320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    perses,mul kadus enne poolaega striim ära.Arvasin et pohh,teeme ikka ära.Vittu rsk.
    You need people who score goals, that's how you win games.

    Kommentaar


      OG jälle skooris See aasta on ta vist jälle üks parimaid skoori tegijaid
      sigpic

      Kommentaar


        Ega ei olnud rohkem väärt ka. Milleks on vaja ise vabatahtlikult jalg pedaalilt võtta, aru ei saa. Eriti veel kui Park on platsil ja vasturünnakud selle võrra niikuinii oluliselt aeglasemad. Fletch ka nähtamatu ja kaitsesse Rafaeli palun. Eelmise kahe hooaja taustal võib tunduda, et polegi hullu, tegelikult oleks pidanud selle mängu kindlalt võitma. Aga noh see poleks manku, kui ei peaks hakkama jälle kohe algusest peale liidrite püüdmist mängima.
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          kuradi nani ütleks õppi ühehooga pennlaid lööma mitte ära jää seisima kui ma juba siin pool ekraani sain aru kuhu poole ta lööb siis mic seal aru ei saadud.ja Park ka kui oled äärel siis ole seal mitte igal pool mujal.-

          Kommentaar


            päris kole ikka , väga mannetu ikka, miks fulhamiga alati nii raske on.. trademaa

            Kommentaar


              Algselt postitas arvo77 Vaata postitust
              kuradi nani ütleks õppi ühehooga pennlaid lööma mitte ära jää seisima kui ma juba siin pool ekraani sain aru kuhu poole ta lööb siis mic seal aru ei saadud.ja Park ka kui oled äärel siis ole seal mitte igal pool mujal.-
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                Algselt postitas arvo77 Vaata postitust
                kuradi nani ütleks õppi ühehooga pennlaid lööma mitte ära jää seisima kui ma juba siin pool ekraani sain aru kuhu poole ta lööb siis mic seal aru ei saadud.ja Park ka kui oled äärel siis ole seal mitte igal pool mujal.-
                Ära virise, kõik eksivad. Küll järgmine kord sisse lööb!
                ma arvan, et Park teab ikka vähe paremini kus ta seal platsil olema peab.
                #Manchester United
                #Juventus

                Kommentaar


                  Algselt postitas vincent Vaata postitust
                  ja kaitsesse Rafaeli palun.
                  Jonnyboyl ja Johnnyboyl oli vist eile jah mingi kõvem pidu. Mõlemad täiesti out of sorts. Ja muidugi ei saa me kunagi vastust küsimusele, miks Nani lõi pennalt, kui Giggs oli platsil.
                  We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas arvo77 Vaata postitust
                    kuradi nani ütleks õppi ühehooga pennlaid lööma mitte ära jää seisima kui ma juba siin pool ekraani sain aru kuhu poole ta lööb siis mic seal aru ei saadud.ja Park ka kui oled äärel siis ole seal mitte igal pool mujal.-
                    Väga sügavmõttelised pärlid lihtinimestele arutlemiseks ja filosofeerimiseks Suure Teadja poolt. Btw, ma lugesin eile lehest, et vahepeale leiutati kirjavahemärgid. Soovitan soojalt !!

                    Kommentaar


                      sest pennal oli ülekohtune ning Alex proovis kõige-vägemaga vägikaigast vedada.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Ise ei löö, lüüakse sulle. klassika
                        Algselt postitas Tofoa
                        Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas arvo77 Vaata postitust
                          kuradi nani ütleks õppi ühehooga pennlaid lööma mitte ära jää seisima kui ma juba siin pool ekraani sain aru kuhu poole ta lööb siis mic seal aru ei saadud.ja Park ka kui oled äärel siis ole seal mitte igal pool mujal.-
                          Sa oled 77-aastane Arvo ja sa ei oska ikka normaalselt kirjutada?

                          Kommentaar


                            Endale ja siis veel vastastele ka. Tegelikult oleks Fulham pidanud võitma üldsegi, penalt jäi andmata. Imselgelt top5 klubi, Londonis vähemalt.

                            Kommentaar


                              Nani pani päris hästi. Nii mõnigi inimene kaotas hulga raha... Aga samas iga loll teab , et manu ei oska hooaja alguses vapsee mängida.. Ja kui arvesse veel võtta et suvel on tugevalt taandarenetud ja võideldakse koha eest esi 10s, siis oli isegi väga hea tulemus manu kohta...
                              FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Algselt postitas freestyle01 Vaata postitust
                                Väga sügavmõttelised pärlid lihtinimestele arutlemiseks ja filosofeerimiseks Suure Teadja poolt. Btw, ma lugesin eile lehest, et vahepeale leiutati kirjavahemärgid. Soovitan soojalt !!
                                ega jah kõik on emakeele õppetajaks hakkand vahepeal.Tegemist siiski jalka foorumiga,mitte etteütlusega.Ja ega eriti ei hooli kirjavahemärkide kommentaarides.Niiet järgmine kord kui võimalik keera rulli ja pista perssse endale.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X