320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kuidas see klubi pankrotistumine täpsemalt välja näeb(, martin)?
    mis (näiteks) leedsi puhul maha müüdi? kõik, mis vähegi hinnasilti kannnatas ehk siis mängijad, staadion, treeningbaas?
    on leeds endiselt midagi võlgu?

    palju küsimusi.
    tänan eelnevate ja tulevate vastuste eest.
    buy the ticket, take the ride.

    Kommentaar


      vastuseks jyriööle - vaat see ongi see koht, et valdav osa nende rahast on sisuliselt virtuaalne. manku väärtus kui selline on muidugi taevas, buccaneersi väärtus võib ka olla, ma ei ole NFLiga nii kursis ja ei oska seda ühte billi taustsüsteemi asetada - aga samas on bucs hetkel näiteks 143 milliga võlas, samas kui NFLi reeglid lubavad olla kuni 150ga. sealt edasi tulevad trahvid ja P-Am profisarjade praktikat vaadates need pole mitte väikesed. seega Glazeritel hakkab oma asjade finantseerimiseks ühel hetkel reaalset raha ka tarvis minema ja siis ongi suhtkoht kellad. bucsist enam suurt kedagi müüa pole. mankust müüa (veel) on, aga müües kukub mädand palgina kokku see kogu nende bisnesplani alustala ehk klubi edukus. muu bisneks on perses, nagu näha, seega sulli ei tule ka sealt. kust ta siis tuleb lõpuks? bucsi uue staadioni ehitamisel nad väidetavalt lasid probleeme ennetades juba kohaliku omavalitsuse üle ja lõpuks ei maksnud lubatud poole asemel suurt kottigi, aga samas seega ei kuulu neile seal ka suurt midagi müümisväärset. seega jääb manku kogu oma varaga ja dai pohh, kui nad seda hakkavad maha ärima. siis ma kardan, et asi ei piirdu enam ainult onu malcolmi nuku põletamisega staadioniväravate ees, vaid tiritakse juba täismõõtmetes eksemplar ise habetpidi kohale.

      sest näiteks liids oli sunnitud tõepoolest maha müüma nii parimad pojad, treeningkompleksi kui staadioni. manku puhul käis selle hooaja alguses juba Carringtoni jutt hetkeks mis-oleks-kui võtmes uudistest läbi, seega...
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
        mis (näiteks) leedsi puhul maha müüdi? kõik, mis vähegi hinnasilti kannnatas ehk siis mängijad, staadion, treeningbaas?
        on leeds endiselt midagi võlgu?
        Isegi kuldkalad tapeti ära, sest neid pidanuks söötma. Nii me neid ei näinudki, kui Ellandit külastasime.

        Ja võlgu? Jumal seda teab, mina ennast onu Keni asjaajamistega ei vaeva. Vist ei ole, sest Ken ajas klubi pankrotti, mille eest virutati kohe -15 punni. Sänks, FA. FU-OF!
        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

        Kommentaar


          Leedsi väärtuse komponendid peaks hetkel tõesti olema staadioni ja treeningkompleksi rendilepingud, liigakoht, lepingud mõnekümne mängijaga ja paarikümne tuhande inimese harjumus iga kahe nädala tagant selle konkreetse klubi staadionile tulla ja maksta. Põhimõtteliselt omab neist positiivset väärtust ainult viimane.
          «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
          «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

          Kommentaar


            Manul on mängijate ostmiseks kasutada ligi 100 milli. Ise nad nii kinnitasid. Kui Ruuni, fiditsi ja mõne veel maha müüvad, siis on mängijate ostmiseks kasutada juba 150 milli. Kui staadioni ja Sir Alexi viskikeldri, siis jube 250 milli jne jne. Raha on.
            "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

            Kommentaar


              imeks selle joe nüüd lurinal õigesse aukku.. siis ülejäänud oleks pohhui

              on see piider ikka saadaval (teoorias) või olen jälle ajuhalvatuses?

              Kommentaar


                teoorias saadaval, praktikas selgub ilmselt pärast MMi sõltuvalt sellest, kui palju ta suudab sealsete esitustega oma niigi juba üsna pirakale palganumbrile otsa keevitada. ja muidugi ka sellest, kuhu ta ise minna tahab.
                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  Olen vist lootusetuks gämbleriks hakanud, kuid nõustun paari-nelja õlle peale kihla vedama, et Joe on ka 2010/2011 hooaeg meie ridades.

                  Kommentaar


                    mul on üks pisike bet sel teemal juba soolas. jätan teistele võimaluse.
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      joe jääb londonisse, sest tal on seal lihtsalt niiiii ilus korter. kui arse c-fabi'i maha müüb, siis läheb poja sinna, otherwise tottsi.

                      üks küsimus veel - 13aastase poisi sex-ed'is viibimise fiil on peal - see sama fa punktide ära võtmine. mis värk sellega on? see on ju ikkagi karistus sita majandamise eest, mitte vahetus stiilis võtame teilt punkte maha, samas maksame mingi osa võlga tagasi?

                      ja seda blogi lugedes olen ma pigem seda meelt, et saaks juudinahkadest lahti, kasvõi selle hinnaga, et peab kogu satsi maha müüma ja tripi kokakoolasse tegema. ainult OT kaotamine tooks pisara silma.
                      buy the ticket, take the ride.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                        üks küsimus veel - 13aastase poisi sex-ed'is viibimise fiil on peal - see sama fa punktide ära võtmine. mis värk sellega on? see on ju ikkagi karistus sita majandamise eest, mitte vahetus stiilis võtame teilt punkte maha, samas maksame mingi osa võlga tagasi?
                        See on Keni geniaalne plaan. Kui Leeds oli juba alla kukkunud ja mingi mäng või kaks alles, teatas ta, et klubi on nüüd pankrotis ja võtke meilt X punkti ära (X on vist 10) ning võlausaldajad saavad kokku 50 naela. FA otsustas aga, et skeem on liiga kaval ja võtsid uuest hooajast hoopis 15. Nüüd on sama saatus olnud kõigil teistel sellistel klubidel, kes väidavad hooaja lõppedes, et raha enam pole.

                        Kui eksin, siis võib muidugi parandada.
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                          see on ju ikkagi karistus sita majandamise eest, mitte vahetus stiilis võtame teilt punkte maha, samas maksame mingi osa võlga tagasi?
                          jah, punktivähenduse eelduseks on klubi või seda omava üksuse maksejõuetus. aga reeglid on suhteliselt lõdvad selles osas (ehk karistus pole kaugeltki automaatne) - seni on jalaga antud ainult maaslamajatele.

                          Kommentaar


                            siis on ju lihtne ükskõik kellel, kasvõi juutidel, öelda mingi hetk, et isviniitje, meil pole plekki enam. alustatakse järgmine hooaeg -15punktiga ja müüakse mõned mehed maha. fanbase on nii suur küll, et sellist merchi raha tuleb rohkem kui leedsil omal ajal. ei/jah?

                            ja elland road on leedsil alles või müüdi maha ja nüüd renditakse?
                            edit: Elland Road was sold by the club in October 2004 with a 25-year sale-leaseback deal being agreed. A commercial buy-back clause was also included for when the club’s finances improve. According to a recent Board of Directors statement, Leeds United should have become debt free in the 2006–07 season. However, the club went into administration at the end of the 2006–07 season.
                            manu puhul oleks võlausaldajatel ju lootust enda raha (kiiremini) kätte saada pigem siis, kui OT enda 75tuhande kohaga plekki sisse tooks, kui ütleks, et minge kuskile äärelinna, rentige seal väljak kui mängida tahate ja iga pealtvaataja võtku kilekott või aiatool perse alla.
                            buy the ticket, take the ride.

                            Kommentaar


                              Nani on ka suutnud vigastuse ülesse korjata ja võib MM-i vahele jätta.
                              Algselt postitas Tofoa
                              Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

                              Kommentaar


                                Täiesti pees kui see tõsi on.
                                ManU ja Brasiilia toetaja

                                Kommentaar

                                Working...
                                X