320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Bebel täna võimalus esimest korda UTD särk selga tõmmata.
    Algselt postitas Tofoa
    Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

    Kommentaar


      Algselt postitas Stok
      Kõlab nagu erilise ülerõhutamisena, et noor kodutu saab lõpuks ometi pesu selga.
      Pingisoojendajaks jaab ta igal juhul...

      Kommentaar




        reserves vs aston villa
        Algselt postitas Tofoa
        Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

        Kommentaar


          Algselt postitas NOT Vaata postitust


          reserves vs aston villa
          jaga linki


          Kommentaar


            Algselt postitas eesticristiano Vaata postitust
            jaga linki
            tuli 4-1 kaotus, rohkem infot hetkel jagada ei oska :/

            Kommentaar


              Algselt postitas -Ussu Vaata postitust
              tuli 4-1 võit, rohkem infot hetkel jagada ei oska
              ee.. pigem siiski kaotus, sest esimese poolaja lõpus olime 0:3 taga ju


              Kommentaar


                Algselt postitas eesticristiano Vaata postitust
                ee.. pigem siiski kaotus, sest esimese poolaja lõpus olime 0:3 taga ju
                on jah, vabandust, vaatasin valesti,

                Kommentaar


                  nii on, et Villa eesotsas kübara teinud Bannaniga peksis poisid silmapaistvalt ja teenitult 4:1 puruks. värav Ajoselt, muus osas midagi kaabuga vehkida ei olnud kahjuks. eriti nähtamatuks jäi Keane, mis siis ühtlasi ka tähendas pmtslt ilma ründajata mängimist, aga samas ega Eikrem-Evans teda eriti söötudega toita ka ei suutnud. pärast kogu seda kollases ajakirjanduses liikunud paska valmistas Bebe üpris meeldiva üllatuse, kiirust on, tehnikat on, tahtmist on ja nähtu põhjal ma küll ei julgeks öelda, et tal kuigivõrd fitnessist puudu jääks, päris kenasti jõudis rabada lõpuni välja. paras hunnik tsenderdusi olid ka täitsa teravad, kokkuvõttes täna üks paremaid. enam-vähem kõik eelnev kehtib ka Obertani kohta, küll aga on paraku selle viimase punkti osas sama mis varemgi - ilus vaadata, aga reaalselt olukordi tekitada ei suuda ta peaaegu üldse. samas, ka Nani oli veel napid poolteist hooaega tagasi ju samasugune. aeg annab arutust.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Manutd.com kokkuvõte, väravaraame tabati ikka ohtralt

                    Vince, kas sul MUTV ostetud või mingisugune justin.tv code või mingisugune 3s variant veel?


                    Kommentaar


                      mu teada küll mingit mutv'd siia endale osta ei saa, aga ega pole uurinud ka tõtt-öelda. netivariant aitab vaid tipphetkede osas, otse sealt reserve ega midagi ei näe. ühesõnaga kui justin toidab, siis toidab, alati ta ei viska ka seda tüüperrorit, nagu näiteks täna. tolle jama blokeerimiseks oli muidu mingi ultrasurfi nimeline jubinas kah tõmmatav, aga ma ei tea, kas see enam funkab.
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        Nüüd siis andis SAF hooaja lõpuni paela Vidicile. Mul tekkis selline uitmõte, et äkki nagu Wengergi andis Fabregasele paela, oli ka see üks tingimus, miks Vidic lepingu pikendas.

                        Link
                        Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                        My spell checking is second to nine!

                        Kommentaar


                          Van der Sar
                          O'Shea - Evans - Vidic - Evra
                          Nani - Fletcher - Scholes - Giggs
                          Rooney - Berbatov


                          .
                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            Pink: PIG, Brown, Owen, Anderson, Smalling, Macheda, Gibson


                            Rio pidavat ka haige olema.
                            Algselt postitas Tofoa
                            Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

                            Kommentaar


                              Berbatov on haige tüüp, mida kuradit ta need 2. hooaega tegi, selle hooaja algus ikka ülivõimas, loodetavasti Evans saab nüüd natuke puhata. Ei saa aru, mis Fletcheril see hooaeg viga on, vorm on ikka väga kehv tal, Õnneks Nani on suht hea.

                              Kommentaar


                                Berbatov on kunn. Loodetavasti hakkavad manu totajad suhtuma mehesse nii nagu ta seda väärib.
                                Fan of Manchester United and FC Barcelona.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X