320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    lambist küsin, et kas mõni treener on rohkem mänge pidanud?

    Kommentaar


      On ju ilmselge, et Rooney tahab Chelsea'sse. JT pettis oma naist, Ashley pettis oma naist, Rooney pettis oma naist. Ilmselgelt on meestel palju ühist ja üksteisemõistmine platsil oleks suurepärane. Suvel tuleb Crouch ka.

      Tõsisemalt rääkides olen üpris kindel et Rooney-saaga lõppeb umbes 50%-lise palgatõusuga. Praegu SAF mängib hardballi, sest Rooney vorm on hetkel nõnda kehv, et natuke on mängimisruumi, kuid lõpuks saab mängija ikkagi võitu (vaata ka JT vs. Man City). Ja Rooney vorm on nõnda kehv, sest eraelus on probleemid (vaata ka JT vs. Wayne Bridge). Simples.

      Kommentaar


        Algselt postitas KeRRRt Vaata postitust
        lambist küsin, et kas mõni treener on rohkem mänge pidanud?
        Siis managerina? Hea küsimus. Inglismaal/Shotimaal paistab võrdväärset olema raske leida. Dario Gradi ja Sir Bobby Robson küündivad üle 1400 mängu (Sir Bobby puhul muidugi ka muljetavaldav mängijakarjäär pea 600 mänguga), Brian Clough jääb sellele veidi alla. Matt Busby küündib peaaegu 1200-ni, Bill Shankly jääb alla 1100.
        Samas ei tea, võib-olla vanast ajast kellegi isegi leiab.
        Mujalt maailmast ei oska väga otsida. Pikkuselt on võrreldav näiteks Trappattoni treenerikarjäär, mängude arvult mitte.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Arsenali teemas tõmbasin ma võrdluse NFLiga. Siin võtaks käiku NBA ja ütleks, et mulle tundub, et Alex Ferguson on nagu Shaquille O'Neal, kes tahab alati olla suurem kui elu ja klubi tähtsaim tegelane ning ei suuda mingil hetkel endast olulisemat/suuremat tüüpi (vt David Beckham) välja kannatada.

          Noh, nagu Shaqi (Ferguson) jaoks oli Kobe Bryant (Beckham) ja hiljem Dwayne Wade (Rooney).

          Ehk on põhjus täpselt nii lihtne?
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            Jajah. Või siis pigem näiteks nii, et zenmaster ja tookord oli Rodman ja nüüd Kobe. Noh et oleks nagu mingigi side tegeliku olukorraga või nii.
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              Algselt postitas vincent Vaata postitust
              Jajah. Või siis pigem näiteks nii, et zenmaster ja tookord oli Rodman ja nüüd Kobe. Noh et oleks nagu mingigi side tegeliku olukorraga või nii.
              misasja? sa võrdled Beckhamit Rodmaniga? MISASJA? Ja mida Zenmaster siia puutub?

              wtf.
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                makes more sense kui väita et Beckham oli mingil hetkel Fergusonist olulisem või tähtsam. ja praegu ruuni osas tundub, nagu sa ei oleks tagamaadesse üle ültse süvenenud.

                suurem kui elu. wtf.
                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  No aga mis hädaga teed, kui NFLi võrdlus oli juba ära kasutatud. Valikud on ju piiratud.

                  Kommentaar


                    Seoses kehvapoolse hooaja algusega ei arva mina, et nüüd midagi meeskonna juures kapitaalselt valesti oleks. Jah, Chelsea on keskvälja sõdurid võrreldes Unitedi omadega ehk veits parema kvaliteediga, aga kui vaadata nende praegust vigastuste perioodi, siis pole seal see pink pooltki nii ühtlane. Chelsea'il tulevad hetkel pingi pealt poisikesed, kes ei saa ennast isegi mitte 80-ndate beebideks lugeda. Gibsonid ja muud loomad on juba mõne hooajalise kogemusega ning ka koondises mänginud. See, et nüüd need äbarikud viigid on siin hooaja alguses tulnud on minu arvates pigem kinni individuaalsetes eksimutes.

                    Fulhami vastu olid Vidic ja Evans oma mõtetega ei tea kus. Evertoni vastu oli mingisugune täielik kollektiivne minema laskmine. Boltoni vastu segadus selle Evra postis seismisega ja üks väga õnnetu rikošeti värav. WBA vastu van der Sari, tsiteerides: "Oih!"

                    Siis muidugi mõned müstilised koosseisud. See, kus Rangersit mindi mütsiga lööma ja Sunderlandi mäng, kus enne koondise pausi olid Evra ja Berbatov pandud puhkust saama olgugi, et neid ootas niigi ees kaks nädalat vaid trenni.

                    See ühtlane koosseis samas võimalik, et ongi selle karuteene teinud. Fergie'il on see luksus plaane ümbermängida ja selle käigus ka idee ikkagi kõiki rahulolevana hoida.

                    Rooney loo kohta ei oska midagi erilist öelda. Oli korralik shokk, kui pühapäeva õhtul beebi artikklit lugesin. Arvasin eelnevalt, et tegu on lihtsalt mõne järjekordse meedia hämaga.

                    Samas on arusaamatu, kust see kõik nüüd nii järsku välja tuli. Kuigi eks see seletab, miks härra on väljakul iseenda hale vari olnud.

                    Palju põhjuseid on välja toodud, aga vastuseid teab vist härra vaid ainuisikuliselt. Usun, et siin võib olla tegu kõige kompotiga. Rooney nägi eelmine hooaeg, kui palju sõltub temast terve meeskonna mäng. See annab väga hea põhjuse nõudmaks rohkem palka või investeeringuid meeskonda, et tõestada ambitsiooni olemasolu. Olgugi, et United läheb iga hooaeg kõike võitma.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Epic Vaata postitust
                      Seoses kehvapoolse hooaja algusega ei arva mina, et nüüd midagi meeskonna juures kapitaalselt valesti oleks. Jah, Chelsea on keskvälja sõdurid võrreldes Unitedi omadega ehk veits parema kvaliteediga, aga kui vaadata nende praegust vigastuste perioodi, siis pole seal see pink pooltki nii ühtlane. Chelsea'il tulevad hetkel pingi pealt poisikesed, kes ei saa ennast isegi mitte 80-ndate beebideks lugeda. Gibsonid ja muud loomad on juba mõne hooajalise kogemusega ning ka koondises mänginud. See, et nüüd need äbarikud viigid on siin hooaja alguses tulnud on minu arvates pigem kinni individuaalsetes eksimutes.

                      Fulhami vastu olid Vidic ja Evans oma mõtetega ei tea kus. Evertoni vastu oli mingisugune täielik kollektiivne minema laskmine. Boltoni vastu segadus selle Evra postis seismisega ja üks väga õnnetu rikošeti värav. WBA vastu van der Sari, tsiteerides: "Oih!"

                      Siis muidugi mõned müstilised koosseisud. See, kus Rangersit mindi mütsiga lööma ja Sunderlandi mäng, kus enne koondise pausi olid Evra ja Berbatov pandud puhkust saama olgugi, et neid ootas niigi ees kaks nädalat vaid trenni.

                      See ühtlane koosseis samas võimalik, et ongi selle karuteene teinud. Fergie'il on see luksus plaane ümbermängida ja selle käigus ka idee ikkagi kõiki rahulolevana hoida.
                      Tahtsin lihtsalt öelda, et tänuväärselt mõistlik arvamus. On veel ikka mõni jäänud.
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Epic Vaata postitust
                        Samas on arusaamatu, kust see kõik nüüd nii järsku välja tuli. Kuigi eks see seletab, miks härra on väljakul iseenda hale vari olnud.
                        Ferguson teadis juba augustis.Väidetavalt kuulsid sahinaid varem ka rivaalide inimesed.Suurem meedia kära tuleb vast sellest,et Rooney rääkis vastu nii iseendale kui ka SAFile , kui väitis et on viimased 2 kuud probleemideta treeninud.Eks sealt see suurem edasine hype alguse või jätku sai.

                        Selle tahanrohkemraha kohapealt, kui ta nüüd järgmise 3 mänguga 9 väravat lööks ja siis Gilli ukse jalaga lahti lööks ja ütleks et näed mis ma teha suudan kui tahan.Maksa mulle 200k naela nädalas siis ma oleks sellega päri.Hetkevormi kohapealt ,isegi eelmise hooaja saavutusi arvesse võttes ei ole ta päris 200k naela nädalas vennike.Enne võiks selliseid summasid minna küsima kasvõi Evra.
                        Selles suhtes on ju Fergusongi enamvähem rahul olnud esitustega, ainus mis puudu on , on see võistkondade tapmine.Vanasõna ise ei löö lüüakse sulle on see hooaeg kehtinud meie puhul rohkem kui korra.

                        Ahjaa,
                        The Red Knights group of potential investors believe Wayne Rooney's sale would lower Manchester United's valuation below £1billion and should put pressure on the Glazer family to consider a sale.
                        "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                        Kommentaar


                          Kusjuures me ei saaks väita, et SAF pole kunagi mingeid mööndusi teinud. Keane ja ferdinand said endale omadel aegadel SAFiga hardballi mängides kinga asemel rasvased lepingud. ferdinand on vist hetke manu kõrgeim palgaline.

                          Kõik eelnevad superstaarid, kes manust minema on löödud, olles läinud Safiga konflikti, on olnud tegelikult hääbuvate staaride väljavahetamised eesmärgiga tugevdada pikas perspektiivis meeskonda. Ince-Scholes, Beckham-Ronaldo. Alt läks SAF ainult Stam-Blanc eksperimendiga. Nähtavasti ferdinandi puhul oli SAF juba oma vigadest selle kaasuse puhul õppinud ja ferdinand sai oma soovidele sarnase kontrahti. Kui me aga analüüsime praegust olukorda siis tekib küsimus, kui palju võiks Rooney eest raha saada, kui peaks müügiks minema?kas kõik see raha eraldatakse SAFile asenduse leidmiseks? Kas kõrgemalt äkki eraldatakse lisaressursse? Ja kes see asendus oleks? Isegi kui kõikidele nendele küsimustele anda reaalsusest positiivsem vastus, ei leiaks SAF Rooneyle ikkagi väärilist asendust. Seda pelgalt juba põhjusel, kuna ühtegi sellist meest ei ole hetkel saadaval.

                          Ma arvan, et põhjus pole mitte niivõrd selles, et ferguson on nii jäärapäine vanamees, et ta ei suudaks oma meeskonna alustalaga kuidagi ära leppida, eeldusel et nende vahel mingi suurem konflikt üldse tekkinud on. Põhjus on pigem selles, et Wayne näeb ehk suuremat pilti. Suurem pilt on see, et ManU hiilgeajad on möödumas, klubi võlakoormus ja viimaste aastate aktiivsus mängijateturul on markantne näide sellest, mis suunas klubi liigub. Eduka isemajandava klubi ajad on möödas, aeg on maksta laene ja intresse. Kusjuures mainimist väärib fakt, et klubi põhituumik on kõik kenasti teisel pool kolmekümmet-ferdinandi, Giggs, Scholes, VDS-järgnevatel nädalatel saavad kõik antud mehed VEEL aasta vanemaks. Kui sa oleksid WayneR, sa kindlasti taipaksid, mis suunas klubi liigub. Ja kui mitte, siis loodetavasti oled sa palganud enda ümber piisavalt pädeva seltskonna andmaks adekvaatset nõu tegemaks võimalikult hea otsus oma karjääri suhtes. Mis praegusel hetkel tundubki olevat juhtunud.

                          Kuigi alati säilib võimalus, et kogu see pragune on vaid asjatu absurditeater ja fiasko, mis kulmineerub uue rasvase lepinguga Rooneyle, ei julgeks ma selle peale panustada isegi magusa väljamaksesuhtega.

                          Kommentaar


                            Mingi mäng pidavat ka olema täna...

                            Kuszczak
                            Rafael - Smalling - Vidic - Evra
                            Nani - Fletcher - Carrick - Park
                            Anderson
                            Macheda

                            pink: Amos, Neville, O'Shea, Bebe, Obertan, Berbatov, Hernandez.

                            "Meeskonna mittetugevdamine" on siis Wayne'i n-ö ametlik põhjendus. Põhimõtteliselt tegi lõpuks seda, mida oleks olnud aus teha juba mõnda aega tagasi. Rangelt isiklik arvamus, et kõlab natukene enesekeskselt, aga noh. Vähemalt peaks asi nüüd selge olema, ei usu, et siit enam mingit tagasiteed on.
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              Mingi nurgatagune leht

                              Kommentaar


                                emane koosseis, viik oleks vist hea tulemus ...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X