320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    tjah. ma oleks tõtt-öelda rahul sellegagi, kui see joe cole tasuta kätte saadakse.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      Palju meil seda mihkel number seitset alles on ?
      You need people who score goals, that's how you win games.

      Kommentaar


        Algselt postitas P!NK Vaata postitust
        Palju meil seda mihkel number seitset alles on ?
        Tervelt aasta täitsa veel.

        Kommentaar


          Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
          James Kyson Lee
          "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

          Kommentaar


            Kuigi tänases kontrollmängus oli Itaalia nagu hunnik kaamelisitta ja mehhiklased jooksid nende ümber ringe, jäid Hernekese tipphetkedeks enne Blanco vastu välja vahetamist kollane karmi taklause eest ja paarilt meetrilt tap-ini asemel pallist mööda löömine. Kõva tööloom tundub olevat muidu, väga hästi hoidis sidet Vela ja keskvälja vahel, aga jah, löök ei tundu kõige kindlam.
            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

            Kommentaar


              kibekurgi hooajal mõrud uudised: 1.1 miljardit naela võlgu ehk 400milli rohkem kui enne arvati/teati/arvati teadvat.
              käsi juba vaikselt sirutab selle kuldrohelise salli järgi.
              buy the ticket, take the ride.

              Kommentaar


                Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                kibekurgi hooajal mõrud uudised: 1.1 miljardit naela võlgu ehk 400milli rohkem kui enne arvati/teati/arvati teadvat.
                käsi juba vaikselt sirutab selle kuldrohelise salli järgi.
                Njah, siit võib küll aru saada, et see 400 milkut ei puuduta mankut, vaid on summa, mille eest poisid on oma muud ärid pangale pantinud ja mis nüüd avalikuks tuli, aga müstilised numbrid sellegipoolest.
                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                Kommentaar


                  Algselt postitas fitti Vaata postitust
                  Njah, siit võib küll aru saada, et see 400 milkut ei puuduta mankut, vaid on summa, mille eest poisid on oma muud ärid pangale pantinud ja mis nüüd avalikuks tuli, aga müstilised numbrid sellegipoolest.

                  mul on antud vallas paar küsimus, mida ma ei viitsi mujalt uurida või ei ole aja jooksul aru saanud.
                  *kas võlg on kogu glazerite konsernil kui sellisel või on kahjumi tootjaks just manu?
                  *kui manu põhisüüdlane ei ole, siis mis asi sellist miinust tekitab: varasem, enne-ameeriklasi klubil lasunud laen või jänkide muud munni läinud üritused?
                  *palun öelge, et klubi suudaks ennast, arvestades tulu ja kulu osakonda, iseseisvalt majandada.

                  buy the ticket, take the ride.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                    mul on antud vallas paar küsimus, mida ma ei viitsi mujalt uurida või ei ole aja jooksul aru saanud.
                    *kas võlg on kogu glazerite konsernil kui sellisel või on kahjumi tootjaks just manu?
                    *kui manu põhisüüdlane ei ole, siis mis asi sellist miinust tekitab: varasem, enne-ameeriklasi klubil lasunud laen või jänkide muud munni läinud üritused?
                    *palun öelge, et klubi suudaks ennast, arvestades tulu ja kulu osakonda, iseseisvalt majandada.
                    *võlgu on kogu glazeri kontsernil, sellest manul 700 milj naela ja 400 milj ostukeskustel vms. Manu püsib nullis eeldusel, et iga aasta müüakse üks Ronaldo. Ülejäänud kontsern toodab kahjumit.
                    *manu puhul sööb raha laenuintressid seda enamjaolt just jänkide manu ostuks võetud laenult. m***i läinud ürituste nüansid pole ilmselt veel piisavalt teada
                    *ei ütle, sest peale Rooney ja Vidici pole nagu kedagi enam müüa.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                      mul on antud vallas paar küsimus, mida ma ei viitsi mujalt uurida või ei ole aja jooksul aru saanud.
                      Ega ei aita muud, kui mine aga süvitsi. Siin ühe City valgekrae, kes juhtumisi mankufänn ja MUSTi nõustaja, glazerite-teemaline blogi.
                      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                        mul on antud vallas paar küsimus, mida ma ei viitsi mujalt uurida või ei ole aja jooksul aru saanud.
                        *kas võlg on kogu glazerite konsernil kui sellisel või on kahjumi tootjaks just manu?
                        *kui manu põhisüüdlane ei ole, siis mis asi sellist miinust tekitab: varasem, enne-ameeriklasi klubil lasunud laen või jänkide muud munni läinud üritused?
                        *palun öelge, et klubi suudaks ennast, arvestades tulu ja kulu osakonda, iseseisvalt majandada.
                        Mina olen asjast nii aru saanud, et klubi ise on võlgu 268 miljonit naela, klubi omanikfirma Red Football inc. on võlgu 500 miljonit naela ja Glazerid ise (mitte mingit seost klubiga) on võlgu veel lisaks umbes 500 miljonit naela.

                        Glazerid ehitasid juurde palju kaubamajasid USA-s just siis kui majanduskriis algas ja võtsid kaela kõvad laenud. Ühesõnaga panid täiega puusse. See ei puuduta kuidagi klubi v.a. see , et näitab, et nad võivad korralikult mööda panna.



                        See link näitab, et klubi võib sellest seisust ikka välja tulla

                        vb olin natukene abiks.

                        Kommentaar


                          fitti jõudis lingiga ette, aga kes lugeda ei jõua/viitsi, siis lühike resümee kõlaks nii, et mida müüa andis, müüdi juba ammu maha, vanu laene makstakse tagasi üha uute laenude võtmisega ja üleüldse on kõik päris kenasti persses.

                          ja ma ei taha tegelikult parastada, aga see uudis on loodetavasti piisavaks vastuseks mõne siinse kodaniku varasematele üleolevatele väidetele "ärge pidage ennast targemateks, nad on ju ärimehed, küll nad teavad, mida nad teevad". mul isiklikult on tõtt-öelda tekkinud juba kergelt masohhistlik huvi, et kui kõrgeks seda kaardimajakest üldse ehitada annab ja kui kõva laksuga see lõpuks kokku kukub.

                          Algselt postitas andersred
                          The more I discover about the Glazer family, the more they seem to be an unappetising morality tale for our times. Their story is one that takes in financial "innovation" by out of control banks like Lehman Brothers, which in turn allows pointless real estate speculation and creates the mirage of wealth creation, before the whole facade starts to crumble.

                          edit: jah muidugi, see kõik ei puuduta tegelikult kuidagi klubi. püha lihtsameelsus.


                          ja veel teine edit, vastuseks Murdocki viimasele küsimusele - suudaks ikka küll ja vägagi hästi, kui võlga ei oleks, enne Glazereid ju majandas, nii et vähe polnud. Mängijate müümine on stabiilsete tuluallikate hulgas üks ebaolulisemaid.
                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            Algselt postitas vincent Vaata postitust
                            see uudis on loodetavasti piisavaks vastuseks mõne siinse kodaniku varasematele üleolevatele väidetele "ärge pidage ennast targemateks, nad on ju ärimehed, küll nad teavad, mida nad teevad".


                            Ka mina pean vist päeva lõpuks oma pimeda usu juutidesse ümber vaatama. Kuigi ma vist väitsin rohkem, et tantsige oma rohekollaste sallidega mis te tantsite, glazerid n*kuvad teid nurgas edasi niikuinii.
                            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                            Kommentaar


                              Ma arvan, et Peter Ridsdale veaks teid sellest sasipuntrast välja.
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                No need konkreetsed juudid teavad väga täpselt, mis nad teevad. Sisuliselt on väiksemate äride müügi ja võigaste laenude abil kokku kraabitud üsna arvestatavad varad. Isegi see First Allied Corp teenib mikroskoopilist kasumit ning Buccaneersi väärtuseks hinnatakse ca 1 miljard dollarit. Kurb lugu ManU jaoks on muidugi see, et nendest kolmest suurest suudab vaid jalkabisnis võlgade järk-järguliseks likvideerimiseks piisavalt pappi kokku ajada. Nagu ülalpool jagatud lingist selgub, on skeemid raha klubist väljaviimiseks kenasti paigas ja pump töötab usinamalt kui Mehhiko lahe reostuse likvideerimisel.
                                Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X