320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Scarhead Vaata postitust
    Andersonil ja O.H-l siis tõsine oht,mitte pääseda 25-liikmelisse meeskonda,ütleb SAF.See muidugi on arusaadav,kui nad alles nii hilja mängukorda saavad.Sel juhul oleks veelgi arusaadavam,kui lõpuks täiendatakse keskvälja...
    No kui ta jätabki Hargo välja, siis see peab mingit ostu tähendama, kuna muidu puuduks asjal point - meeskonnas on hetkel täpselt nõutud 25 üle 21-aastast mängijat, seega keegi puudli pärast registreerimata ei jääkski. Andersoni väljajätmine oleks nii või teisiti äärmiselt kummaline, talle vist lubati ju umbes septembris juba kambäkki.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      miskine jutt, et suur ost veel tuleb, sest scholes vajab asendamist.
      olgu öeldud, et siinkirjutaja on hetkelise koosseisuga täiesti rahul.sellegi poolest tasub ära mainida, et saagu mis saab, aga et ainult see türgist ära karanud kilpnäärmevähi riskigruppi kuuluv kalkar koodnimega mezüt enda karvast selga vastu OT riietusruumi kappe nühkima ei hakkaks.

      edit: defour võiks tulla, äkitsi saaks ta peale pikka jalavigastust vähe lihtsama raha eest kätte.

      aitähh.
      buy the ticket, take the ride.

      Kommentaar


        Gill on seda we have money juttu Ronaltsi lahkumisest saadik ajanud ja selles tema viimaseski intervjuus,pole selgelt välja toodud,et kedagi ostma hakatakse.
        Eelmise hooaja eel oli ka üks enim kõneainet pakkuv koht keskväli,ehk siis nüüd,eriti veel vaadates tagasi möödunud hooajale....
        SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

        Kommentaar


          mhmh. hiljemalt tänase päeva jooksul peaks siis tulema Fergielt järjekordne "at the moment we see no value in the market".
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            juba nimetet artikli esimene lõik:
            Manchester United chief executive David Gill has insisted that manager Sir Alex Ferguson has the funds to sign one world-class player - but has blamed "a lack of value in the market" for United's inactivity throughout the summer transfer window.
            buy the ticket, take the ride.

            Kommentaar


              no vot, ei märgandki.

              klassika.
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                näed, tuli hoopis vahelduseks see. mitte nüüd kuskilt otsast just üllatav, aga kogu lugupidamise juures... natuke lühinägelik jutt.

                ja tuli tagasi ka aasta 1993.


                vs MLS kõiktähed:

                Van der Sar
                Rafael - Brown - Evans - Fabio
                Fletcher - O'Shea - Giggs
                Nani - Macheda - Obertan


                5:2, Mänguliselt pika puuga tuuri parim esitus, kaotus Kansasele mõjus vist täpselt nii nagu pidi. Kaks kiiret Machedalt, teisel poolajal lisasid Gibson, Cleverley ja Chicharito. Viimased kolm kotti üks ilusam kui teine. Äärmiselt positiivne oli täna Cleverley mäng ja muidugi Welbeck on täiesti teisele tasemele tõusnud. Chicharito osas oli siiani hirm, et no see haip lihtsalt ei saa hästi lõppeda, nüüd hakkab miskipärast tekkima tunne, et krt äkki siit isegi tuleb midagi tõeliselt head. Liigub raibe küll hästi, kuigi eks täna oli lõpus ruumi ka palju ja vastastel kärises just kaitses kokkumängu pealt kõige rohkem. Kui üldse midgi negatiivset otsida, siis esiteks muidugi Obertani koblakas, mis õnneks ei tundunud väga tõsine, ja teiseks see jätkuv browni liikumine keskkaitses. arusaadav, et kuniks Rio terveks saab, on ta Vidici-Evansi järel sinna esimene kate ja peab natuke praktikat saama, aga no sellise kogemusega mees ei tohi lihtsalt kastis pallist labaselt üle joosta ja muud säärast elementaarpaska toota.
                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  Natukene liikuvat pilti kah vaatamiseks, MLS 2. värav on kuskile kadunud ainult.

                  Gibsoni värava koht mainis kommentaator, et
                  "Even David Beckham would've been proud of that."
                  Jah, oleks küll.


                  Kommentaar


                    Nõustun vincentiga tuuri parima esituse poolest,aga ainult esimeste poolaegade põhjal kuna alati enne teist on krdi uni maha niitnud märkamatult,USA tuuri võlu.

                    Ja ühe tiitli võrra jälle euroopas rikkamad

                    Ameerika
                    SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

                    Kommentaar


                      Ma olen ehk loll ja pime, aga tõesti ei õnnestunud homme hommikust mängu leida Chivase vastu MyP2p-s. On see üldse netis saadaval?
                      http://www.footballidentity.com - Ootame rohkem eestlasi liituma!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas fakeplayer Vaata postitust
                        Ma olen ehk loll ja pime, aga tõesti ei õnnestunud homme hommikust mängu leida Chivase vastu MyP2p-s. On see üldse netis saadaval?
                        aega on selle kiire asjaga...
                        "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
                          aega on selle kiire asjaga...
                          Nu ei tea, pole eriti aega. Eks ma ärkaks ommiku kell 5 ülesse siis, kui mängu näidataks, aga muidu pole mõtet ju :P
                          http://www.footballidentity.com - Ootame rohkem eestlasi liituma!

                          Kommentaar




                            siia ilmuvad streamid

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mister Vaata postitust
                              Tänud, ennist veel polnud.
                              http://www.footballidentity.com - Ootame rohkem eestlasi liituma!

                              Kommentaar


                                mm, esmamuljed,
                                kas away kit on tõesti vana AONi logoga, mitte nagu siin foorumis reklaamitud, või see on hoopis kolmas ?
                                ja see ka, kõik oleks nagu sama juuksuri juures käinud ...
                                nagu pidi, chicharito lööb juba 9. minutil värava oma vana klubi eest. ja minut hiljem lööb smalling ka oma esimese.
                                tänane kaitseliin on õudne. eriti tooks välja fabio, kes tõuseb koguaeg liiga palju, ja siis ei jõua õigeaegselt tagasi, ja ei saa hakkama oma kaitsetööga... de laetil sama probleem, ainult ta ei tõuse ...
                                millegipärast mulle tundub, et sellel mängul on kokku sõlmitud, et huvitav oleks see avamäng, ja ka lahkumismäng. aga kui nii on, mida sa de laet teed seal, niimoodi lendad sisse :S
                                ja diouf tuleks saata tagasi sinnamaale, kus ta osteti, sest midagi toredat tema mängus pole, jookseb kui peata kana, jookseb nagu park, aga park oskab muid asju ka peale jooksmise, see mustlane aga mitte.
                                kokku siis 3:2, uue staadioni aura viis võidule.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X