320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kartsin näha Wiganilt sellist mängu nagu nad Chelsea vastu teisel poolajal näitasid, oli hoopis nagu tookord esimesel poolajal või hullemgi veel. Suht emotsioonivaba ülesõit. Bueno.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      Ronalts oli eile ikka mega. kaks kolli vahetusest tulles ja puha. oleks pendla ära löönd, sis oleks ju lausa kübara teind ja värk

      Kommentaar


        Algselt postitas dannar Vaata postitust
        oleks pendla ära löönd, sis oleks ju lausa kübara teind ja värk
        heh, väike kunstiline liialdus
        kui oleks pendla ära löönud, poleks rebound'i saanud ega pidanud enam sisse lööma..
        GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
        GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
        (Seinfeld, The Pitch)

        Kommentaar


          mulle lausa meeldisid browni teravad tsenderdused äärest. oleks veel natukene täpsust ka olnud, oleks vabsee lood.

          loodetavasti sellele teise poolaja võidu võtmisele liiga lootma ei jääda. pigem võiks juba esimene poolaeg värava või paar ära lüüa.

          Kommentaar


            keegi smithist ja tema tulevikust teab midagi?
            nädala eest või nii oli soccernetpunktcomis artikkel, kuidas fergie evertoni mehi ostuhuviga pikalt saadab. ja kuna ole gunnar tõestas eile ilusti, et ta on taas up and running pluss veel igihalja rootsi täku ja rossi tulek, siis on eesliinimeeste ületootlus selline, et hoia ja neela.
            buy the ticket, take the ride.

            Kommentaar


              no ma ise arvan et ta kuskile laenule antakse, sest reservides mängitada poleks teda mõtet, sest ründajatest oleks ta vist sel juhul alles 6 valik

              Kommentaar


                Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                keegi smithist ja tema tulevikust teab midagi?
                nädala eest või nii oli soccernetpunktcomis artikkel, kuidas fergie evertoni mehi ostuhuviga pikalt saadab. ja kuna ole gunnar tõestas eile ilusti, et ta on taas up and running pluss veel igihalja rootsi täku ja rossi tulek, siis on eesliinimeeste ületootlus selline, et hoia ja neela.
                KB teeb seifiukse lahti ja toob ta ER-le tagasi, kus ta saab nödala pärast kojuluumurru vms.

                Kommentaar


                  kas keegi paneks siia üles ManU ja Wigani väravad plz ????????????????????????????????????????????

                  Kommentaar


                    Aga palun!

                    1-0 Ronaldo
                    2-0 Ronaldo
                    3-0 Solskjaer
                    3-1 Baines

                    Kommentaar


                      ärge nüüd ärrituge... aga noh... kui kellelgi on viitsimist, siis võisk peale igat mängu väravad siia postitada... minumeelest oleks see hästi tore.

                      Kommentaar


                        Aga jälgige tihedalt http://www.101greatgoals.com/, nagu ma juba kuskil ka soovitasin. Näeb paljupalju väravaid.
                        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                        Kommentaar


                          Smithist. Ah et liiga palju ründajaid. On ikka mured inimestel . Esiteks tuletaks meelde seda väikest asjaolu, et Larsson tuleb kõigest kolmeks kuuks. Kevadeks on ka kedagi vaja. Anname Smithi laenule, rebestab keegi jälle midagi ära ja ongi perse majas. Ja teiseks, kogu lugupidamise juures Rossi vastu on terve Smith temast siiski üle. Seda enam, et teda võib hoopis vabamalt platsil ringi liigutada, samas kui Rossi on harakate ridades näidanud, et mujal kui puhta ründajana temast eriti asja ei ole. Ehk siis pärast Larssoni lahkumist on Smith kõigi eelduste järgi ründesse kolmas-neljas valik, pluss eelmainitud lisavõimalus tema abiga ründavat poolikut varieerida. Mis ei ole tegelikult ju üldse halb. Pigem võiks Rossi uuesti kuhugi laenule lükata, kuigi jah, kohta paluks seekord küll vähe hoolikamalt valida. Kasvõi CCCsse, peaasi, et mängida saaks ja soovitavalt selliste treenerite käe all, kes teda ka õigel kohal kasutada mõistavad.
                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            ründesse sobiks küll pigem rossi. iseaasi kas ta ka veel on seda klassi. smithi võiks ikkagi pigem kasutada lõhkuva poolikuna, muid positsioone talle eriti ei näe.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas petsman Vaata postitust
                              ründesse sobiks küll pigem rossi. iseaasi kas ta ka veel on seda klassi. smithi võiks ikkagi pigem kasutada lõhkuva poolikuna, muid positsioone talle eriti ei näe.
                              ma küll pole Manu fänn ega väga suur inglise jalgpalli jälgija, aga minu teada Smith nüüd küll lõhkuv poolkaitsja pole..kui me ikka räägima samast eks Leedsi ründajast

                              Kommentaar


                                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                                ma küll pole Manu fänn ega väga suur inglise jalgpalli jälgija, aga minu teada Smith nüüd küll lõhkuv poolkaitsja pole..kui me ikka räägima samast eks Leedsi ründajast

                                ega ta tegelikkuses ei ole jah, aga võiks - jaksab joosta, on piisavalt nahaalne, oskab taklata. aga okei, vb pole temast piisavalt meest selleks tööks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X