320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    palun vaielge nüüd kõige ilusamate särkidega klubi ka selgeks.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      Algselt postitas vincent Vaata postitust
      palun vaielge nüüd kõige ilusamate särkidega klubi ka selgeks.
      obv

      "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

      Kommentaar


        nii, uus rooney särk ostetud ( vana ju ahjus) rooney rooney : d : d : d
        The Reward is Cheese.

        Kommentaar


          On mingi hüpoteetiline plaan minna 4. jaanuaril ManU kodumängule Stoke City vastu. Et kuidas piletite hankimisega on? On väga defitsiitne kaup/kuidas pileteid saada üldse?





          Ette tänades, Rebellion.
          Algselt postitas Plechazunga
          Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

          Hmm, that didn't really work.

          Kommentaar


            Algselt postitas Rebellion Vaata postitust
            On mingi hüpoteetiline plaan minna 4. jaanuaril ManU kodumängule Stoke City vastu. Et kuidas piletite hankimisega on? On väga defitsiitne kaup/kuidas pileteid saada üldse?





            Ette tänades, Rebellion.
            Olin Septembris Londonis, oli õrn võimalus Arsenali mängu vaatama minna West brom vastu. Pileti oleks saanud 84 naela eest tuttava tuttava tuttava käest. Loobusin, vaevalt, et manu pilet palju odavam või kergemini kättesaadav on.

            Algselt postitas rainer44 Vaata postitust
            Alates 1990 siis:
            Milan
            Meistrite liiga 4
            euroopa superkarikas 4
            MOTT

            Kommentaar


              Alexis Sanchez võiks äkki äärele tulla.....gourcuff oleks samuti väga täkk valik
              2002 FC EBS Team
              2003 FC Nimeta
              2004 FC Nimeta
              2005 FC Nimeta
              2006 Tallinn United FC
              2007 Tallinn United FC

              Kommentaar


                Kasva suureks ja saa meheks!

                Kommentaar


                  Wayne Rooney told Manchester United boss Sir Alex Ferguson he didn't want to end up like Liverpool captain Steven Gerrard - carrying a team with a great history but no future.

                  Kommentaar


                    Mingi üpris intrigeeriv 4-3-3 täna. Johnny goes marching down the wing jälle või, ja Chicha ka äärel? Veider sitt.

                    Van der Sar
                    Neville - Ferdinand - Vidic - Evra
                    O'Shea - Fletcher - Scholes
                    Nani - Berbatov - Hernandez

                    Subs: Kuszczak, Brown, Smalling, Carrick, Obertan, Macheda, Gibson.
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      SAF põhjendas valikuid Stoke'i füüsilisusele vastamisega ning, et sissevisetel alla ei jäädaks õhus.
                      Victoria Concordia Crescit

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Litmanen37 Vaata postitust
                        Alexis Sanchez võiks äkki äärele tulla.....gourcuff oleks samuti väga täkk valik
                        Sanchez meeldiks mulle ka väga, nähes tema esitusi Tšiili eest. Samas see paneks Valencia koha tiimis kahtluse alla, mis praegu tema taastumise puhul just kõige parem idee pole. Nani-Sanchez äärtel...miks mitte?

                        Tänast koosseisu kommenteerides...Neville paremkaitses... mina usaldaksin pigem Rafaeli, andes talle natuke kogemust seal, kuid ma ei tea, kes seal Stokes vasakäärel on, kui mingi turbojänes ei ole, siis Neville peaks ka tegelt mänguvõimalust saama, et päris ilma ei jääks. O'Shea mulle meeldib paremkaitses, kuid parempoolikus... vähemalt aitab Neville hädast välja kui vaja, ründepoole pealt Nani hakkab seal paremal niikuinii isetsema. Loodan seda, et Hernandez päris puhas vasakäär seal ikkagi ei ole, vaid lõikab sisse rohkem, Evral võimalus palju seal ringi liikuda. Taktikaliselt saan isegi Fergusoni mõttest aru, testib natuke euroopalikku formatsiooni, mida Inter, Barca valdavalt kasutavad. Eriti Interi eelmine hooaeg Mourinho all.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mourinho Vaata postitust
                          Sanchez meeldiks mulle ka väga, nähes tema esitusi Tšiili eest. Samas see paneks Valencia koha tiimis kahtluse alla, mis praegu tema taastumise puhul just kõige parem idee pole. Nani-Sanchez äärtel...miks mitte?

                          Tänast koosseisu kommenteerides...Neville paremkaitses... mina usaldaksin pigem Rafaeli, andes talle natuke kogemust seal, kuid ma ei tea, kes seal Stokes vasakäärel on, kui mingi turbojänes ei ole, siis Neville peaks ka tegelt mänguvõimalust saama, et päris ilma ei jääks. O'Shea mulle meeldib paremkaitses, kuid parempoolikus... vähemalt aitab Neville hädast välja kui vaja, ründepoole pealt Nani hakkab seal paremal niikuinii isetsema. Loodan seda, et Hernandez päris puhas vasakäär seal ikkagi ei ole, vaid lõikab sisse rohkem, Evral võimalus palju seal ringi liikuda. Taktikaliselt saan isegi Fergusoni mõttest aru, testib natuke euroopalikku formatsiooni, mida Inter, Barca valdavalt kasutavad. Eriti Interi eelmine hooaeg Mourinho all.
                          O'Shead näidati mängimas vasakul kaitses ja Evra ääres, teisel pool Neville ja Nani
                          Victoria Concordia Crescit

                          Kommentaar


                            3 punkti sellest mängust olid kõige tähtsamad! Lisaks teeb Chicarito kõik et põhimehe kohta saada ja ei näe mingit põhjust miks ta ei peaks alg 11-s olema. Peaga värav oli ikka koordinatsiooni tipp tase.
                            Van der Sari väljavisked olid head, lisaks meeldib mulle see ründav-Evra!
                            MoM Javier Hernandez
                            AILTON

                            Kommentaar


                              Kes kurat see Viasat Sport Balticus kommenteerib? Suht ajuvaba juttu ajas Stoke mängus ja nüüd Arsenali mängus ka.
                              Ning kommentaatori arust tähendab Chicharito väikest mesilast.

                              Kommentaar


                                Jep, Nani oli täiesti "frustrutseerunud" vahepeal ja.

                                Võimalusi meil nappis, kuid vähemalt Hernandez suutis kaks ära lüüa. Koledad 3p, kuid vähemalt 3p, mitte üks hädine punkt.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X