320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kohtunik alastas Manule!Pennu oleks pidanud ikka olema!
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

    Kommentaar


      Ma olen ennem juba mõned korrad postitanud sellel teemal, aga siis ununeb see taas kõigil. Nimelt loodan ma, et tuuakse tagasi portugaallasest abitreener või keegi teine asjalikum kui Mike Phelan. Carlos Queirozi ajal olid meie ostud-müügid paremad ja seda mitte ainult nimelise(ja hinnalise) poole pealt. Ta suutis suurde mängu sisse tuua Andersoni ja Nani, aga ka teisi noori. Tema ajal toimis side reservide ja põhitiimi vahel paremini. Portugaallase tagasitoomisel oleks ehk lootust, et ka Fabio timmib ennast paika, Evans kasvatab omale munad, Obertan realiseerib oma meeletu potensiaali ja kõik andekamad noored ei lähe kuhugile Sunderlandi, Blackpooli või Moldesse laiali. Craig Catchcarti hind on tõusnud järsku, ühe aastaga, ma julgen väita et 50 korda. Müüdi ta 350,000 naelaga, praegu on tegemist Premier League ühe parima keskkaitsjaga, seega pakuksin hinnaks 17 MILJONIT!

      Teine suur mure on poolkaitseliiniga, mida ma olen sammuti varem maininud.
      Keskpoolkaitses on meil konkureerimas sellised mehed nagu : Carrick, Fletcher, Gibson, Anderson, Scholes. Carrick on oma eelmiste hooaegade hale vari, ta ei saa hakkama tihtilugu lihtsa 10-15m söödugagi. Fletcher on hea vastaste tujurikkuja, lausa ootaks teda Sepa ja Avandi saatesse, aga mängu ehitamine jätab ikka väga rängalt soovida. Gibson on täielik pasahunnik, kõige optimistlikum sell ever. Tema müümine Ian Hollowayle ei kurvastaks isegi siis kui ta seal avaneda suudaks. Andersonist ma ei tea kas saab asja, ta peaks psühhiaatri poole pöörduma murega, kuidas tappa alateadvuses olev kartlikkus(eriti väljaku viimasel veerandil, mujal ta on väga hea). Scholes on meie ainuke loov keskpoolik, kes vanuse poolest võiks olla mõne meie klubi mängija isa ning vanusest tingitult on äärmiselt vigastustealdis ja teda ei saa eriti kasutada. Seega me vajame konkreetset mänguehitajat, kasvõi see sama Blackpooli Charlie Adam.

      Seega täitke see esimene soov ja teine soov täitub iseenesest, sest asjalik abitreener märkab, mis on valesti ja suudab meeskonda ühtsena hoida. Ei taha kuulda sõnu isegi mitte kommentaatoritelt, et keegi arvab endast, et ta on jõle staar. Müügu kasvõi Rooney maha, kui ta jonnib ja väravaid ei löö, mul on pohhui, peaasi et võistkond mängiks ÜHTSELT ja EDUKALT!
      E: õhtu lõpp siiski ilus, võtke välja poisid!
      E2: ilusad laused lõpetuseks:
      Chicharito has won us how many points now this season?

      And seriously, what do they put in the water that Giggsy drinks?
      “I am Zlatan. Who the hell are you?”

      Kommentaar


        Ma ka seda Gibsonit ei salli. Peale seda mängu arvatavasti ei satu pikalt põhikoosseisus platsile.
        Ja õnneks toodi Chicharito juba 66min väljakule.Ehk on tema see, kes suudab päästa meid. Ei tahaks sellise vastase vastu ja sellise mänguga seda kaotusteta seerja jada lõpetada.

        Kommentaar


          Uhhh väike mehhiklane ei jätnud teist korda löömata õnneks. 2-2

          Kommentaar


            Algselt postitas alehis Vaata postitust
            Nimelt loodan ma, et tuuakse tagasi portugaallasest abitreener või keegi teine asjalikum kui Mike Dean.
            Salvestatud

            Kommentaar


              täna võite küll selle võidu eest vaid kohtuniku tänada!
              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
              Ott Järvela

              Kommentaar


                Oi-oi-oi-oi-oiiii, kui palju emotsioone ühes 100-minutilises mängus.
                Algselt postitas Stok
                Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                Kommentaar


                  Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                  täna võite küll selle võidu eest vaid kohtuniku tänada!
                  Kohtunik lõi kolm väravat?

                  Kommentaar


                    ega tegelt kui aus olla siis on jah suht kobinad need 3 võõrsilvõitu olnud, kui ma arvuga ei eksi (stoke, west brom ja nüüd blackpool).
                    aga siiski 3 punkti loeb ning senikaua kuni 3 punkti järjest juurde tuleb, aga palun, kuigi SAF võiks fletcheri juba pisut varem tööle panna.
                    aga jah väga pingerikas lõpp teisipäevaõhtule.

                    Kommentaar



                      Võit võiduks, esmatähtis, et Rafaeliga kõik korras on!
                      #Manchester United
                      #Juventus

                      Kommentaar


                        2. poolaega nägin episoodiliselt, et miks kohtunik 10 minutit lisa andis?
                        Catalunya is not Spain!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                          2. poolaega nägin episoodiliselt, et miks kohtunik 10 minutit lisa andis?
                          Rafael läks katki, täpsemalt ei tea hetkel, et mis temaga toimub. Rämedam peapõrutus vms.
                          Algselt postitas Stok
                          Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                          Kommentaar


                            Parema kaitsja probleem lahendatud, Gary Neville mängu. Tegelt loodetavasti on siiski Rafaeliga kõik korras, kuigi eriti sümpaatne poisike ta just hetkel pole, vähemalt minule.
                            PS Huvitav kui Blackpooli mees ManU vastu midagi taolist kastis teeks kas siis määrataks pennal? Tegelikult oleks vist pigem küsimus, mis kaardi BPooli mees saaks.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Katk Vaata postitust
                              Parema kaitsja probleem lahendatud, Gary Neville mängu. Tegelt loodetavasti on siiski Rafaeliga kõik korras, kuigi eriti sümpaatne poisike ta just hetkel pole, vähemalt minule.
                              PS Huvitav kui Blackpooli mees ManU vastu midagi taolist kastis teeks kas siis määrataks pennal? Tegelikult oleks vist pigem küsimus, mis kaardi BPooli mees saaks.
                              Oh seda kadedust, eksole?

                              Esimene poolaeg oli päris jube kuid õnneks tuli võit. Loodetavasti Rafaeliga kõik enamvähem okei ja saab peagi jalad alla.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Katk Vaata postitust
                                PS Huvitav kui Blackpooli mees ManU vastu midagi taolist kastis teeks kas siis määrataks pennal? Tegelikult oleks vist pigem küsimus, mis kaardi BPooli mees saaks.
                                Tuled hakkad manu teemas teravat kiskuma penaltite teema kohapealt ? Pigem olete teie need,kellele neid antakse kole palju ja nii mõnigi kord õhust.

                                Tõsisematel teemadel ka.Rafaelil on õnneks peapõrutus.
                                "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                                Kommentaar

                                Working...
                                X