320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    See võõrsilmängude 4-5-1 formatsiooni südamik, kus Scholes on dirigent ja Fletch ja Carrick teda katavad, hakkab nagu looma. Vähemalt sellise selgelt nõrgema vastase vastu. Asi hoiti rahulikult kontrolli all, söödeti ja väsitati vastast ning lõpuks võeti oma. Keskväljalt lähtuvalt. See on küll väga pragmaatiline lähenemine ja vaadatavuselt/meelelahutuslikkuselt vaevalt konkureerib nt eilse Spurs-Inter mänguga (mul üle õla teleka poole kõõritamisest kael täitsa haige täna), aga igal juhul oli seda rahustav vaadata. Hooaja alguse kõige nõrgem koht ehk keskväli on saanud toonust juurde, Carrick teeb järjest paremaid esitusi ja loodetavasti ei ole Fletch nüüd omakorda pikalt väljas.

    Samas selle formatsiooni teravik on ikka täiesti nürivik, kuniks Rooney kunagi kauges tulevikus terveks ja vormi saab (nt tuleval nädalal city vastu? ). Berba üksiku tipuründajana on ikka täiesti lootusetu, vaene mees ei jõudnud eile ära ahastada oma kurba saatust.
    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

    Kommentaar


      mu võtung nani kallal käivitas ikka korraliku ahela. aga see selleks.

      siiralt hea meel on wild-card obertääni üle. mees on, nagu ma vast maininudki olen, ikka korralikult massi kasvatanud, sealjuures on terav nagu värske pliiats. wolvesi vastu võiks poissi kindlasti jooksutada, seda enam, et nani kupsi venitas.
      ja no kodutu...väga kena.
      a see, et berba tipuna palle sakib, ei tohiks 3ndat hooaega kedagi üllatada. are i unright? (retooriline, seega vastust ei vaja.)
      buy the ticket, take the ride.

      Kommentaar


        eilses tottenham-interi mängus jäi soome kommentaatorite poolt kõlama lause,et Bale on noor Giggs.Manus vasakul oleks tast abi küll.

        Kommentaar


          kõrbeks läbi, ma usun
          slimm.ee

          Kommentaar


            Algselt postitas JanK Vaata postitust
            kõrbeks läbi, ma usun
            proovisid fmis või fifas?
            “I am Zlatan. Who the hell are you?”

            Kommentaar


              Algselt postitas alehis Vaata postitust
              proovisid fmis või fifas?
              pessis proovis ja töötas küll. aga mäng = elu ju

              Kommentaar


                Sa ei saanud vist päris täpselt aru või oled lihtsalt loll, kuigi viimase variandi välistaksin eelnevaid postitusi lugedes. Mulle jäi lihtsalt arusaamatuks mismoodi on võimalik välistada, et tema on kindlasti suurklubi mees ja tema on totaalne flopp.. Ei olegi! Ükski ost ei ole garanteeritud ja MANU vapiga peaksid sa sellest ju aru saama, isegi SAF, isegi SAF!! ostis Berba 30+ milku eest ja kui sa väidad et see ost polnud ebaõnnestunud siis soovitan vincenti tsiteerides istmikku minna.
                “I am Zlatan. Who the hell are you?”

                Kommentaar


                  Vot selline pomm siis. Ühtlasi lendas mul just mingi siga akna tagant mööda.

                  Van der Sar
                  Brown - Ferdinand - Vidic - O'Shea
                  Obertan - Fletcher - Hargreaves - Evra
                  Park
                  Hernandez

                  pink: Kuszczak, Smalling, Fabio, Evans, Scholes, Macheda, Bebe.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    ei usu enne kui väljakul näen
                    "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                    Kommentaar


                      Owen Hargreaves last started a game in September 2008, exactly 777 days ago.
                      see on mingi filmitrikk, raisk.
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        Made of glass....

                        Kommentaar


                          ja hargo juba välja, pole siiski päris terve, kui ära läks hoidis kannist kinni

                          Kommentaar


                            no ja läbi saigi tema comeback algkoosseisus
                            "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                            Kommentaar


                              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                              Kommentaar


                                No see esimene poolaeg oli küll täiesti kohutav. Kaitses on küll kõvad nimed, kuid väga kindlalt nad küll ei mängi. O'Shea keskel- no mida kuradit!?
                                Bebe tsenderdused on sama sitad kui Manchester City mäng, Obertan pole mulle kunagi meeldinud- suur pea kuid väike mänguoskus.
                                Fletch oli ka üsna saast,aga väravasööt oli hea.
                                Hargost kahju muidugi. Ainuke positiivne uudis tema kohta on see et kõigest hamstring, mitte põlv.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X