ega ma suurt kurbust ei tunneks, kui sellest lahti saaksime, aga minu jaoks ongi põhiküsimus see, kes ja kust sellise rahapatakaga üldse lagedale võiks tulla. Viimati vist spekuleeriti ka Red Knightsi puhul, et võlg võetakse esialgu ikkagi üle ja ilmselt ei leia ka ükski teine huviline sellist casholat, et ühe hooga kinni taguda nii Glazerite nõutav summa kui ka laen. Ja selle viimase puhul on üleüldse kaheldav, kas see õnnestub ka teise või kolmanda hooga. Mul tõesti väga vahet ei ole, kes selle võla pärast oma juukseid peast kitkub, aga kui juba valida, siis rikas juudiperekond kõlab veidi paremini, kui kamp rahakaid jalgpallifänne.

                Kokkuvõttes tundub mulle, et neid variante asja samal tasemel hoidmiseks ei olegi leida. Konkurentsis püsimiseks peab klubisse matma üha suuremaid summasid ning isegi kui praegusest laenust jagu saadakse, jääb ühel päeval tulevikus niikuinii oma rahast jälle puudu. Seepärast ma pigem katuseorganisatsioonidelt abi loodakski, sest igavesti selline jant kesta ei saa ning suuremate kadude ära hoidmiseks tuleks vaikselt tegutsema hakata. Paraku ei näe ma mingit võimalust Blatteri jutule saamiseks ning tõele au andes ei kujuta ma ka ette, kuidas sellist asja reguleerima peaks jalgpalli maailma päris peapeale pööramata.
                20 LEGEND

                Kommentaar


                  Algselt postitas vtp Vaata postitust

                  tõele au andes ei kujuta ma ka ette, kuidas sellist asja reguleerima peaks jalgpalli maailma päris peapeale pööramata.
                  õigust räägid. siiski leian, et see asi vajaks reformimist enne kui vaip kõrge kaarega alt ära lendab.
                  jalgpall kui majandusharu tarbib praegu rängalt üle oma võimete ja potentsiaali. palgad on imo just see, mis selle putsi tekitavad. üleminekusummad ja lisapreemiad sinna otsa ja ongi kaos käes.
                  jalgpallur, kelle tulutoov profikarjäär kestab ütleme 20ndast 35nda eluaastani. see on kaks-pool korda vähem kui keskmisel tööd tegeval inimesel, siis on aus, et see, mis muud inimesed teenivad 30-40aastaga, teenib jalgpallur 10-15aastaga, või noh, mul ei ole selle vastu mingeid pretensioone, aga kui mingid mehikesed teenivad 2-3kuuga sama palju kui enamus inimesed terve eluga, siis muutub asi juba faking nonsensiks. resonaabel oleks, kui kodanikud teeniksid max 10-15k £ (ca 200 tuhat eeku, saab vast hakkama kui iga kuu uut ferrarit ei osta) nädalas. alla läheksid ka pileti hinnad, staadionid võiks mahutada 150tuhat inimest ning kõik giggsi löögid lendaksid ristnurka.
                  davai. ma lähen viskan vett näkku ja tulen reaalsusesse tagasi, aga mõte kui selline on ju ilus.
                  buy the ticket, take the ride.

                  Kommentaar


                    Noh, Rodwellist võib siis suu puhtsaks pühkida.Sõlmis teine just uue lepingu ja on ise välistanud klubist lahkumise, öeldes, et on küll meelitatud spekulatsioonidest Unitediga, kuid tahab jätkata Evertonis.
                    "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
                      Noh, Rodwellist võib siis suu puhtsaks pühkida.Sõlmis teine just uue lepingu ja on ise välistanud klubist lahkumise, öeldes, et on küll meelitatud spekulatsioonidest Unitediga, kuid tahab jätkata Evertonis.
                      Tahtsite järjekordse Rooney näpata omale? :P
                      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                      Kommentaar


                        Manchester United's first goal against Arsenal on 31st January 2010 has been confirmed as a Nani goal.

                        Manchester United's third goal against Portsmouth on 6th February 2010 has been confirmed as a Michael Carrick goal.
                        No seegi asi

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                          Tahtsite järjekordse Rooney näpata omale? :P
                          noh, jah.ega ta paha poleks teinud.
                          "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                          Kommentaar


                            Algselt postitas FCTnr11 Vaata postitust
                            No seegi asi
                            Kust see info tuli ?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Beckham4ever Vaata postitust
                              Kust see info tuli ?

                              Kommentaar


                                Tundub, et Sam Hewsoni ja Febian Brandy vegeteerimine Unitedis on viimaks otsas. Vabaks lastud mõlemad.
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X