320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    No need 4 Igor anymore.
    slimm.ee

    Kommentaar


      Õlled tulevad nkn mulle. Mulle, mulle! Muahahahahahaaa!
      Supplies!

      Kommentaar


        Algselt postitas vincent Vaata postitust

        Margit Rüütli isa on Arnold Rüütel
        GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
        GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
        (Seinfeld, The Pitch)

        Kommentaar


          Saksamaa koondise 21-aastane Mesut Özil vihjas soovile liituda Inglismaa Premier League'i klubiga.


          see mees oleks ka tõsiselt hea täiendus.

          Kommentaar


            Luis Suárez oleks samuti hea täiendus. Minu südame on ta sellel MM'il võitnud. Ajaxsis 97 mängust 74 väravat pole ka paha näitaja.

            Kommentaar


              Vagagi voimalik ju. Fergusonil on ju see 100 milli, millest raagiti kulutamiseks.

              Kommentaar


                me võiks selle vahele jätta, et iga mängija, kes suudab midagi ilusat mmil teha, kohe siia postitada, et võiks osta. Siis me võiks ju ka argetiina ründajad kõik osta ja messi ja kõikseemuu. ja see ka, Suarezi hind pidi olema 40+ mil.

                E: Ega kõik manchesteris ei hakka lampi oma raha ilusate nimede eest hullukanti kulutama ka.

                Kommentaar


                  With Rio Ferdinand now not expected to return to action until November, Capello will also have to decide whether Steven Gerrard continues as his captain. Ferdinand missed the World Cup with a knee injury and United manager Sir Alex Ferguson confirmed last night: 'Rio will be out of action for at least four months.
                  ä

                  e siis Rio väga pikalt väljas, kui Vidic jääb siis Evans ja Smalling saavad korralikult mängida.
                  Algselt postitas Tofoa
                  Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

                  Kommentaar


                    Matty James, Preston, laen hooaja lõpuni.
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                      Kommentaar


                        Algselt postitas NOT Vaata postitust
                        e siis Rio väga pikalt väljas
                        täna on aga jällegi tulnud klubi poolt teade, et see väljahõigatud kümme nädalat hakkas tegelikult jooksma juba alates vigasaamise hetkest, seega Newcastle'i vastu võiks ta juba täitsa mängida. mine ja figureeri.

                        reaalselt kukub muidugi ilmselt välja nii, et Rio tuleb millalgi esimestes voorudes platsile, tõmbab selja hopsti ära ja siis on paar kuud jälle hooleta.
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          Spekulatsioonid on siis Sneijderi teemadel. Ma sügavalt kahtlen, et te ta saate, sest teil pole ju eriti rahagi.Kurva võitu eks. Mis tunne on, kui Manchesteri parima klubi nimetus käest libiseb?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas tartanjan96 Vaata postitust
                            Spekulatsioonid on siis Sneijderi teemadel. Ma sügavalt kahtlen, et te ta saate, sest teil pole ju eriti rahagi.Kurva võitu eks. Mis tunne on, kui Manchesteri parima klubi nimetus käest libiseb?
                            aasta kõige impotentsem troll.
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              Tänud sulle seltsimees. Kahju vaadata kohe kibestunud ManU fänne, kes ei suuda leppida sellega, et nende klubi pole enam number üks linnas.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas tartanjan96 Vaata postitust
                                Tänud sulle seltsimees. Kahju vaadata kohe kibestunud ManU fänne, kes ei suuda leppida sellega, et nende klubi pole enam number üks linnas.
                                Sünniaasta 96 ,see peaks kõik ütlema vist.
                                Giggs will tear you appart.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X