320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Peaks tegelikult olema täpselt kõik 25 kohta täis, sest de Laet ei mahu küll kuidagi alla 21-aastaste hulka.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      Algselt postitas vincent Vaata postitust
      Peaks tegelikult olema täpselt kõik 25 kohta täis, sest de Laet ei mahu küll kuidagi alla 21-aastaste hulka.
      Nii ta on jah(kuigi veel vanust 21), de Laet 28 november '88 sündinud:
      An Under-21 player is defined as being born on or after January 1, 1989.
      Last edited by salajane33; 01.09.10, 21:10. Põhjus: valesti arvasin :)

      Kommentaar


        Tahaks valada välja oma isikliku frustratsiooni teemal, et totts ostab 8 milkuga VDV ja manku paar penni vähema eest mingi kuradi haisukassi. Perse küll. Scholes võib ju peale suvel diivanil istumist ja MMi vahtimist olla hooaja esimesteks mängudeks kõvasti toonust kogunud, aga vaevalt ta selle vormiga aprillini laseb. Ega saa ka loota, et Giggs tuleb igas mängus 83. minutil sisse ja toob veel üks kord kastanid tulest, peale seda, kui Carrick on sooritanud imelise esituse mittemillegitegemises. Perse küll. Ma oleks VDV eest paar vasaku käe sõrme ära andnud.
        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

        Kommentaar


          Algselt postitas fitti Vaata postitust
          Tahaks valada välja oma isikliku frustratsiooni teemal, et totts ostab 8 milkuga VDV ja manku paar penni vähema eest mingi kuradi haisukassi. Perse küll. Scholes võib ju peale suvel diivanil istumist ja MMi vahtimist olla hooaja esimesteks mängudeks kõvasti toonust kogunud, aga vaevalt ta selle vormiga aprillini laseb. Ega saa ka loota, et Giggs tuleb igas mängus 83. minutil sisse ja toob veel üks kord kastanid tulest, peale seda, kui Carrick on sooritanud imelise esituse mittemillegitegemises. Perse küll. Ma oleks VDV eest paar vasaku käe sõrme ära andnud.
          minu poolt jah

          Kommentaar


            "There is no value on the transfer market" voi mis iganes. See Bebe tehing oli ilmselt raha pesemiseks voi Fergie pensionifondi...

            Kommentaar


              väike appdeit/resümee selle Oldhami reservimängu osas - võideti 2:1 Ajose ja Macheda väravatest, Rio tegi 45 ja oli soliidne, Anderson alustas uimaselt, kuid läks mängu jooksul järjest teravamaks. seega mõlemale "mida doktor käskis". ajalooraamatusse läheb veel fakt, et vennad mandariin ja apelsin said esmakordselt koos platsil müdistada.

              fitti öeldu osas - ei saa jätta nõustumata. realisti pilguga vaadates moodustavad keskväljavaliku hetkeseisuga taklosaurus, alavormis sohipoeg, koondise reject, pontšik, letargikust psühhopaat ja nähtamatu mees. parimal juhul ei tähenda see sarnaselt eelmise aastaga tegelikkuses suurt sittagi ja igiliikur veab kõik enda järel käima või siis leiab mõni koguni täitsa iseseisvalt vormi üles. halvemal avaneb mingil momendil võimalus tasakaalustada eelmisel aastal juhtunut ning mängitada näiteks Wesi ja Garyt keskpoolikus. arusaadav, et pikas plaanis üritatakse võib-olla hoida kohta nt Cleverleyle ja Matty Jamesile ja minu poolest Eikremile-Corryle kasvõi, aga no kasvõi sellesama van der Vaarti saaks vabalt maha lükata ju jälle, küll mõni Everton või keegi ikka ostaks.
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                Algselt postitas fitti Vaata postitust
                Tahaks valada välja oma isikliku frustratsiooni teemal, et totts ostab 8 milkuga VDV ja manku paar penni vähema eest mingi kuradi haisukassi. Perse küll. Scholes võib ju peale suvel diivanil istumist ja MMi vahtimist olla hooaja esimesteks mängudeks kõvasti toonust kogunud, aga vaevalt ta selle vormiga aprillini laseb. Ega saa ka loota, et Giggs tuleb igas mängus 83. minutil sisse ja toob veel üks kord kastanid tulest, peale seda, kui Carrick on sooritanud imelise esituse mittemillegitegemises. Perse küll. Ma oleks VDV eest paar vasaku käe sõrme ära andnud.
                olen ka vägagi nõus, VDV tulekut olen salamisi mõnda aega lootnud ka ja nüüd siis selline asi

                Kommentaar


                  Reservid lasid siis Oldhamile 2-1 ära.
                  Ajose '49
                  Jacobson '47(oldham)
                  Macheda '76
                  You need people who score goals, that's how you win games.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas P!NK Vaata postitust
                    Reservid lasid siis Oldhamile 2-1 ära.
                    Ajose '49
                    Jacobson '47(oldham)
                    Macheda '76
                    kaks posti ülevamal pool



                    Rooney ja litsid taaskord teemas ?
                    Algselt postitas Tofoa
                    Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

                    Kommentaar


                      Rooney pettis prostiga oma rasedat pruuti v?
                      Ela ja tunne, et elad
                      see on kõige lihtsam
                      filosoofia, mis toimib
                      sule silmad ära vaata
                      tagasi, hinga sügavalt ja
                      hüppa üle iseenda varju
                      tule koos minuga.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                        Rooney pettis prostiga oma rasedat pruuti v?
                        Tuleb nii välja, rase naine pole kätte andnud ja Rooney pole skoorinud. Nüüd hakkab tulema !
                        Algselt postitas Tofoa
                        Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

                        Kommentaar


                          Wayne ­Rooney paid for ­secret hotel sex sessions with a £1,000-a-night prostitute while his wife Coleen was pregnant with their son, the Sunday Mirror can ­sensationally reveal.




                          1000 naela selle eest? Samas parem kui see eelmine

                          Kommentaar


                            Mulle meeldib, kuidas selles eelmises lingitud uudisloos ja selles on suurem osa faktidest erinevad. Samuti on tore, et kogu kirjapandu pärineb ühe 21-aastase neiu, tema sõbrannade ja miskisuguse salapärase "Rooney pal'i" suust. Evra olevat ka meedia põhjal surmkindlalt oma naist petnud, aga see teema vaibus kuidagi kibekiiresti. Hiljutise Crouchi lookese puhul pole küll väga palju imestada, arvestades kes peategelaseks oli, aga samas nagu näha sellelt samalt News of the Worldi saidilt, ei too sellise loo väljarääkimine/mõtlemine mitte ainult kohest rahalist kasu, vaid tervet briti meediat hakkab üleöö huvitama ka iga kord, kui too neiu oma tissid mingis videos paljastab.
                            20 LEGEND

                            Kommentaar


                              Champions League

                              Van der Sar, Kuszczak, Amos*; Neville, Evra, J.Evans, Ferdinand, W.Brown, Smalling, Vidic, O'Shea, Fabio*, Rafael*, Gill*; Nani, Anderson, Giggs, Park, Carrick, Scholes, Fletcher, Valencia, Gibson, C.Evans*; Berbatov, Rooney, Hernandez, Owen, Obertan, Macheda*.

                              *Indicates player is on List B.
                              You need people who score goals, that's how you win games.

                              Kommentaar


                                25kohta, 24 võeti, ja Hargreaves jäeti välja, makes sense....
                                .

                                Kommentaar

                                Working...
                                X