320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eurosport kirjutab,et ta võib veel Evertoni ka naaseda .
    Aga omaltpoolt loodan,et siiski ei läheks ta kuskile,pigem SAF võiks minema minna (:

    Kommentaar


      Algselt postitas #11 Vaata postitust
      pigem SAF võiks minema minna (:
      kas ma pean ennast kordama.
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        count juba sunniti vabandama. Küll tuleb ka sinu tund Vints!

        Kommentaar


          Debiilikute persesaatmise vahelt muidugi tuleb tõdeda, et see on päris-päris huvitav lahktee, kus praegu asutakse. Mina näiteks olen endiselt kindel, et vanakeste lepingute lõppemine tähendab ühtlasi ka SAFile kardinaid. Oleks kuidagi paslik. See on ikkagi selgelt end of an era ja meeskond vajab seejärel põhjalikku ümberehitamist ja taaskomplekteerimist. Tundub kuidagi ebatõenäoline, et härra selle raske töö taas ise ette võtta viitsiks. Teisalt, ma ei pahandaks, kui ma ses osas eksin.

          Selles valguses on praegune seis Rooneyga, nagu öeldud, huvitav. Kutt on 24 ja võiks olla veel aastaid klubi alustala. (Vorm, klass, koosta ise lause.) Kas Fergie, kellest seni ükski mängija üle pole olnud, aga kes peagi on klubi legendaarne minevik, on praegu veel seisus, kus ta võib endale lubada teha sedavõrd kaalukat otsust klubi tuleviku osas sedavõrd kergekäeliselt? Ei ole ju muidugi selge, kui palju on praeguses 'Rooney wants out'-olukorras meediavahtu ja kui palju uue lepingu sõlmimise maadlusvõtteid, aga selge on see, et suur paks must kass on nende kahe vahelt läbi jooksnud.
          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

          Kommentaar


            Algselt postitas vincent
            mine perse, värdjas.
            Uskumatu, et sa kaitsed seda ennasttäis egomaniakki.
            Mees on elu kehveimas vormis ja kui algkooseisu kohta ei saa siis kohe hakkab nutma ja tahab lahkuda klubist..
            Ela ja tunne, et elad
            see on kõige lihtsam
            filosoofia, mis toimib
            sule silmad ära vaata
            tagasi, hinga sügavalt ja
            hüppa üle iseenda varju
            tule koos minuga.

            Kommentaar


              ma ei kaitse kedagi, lihtsalt püüdsin üldlevinud lööklausega sulle mõista anda, et ära aja rumalat juttu. üle haibitud vennike, jajah.

              mis konkreetselt Rooneyt puudutab, siis juhtus nii, et igavesel kuldpoisil oli vaja võib-olla esmakordselt elus oma ego alla suruda ja mehena käituda. st teha tööd ja mitte vinguda, seejuures andis SAF oma vigastusejutuga ilmsesti väga teadlikult talle veel hea võimaluse seda natukenegi meedia luubi alt väljaspool teha. selle asemel oli aga vaja hakata põrkama ja solvunud titte mängima, samas kui süüdi on poiss ise ja ainult ise, nii platsil kui ka väljaspool seda.

              fitti jutu osas - ma miskipärast usun pigem siiski, et SAFile ei anna see asi rahu ja üritab veel korra Suure Meeskonna kokku panna. Iseasi muidugi, kas enam õnnestub. Ja Rooneyga - oleks detsembri lõpp ja aknad avanemas, siis ma muretseks. Hetkeseisuga usutavasti siiski klaarivad ära. Huvitav ehitamise aeg tuleb järgmise paari aasta jooksul niikuinii.
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                Peale seda hooaega oleks küll vaja põhjalikku uuenduskuuri, kaua need "üks hea mäng hooaja jooksul" poisid pinki nühivad - Anderson ja Owen, ning mõni mängumees võiks suvel lahkuda.
                Kõige suurem probleem tundub mulle olevat fergusoni ära kadunud motiveerimisoskus. Paljud mängijad ei suuda näidata oma eelmiste aastate taset, Fletcher oli eelmine hooaeg üks paremaid keskväljamehi Inglismaal, see hooaeg on ta eelmise hooaja hale vari, erinevalt paljudest teistest staarmängijatest ei saa tema puhul vabanduseks tuua mm. mängimist.
                Arvestades kui ebastabiilsed Scholes, Anderson, Gibbson ja Carrick on, oleks ehk keskväljale kedagi vaja.
                Seoses oletustest Fergusoni peatsest lõpetamisest - oleks päris meeldiv variant uueks treeneriks Giggs, 1-2. aastat Fergusoni kõrval abitreener ja seejärel võtaks ohjad enda kätte, plussiks oleks klubi läbi ja lõhki tundmine. Kardetavasti siiski ManU sugune suurklubi niimodi riskima ei julge hakata ja võetakse mõni kogenud treener. Kuigi mul poleks selle vastu midagi kui ferguson veel ühe korra meeskonna ülesehitaks pärast suurte legendide lõpetamist.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                  Hahaa Rooney võiks Man Citysse küll minna. See oleks päris pull.

                  2 suurt ründajat manust Man City'sse.

                  Aga noh kuna Man City meeldib mulle ainukesena inglise klubidest mingil määral siis mina küll Rooneyt ei tahaks. imo täiesti üle haibitud vennike.
                  Just, Iceman! Rooney on suur ründaja ja ta ei mahuks nii väiksesse klubisse ära. Nali naljaks, kuid üldiselt oled sa täiesti debiil.
                  “I am Zlatan. Who the hell are you?”

                  Kommentaar


                    Suures uuendamistuhinas tasuks meeles pidada, et seda va krabisevat põhjapanevateks muutusteks väga nagu ei ole ega lähiajal paista ka tulevat. Selles mõttes olekski huvitav näha, mismoodi härra peatreeneri konflikt klubi suurima staariga laheneb, sest igasugused edasised tegevused sõltuvad ainüksi sellest, kas Rooney läheb kaubaks või mitte.

                    Ja dai pohh, kui mõni ManU avatariga tegelane tuleb kilkama, et raha on ostudeks küll ja veel.
                    Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                    Kommentaar


                      sina tead täpselt kui palju raha on ostudeks, sina tead.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Henriolen Vaata postitust
                        sina tead täpselt kui palju raha on ostudeks, sina tead.
                        (üle?)eelmisenädalane aruanne näitas kaheksakümmet võlamiinust, nii et pigem ei ole kui on.


                        Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                        Peale seda hooaega oleks küll vaja põhjalikku uuenduskuuri, kaua need "üks hea mäng hooaja jooksul" poisid pinki nühivad - Anderson ja Owen, ning mõni mängumees võiks suvel lahkuda.

                        Fletcher oli eelmine hooaeg üks paremaid keskväljamehi Inglismaal, see hooaeg on ta eelmise hooaja hale vari, erinevalt paljudest teistest staarmängijatest ei saa tema puhul vabanduseks tuua mm. mängimist.
                        Arvestades kui ebastabiilsed Scholes, Anderson, Gibbson ja Carrick on, oleks ehk keskväljale kedagi vaja.

                        owen on löönd küll ja imo võiks/peaks ta kikost nö ees olema, aga noh, wat u gonna duu?

                        ebastabiilsusest rääkides, siis scholes on 35, ando tihti vigane ja kurat seda teab, kas ta üldse premmi händelima hakkab. gisbon - oma peegel on talle paras mõõdupuu ja selles peegelpildis näen mina teda wigani särgis, näiteks. heal päeval paneb enda pakuga paar pauku ristnurka, halval päeval...eks me tea isegi. ja carrick - ei tea, mis keiss selle mehega on. võib-olla on aastad ränka ja tänamatud tööd talle halastamatud olnud ning mehest mahlad välja tõmmanud. misiganes, mulle ta meeldib ja kui teda kunagi nägema peaks, siis kindlasti kallistan, aga kahju tõesti, et ta viimsetel aegadel sakkinud on.



                        vaatasin kui vanad mingid mehed on ja siin see on.

                        vds 39 (saab kohe 40)
                        rafael (& fabio for that matter) 20
                        rio 31 (saab kohe 32)
                        vidic 28
                        evra 29

                        valencia 25
                        carrick 29
                        fletch 26
                        nani 23

                        berba 29
                        roo 24
                        --------- 4-4-2 noh.----------

                        vähemal või rohkemal määral poolikud:

                        ando 22
                        gibson 22
                        giggs 36
                        park 29
                        obertan 21
                        bebe 20


                        diifens:

                        o'shiiii..ea 29
                        evans 22
                        smalling 20
                        gnev 35
                        wes 31


                        rünne:

                        kiko 19
                        chi 22
                        owen 30
                        -------------------

                        palju on siukseid mehi, ütleme, et alla 25aastaseid, keda julgeks mängu panna nii, et tead mida oodata ja tavaliselt poisid deliverivad ka? ma pakuks rafael, roo, nani. teatavate mööndustega ka chicawhat. muude kuttide puhul - alla 25stest räägime endiselt, eks - väristaks jalga ja kui mehed sitta panevad, kehitaks õlgu, sest no mis sa neis ikka niiiiiiiiiiiiiiiiii hullult loodad.


                        loodame, et chi'st saab selleks ajaks kui berba enam ei jõua, juba asja ja et kaitses hakkaks evans, kelles mina manu keskkaitsjat ei näe, või smalling üks hetk mängima. vastasel juhul tuleks suvel mingi 24-5ne uus vidic osta.

                        kokkuvõtteks - mida on siin puhastada?! sittagi. mehed peavad lihtsalt vastavalt mängima hakkama. besides - there's no value on the market.

                        ps. ma olen seda ennegi öelnud ja ütlen veel - oleksin pohhuilt nõus liigatabelis kohti loovutama kui karmimakäelisem põlvkondade vahetus peale tuleb.

                        ps2. valencia tuleb ka kunagi tagasi ju. yaay!
                        buy the ticket, take the ride.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                          oleksin pohhuilt nõus liigatabelis kohti loovutama kui karmimakäelisem põlvkondade vahetus peale tuleb.
                          Olen üpris kindel, et sinu soov täitub.

                          Kommentaar


                            Väga-väga intrigeeriv olukord on teil tõesti. Alati on võimalus, et 90% suurest mullist on vale ning teadlik manipulatsioon, et parem leping saada. Samas tundub, et päris tühjast kohast see SAFi ja Rooney konflikt ka pole välja imetud. Mina isiklikult ei usu et Rooney lahkub, liiga palju on transfer aknani aega ning seni lihtsalt teda kuskil pingil ja reservis loksutada oleks liig mis liig isegi SAFi suguse jäärapea jaoks.

                            Huvitav on see, et kas tõesti SAFil lubatakse niimoodi klubi tulevikuga käituda. Tunne oli nagu SAF lõpuks ikkagist tüüriks pensionipõlve poole kui mitte selle aasta lõppedes, siis järgmise lõppedes kindlasti ning paneks koos Scholside ja Giggsidega sellele ajastule Unitedis lõpu. Rooney aga peaks ju ideeliselt olema klubi tulevik paljudeks aastateks peale seda, ning nüüd äkitselt tundub et meeskonna tugitala väljakul tuleb hoopis välja vahetada, ning samas on nagu raske näha maailma jalgpallis tema kaliibriga meest kes tuleks ja võtaks Unitedi esistaari staatuse. Esiteks pole sellise kaliibriga mehi palju, teiseks pole nad enamasti saadaval, ning kolmandaks ei ole rahaline olukord just selline kus mingeid megadiile kannataks teha. Spekuleeritud vahetus Benzema vastu ei ole kindlasti sama klassi mängijate vahetumine omavahel.

                            Naljakal kombel on praeguses seisus teil mitmeid sarnasusi Liverpooliga - hea meeskond mis kaotab "tõelises tipus" (mitte et pool oleks kunagi seal olnud) olles natukene oma "x-faktorit" kuna meeskonda kandev esiründaja saab vigastada ja kaotab vormi. Ülejäänud seltskond, tuleb välja, on üllatavalt keskpärane ja alla võimete esinev ning tagatipuks on boardroomis ameeriklased kes on klubi finantsolukorra imelisel kombel suht halvaks keeranud ning miskit extreme makeoverit teha ei kannata.
                            Victoria Concordia Crescit

                            Kommentaar


                              Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                              Mina isiklikult ei usu et Rooney lahkub,
                              No kes usub. Mina ka ei usu ja selleteemalisi kirjandeid seepärast kirjutada ei viitsi. Kirjutatakse mehele palgatshekile veidi ilusam number ja kevadel lööb jälle väravaid nagu kulda.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Keegi ei lase ruunit ära, mis iganes need agentide poolt koostatud pressiteated peaks teatama. Samas oleks tore, siis 1 klubi jälle vähem CL koha eest võitlemas.

                                Ja muidugi 18 kuuga Ronaldo, Rooney, Tevez liinist teha Berbaflop, Valencia, Owenchito (or whatever) liin vajab ka positiivset äramainimist.

                                Ja kui Ruuni peaks minema, läheb ka SAF vaikselt õhtusse. Ei usu enam mingi Suure Meeskonna tekitamist, enam ei ole need ajad kui võtad akadeemiast kulda ja ostad sinna transfer rekorditega puuduvaid pusle tükke sisse. Akadeemiast tuleb gibsoneid ja transferturul ei ole raha ega tahtmist konkureerida.
                                "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                                Kommentaar

                                Working...
                                X