320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    macheda

    Kommentaar


      Vähemalt sai selles osas selgusele.



      Iseenesest mulle Obertan meeldis, võttis ette, oli julgust küll, aga nagu eelmainitud, siis viimane liigutus tuleb vähe nigel (kasvõi see, kui sai üks ühele terava nurga all ja keeper tuli vastu, püüdis keskele sööta, kahjuks ei märganud aga seda, et esimene nurk jäeti vabaks, oleks saanud küll sinna lükata).

      Seoses Parki juustega tuli mulle meelde, et päris hea kõhutäie sai naerda eelmine nädal Bursaspori mängu vaadates ning avastades, et ta oma juukseid värvinud on. Mingi marginaalne osa juukseid oleks kui solgutatud punase aiavärvi potti.
      Algselt postitas Plechazunga
      Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

      Hmm, that didn't really work.

      Kommentaar


        Algselt postitas Martin Vaata postitust
        no personal life.
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          Ma küll mängu ise ei näinud, aga loen, et Neville on jälle sisse vahetatud ja platsil suhteliselt narr välja näinud. Ma ei tea, kas ta on proua Fergusoni tiirase pilguga vaadanud või milles asi, et söör tahab hävitada kõik riismed mälestustest (mis kellelgi võivad veel kusagil tolmunud albumis tallel olla), milline Gaz võis olla oma parimatel päevadel. Laske poiss pensile, ta on selle ära teeninud!

          Ekstra heameel muidugi chicha värava üle. Nii jätkata.
          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

          Kommentaar


            Väga põnev teine poolaeg oli. Hundid näitasid taaskord oma teravaid hambaid ja head võitlejahinge. Kuid nii nagu meie vastu mängides, nii ka eilses kohtumises, ei suudetud paraku oma võimalusi ära realiseerida.

            Kommentaar


              Kuidas Morrison mängis?

              Kommentaar


                Algselt postitas homeworld Vaata postitust
                Kuidas Morrison mängis?
                ta sai lausa pool minutit ringi joosta

                Kommentaar


                  parim debüüt ever. mitte ainsatki valesöötu, mitte ainsatki pallikaotust.

                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Fergie võiks aru saada jah, et Neville`i ajad on möödas. Ei saanudki aru, miks Fabio välja võeti. Evans on viimaselajal ikka väga rabe olnud, Smalling tundub kohati aga väga kindel. Obertan mängis päris hästi, Bebe mängis samuti korraliku mängu. Chicharito tuli mängu ja tegi seda, mida kõik temalt ka ootasid, väga viis vend. Eriti veel arvestades, mis kommiraha eest ta osteti

                    Kommentaar


                      vaatasin ka siis mängu, no evans on täielik hale vari minu arust.
                      kaitses on nagu post ja siis teeb mingeid täiesti idiootseid vigu kasti ümbruses, jagab valesööte ja on palliga kohati jube ebakindel.
                      smallingu kohta vara veel midagi suurt öelda.
                      väga suur macheda austaja ma ka ei ole, korra sähvatas villa vastu, rohkem nagu suurt näinud pole, mis ta suudab.
                      muidugi okei, kutt on noor, vaatame veel, aega on.
                      obertan imo vääriks nüüd küll rohkem mänguaega.
                      üliteravad liigutused ja head läbijooksud, lohakad vead tulevadki ebakindlusest ja vähesest mängupraktikast.
                      esimesel poolajal oli selgelt näha ka kuidas tiim ei suutnud kohati kokku mängida, aga eks see tihtipeale noore tiimi viga ongi, küll paraneb.

                      hernandez on muidugi bozz

                      Kommentaar


                        Carrickult parim mäng peale CSi ütleks.
                        "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                        Kommentaar


                          Kellelgi Bebe väravast sellist videot/pilti on, kust on näha, et pall väravajoone ületas?

                          Kommentaar


                            Kommentaar





                              40 !!!!
                              Algselt postitas Tofoa
                              Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

                              Kommentaar


                                Kommentaar

                                Working...
                                X