320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Seda Erkki Kõlu huumorit natuke sisukamalt lahti kirjutades - Welbeckile tehti eile põlveopp ja kuni paar kuud on hooleta. Kui halva asja juures proovida head nägu teha, siis selles mõttes isegi hea, et põlve olevat tal tegelikult hakatud surkima selle lihasevenituse ajal üsnagi niisama, et noh vaatame miks ta sul vahel natuke paiste läheb. Välja tuli hoopis, et kerge sidemerebend, seega võimalik, et ilma praeguse lõikuseta võinuks seal mingil hetkel ka hoopis suurem prõks käia.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      Vabandan kui juba maininud aga Alex ütles siis ka ise välja et Valencia Veebruarik tagasi.




      Ja siis väike jutt Giggs'iga.


      "I am really looking forward to playing next year"
      - Ryan Giggs
      You need people who score goals, that's how you win games.

      Kommentaar


        Nagu ikka siis liigakeskmikud unistavad mängimast tipust. Meie tiimi tahab hirmsasti üle joosta Yann M´Vila, kes preagu Looserfooli hingekirjas. Ei tea, kas reservliigasse oleks vaja täiendust, kui jah, siis võiks täitsa tuua ta küll..
        “I am Zlatan. Who the hell are you?”

        Kommentaar


          Van der Sar
          O'Shea - Smalling - Vidic - Evra
          Nani - Anderson - Carrick - Giggs
          Rooney - Berbatov

          pink: Kuszczak, Evans, Fabio, Gibson, Scholes, Obertan, Owen.
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            Keegi ehk kommenteeriks berbatovi väravaolukorda, ei saanud striimi tööle veel..
            E: teenitud võit
            “I am Zlatan. Who the hell are you?”

            Kommentaar


              Ilus võit, millele jättis halva jälje portugali poisi jube kõver jalg ning liigne isetsemine.
              Algselt postitas Stok
              Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

              Kommentaar


                Laupäevane saunaõhtu, õlle saatel.
                Ärge põdege, ikka juhtub.
                "But you can't write us off. You can never write Manchester United off."

                Kommentaar


                  Läks nii nagu minema pidi. Loodaks, et Carrick liiga haiget ei saanud.
                  SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

                  Kommentaar


                    Kui soccerway'st skoori vaatasin jäi karp lahti, paras Foster.
                    You need people who score goals, that's how you win games.

                    Kommentaar


                      Vanameister näitas miks ta lepingut pikendas, meistriklass

                      Kommentaar


                        Corry Evans on vahepeal läinud hooaja lõpuni Hulli laenule ja nende eest täna juba väravagi löönud.
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          Järjekordne mees, kes ilmselt ei hakka kunagi meie taset välja vedama, aga lammutab väiksemate klubide eest. Saaks neist mõnest vaid asja, küll oleks hea! Tänasest mängust siis niipalju, et kahju, et Rooney väravat kirja ei saanud. Nani tsenderduse järel oli tal päris hea võimalus ka, aga see selleks.. Mehe enesekindlus on vaja kuidagi taastada, kuival olev kuid palju tööd tegev ründaja pole ikkagi päris see. Ja sina kes sa Nanit materdasid siin, võiksid minna perse. Äärmiselt vajalik lüli meeskonnale, ainuke kes konkreetselt ise suudab teravust luua. Hea küll, Birminghamile oleks koti ilma temata ka pähe tõmmanud, aga suurte võistkondade vastu on väga kasulik mees, kes ise teeb, ise võtab ja ise lööb. Autasuks värav oli ka muidugi meeldiv. Ja noh, eriti meeliülendav oli Shity kaotus
                          “I am Zlatan. Who the hell are you?”

                          Kommentaar


                            Algselt postitas alehis Vaata postitust
                            Ja sina kes sa Nanit materdasid siin, võiksid minna perse. Äärmiselt vajalik lüli meeskonnale, ainuke kes konkreetselt ise suudab teravust luua. Hea küll, Birminghamile oleks koti ilma temata ka pähe tõmmanud, aga suurte võistkondade vastu on väga kasulik mees, kes ise teeb, ise võtab ja ise lööb.
                            mina olen nani nimelist kalkunit materdanud nii üht kui teiseltpoolt lotti ja viimastes mängudes, tottington ja liverpool, on ta olnud sama aktiivne kui corneri-lipp. loomulikult on poja ilusti ka mänginud, stoke'i vastu vist andis Hernele söödu ja lõi ise ka, aga top tiimide vastu kustutatakse ta ära nagu koni vastu lumehange.
                            tahaks temalt esialgu näha paremat koefitsenti teravuse loomise ja selle teravuse edukat lõpetamist, ehk et kui kutt mingi olukorra loob, ja jumal eest - ta oskab neid luua küll! - siis et need ei lõppeks tihti mingi utoopilise löögia, mille ta valdavalt paar-kolm meetrit väravast mööda uhab, vaid annaks pigem söödu, et keegi teine saaks ära lükata. kõik oleks õnnelikud.
                            buy the ticket, take the ride.

                            Kommentaar


                              No offence, Murdock, aga minu meelest sa tahad temalt liiga palju ja keskendud liialt negatiivsele. Jah, loomulikult ta ajab endiselt kohati ahastuse äärele oma otsustega. Samas kui vaadata, milline ta oli eelmisel hooajal, siis ta on selles osas ikka päris märkimisväärse arengu teinud ja kindlasti areneb veel. Liigas seni 8 väravat ja 11 söötu, no ei ütleks, et just üleliia halb see otsuste tegemise koefitsient ka oleks? Mis puudutab tema väidetavat ärakadumist suurte meeskondade vastu, siis tuletaks meelde näiteks eelmist hooaega vs Arsenal võõrsil, Bayern kodus, Spurs kodus. Sel hooajal - City vastu oli minu mäletamist mööda kinnises mängus üks aktiivsemaid, Arsenali vastu ka üldse mitte kehv. Julgen väita, et ta on olnud sel hooajal stabiilselt teravaim mees koosseisus ja loomulikult siis pööratakse ka eritähelepanu kaitsjate poolt. Mis põhiline - ta suhtumine on hoopis teine ja kõvasti meeskondlikum. Kasvõi eile polnud ilmselgelt just parim päev - vana Nani oleks sellistes olukordades üldjuhul käega löönud, mitme väravaga juba peal ka, suva ju. Praegu otsis ja pingutas lõpuni, ja see eilne ei olnud küll eriline erand selles osas, pigem võib ühe käe sõrmedel üles lugeda selliseid tujutuid mänge nagu Spursi vastu. Kasvõi kaitsesse tagasi töötamise osas on ta ka selge sammu edasi teinud võrreldes eelmiste hooaegadega. Ja mis puutub sellesse, et ta on pigem ise ette võtja kui söödu otsija, siis selline mängija ta lihtsalt on ja sellega tuleks ka leppida. Umbes nagu Rooneylt ei maksa oodata kastis istumist või Berbalt täiskiirusel spurte mööda platsi, no ei ole see neil veres lihtsalt.

                              ja konkreetselt veel eilsest - ise peale hakkas ta uhmerdama siis, kui seis oli juba 4:0. Seejuures need ei olnud tegelikult üldse punnitatud löögid, kaitse pakus talle koridore ikka mõnuga, lihtsalt ei saanud kuidagi sihikut paika esialgu.
                              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                              Kommentaar


                                nani teemal minu poolne subjektiivsus on juba ammu tõestatud ja ei üritagi vastupidist väita, aga ainus asi, mida tahaks tema poolt näha, on meeskondlikum tegutsemine tasavägistes situatsioonides elik 0-0 ja 1-0 seisudel: võimalusel mitte null-nurgast mingid miraaklit lüüa, vaid lihtsat või vähe raskemat söötu otsida. need 11passi ja 8väravat tõestavad loomulikult tema vajalikkust meeskonnale, see on nii mulle, siilile kui ükskõik kellele selge nagu ka see, et eelkõige söödunumbri kohapealt oleks potentisaali enamaks.
                                mu meelest mees ei deliver'i nii nagu võiks, aga võib-olla ajan ma lihtsalt mingit tonti taga ja kõik tuleneb sellest, et mulle ta väga ei istu, juba/eelkõige personaalsel tasandil. nii et kelle silma riivab, pigistage kinni, sest tulevikus võib minu klaviatuurist väga vabalt ilkumist edasi tulla, põhjendatud või lambikulpist imetuna.
                                buy the ticket, take the ride.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X