320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Graeme Vaata postitust
    Võibolla nimetad siis need 20 premier league materjaliga meeskonda inglismaal?
    1. Spurs 2. City 3. Chelsea
    Need peaks olema ainukesed kõvema kaliibriga meeskonda. Aga olen aus ja ütlen et alumise 10 meeskonnaga pole eriti kursis, seega ei oska neid väga objektiivselt hinnata. kui hundid oleks konnadele koti pähe tõmmanud, siis kuuluksid nemad ka siia listi, aga kahjuks 2-0 pähe saada amatöör klubi Arsenali käest, on ikka kohutav näitaja...

    Aga et liiga off topicuks ei kisuks, siis murdocki pahameelest ei saa ma küll aru. Proovime siin kambakesti analüüsida Berba fenomeni, ja sa kohe hakkad räuskama. keegi pole proovinud teda solvata või alavääristada vms. Lihtsalt tekkis küsimus, et miks mees, kes skoorib pm igas mängus, ei ole eelistatud Rooneyle, jäetakse tihti põhikooseisust välja jne. Sind , kui Manu suurt super fänni peaks see küsimus just kõige rohkem huvitama ja kui tead vastust, siis jaga kõigiga!
    FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
    sigpic

    Kommentaar


      Algselt postitas aldr Vaata postitust
      Praegu sa riivasid küll mu tundeid, mäletan ainult ühte posti, kus kirjutasin, et Gibson oleks hea täiendus.
      Viide Aldeshoti fännid polnud mõeldud sulle ja ainult sulle.
      You need people who score goals, that's how you win games.

      Kommentaar


        Algselt postitas count Vaata postitust
        1. Spurs 2. City 3. Chelsea
        Need peaks olema ainukesed kõvema kaliibriga meeskonda.
        Ja mitu korda on sinu number 1 ja 2 suutnud premieri tiitli võita?

        Kommentaar


          Algselt postitas count Vaata postitust
          Aga olen aus ja ütlen et alumise 10 meeskonnaga pole eriti kursis, seega ei oska neid väga objektiivselt hinnata.

          16ndat kohta lahutab 9ndast kohast 4 punkti.
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            Algselt postitas count Vaata postitust
            Aga et liiga off topicuks ei kisuks, siis murdocki pahameelest ei saa ma küll aru. Proovime siin kambakesti analüüsida Berba fenomeni, ja sa kohe hakkad räuskama. keegi pole proovinud teda solvata või alavääristada vms. Lihtsalt tekkis küsimus, et miks mees, kes skoorib pm igas mängus, ei ole eelistatud Rooneyle, jäetakse tihti põhikooseisust välja jne. Sind , kui Manu suurt super fänni peaks see küsimus just kõige rohkem huvitama ja kui tead vastust, siis jaga kõigiga!
            sest siis kui roo väljas oli ja berbaga 4-5-1'e mängiti, oli kõigile näha, et tal on vaja ründepartnerit või vähemalt giggsi.

            giggsi on sel hooajal mänginud järgmistes mängudes (y tähendab kollast kaarti):

            12/02/2011 Premier League Man. Utd. 2-1 Man. City 0 Y
            05/02/2011 Premier League Wolves 2-1 Man. Utd. 0
            01/02/2011 Premier League Man. Utd. 3-1 Aston Villa 0
            29/01/2011 F.A. Cup Southampton 1-2 Man. Utd. * 0
            25/01/2011 Premier League Blackpool 2-3 Man. Utd. * 0
            22/01/2011 Premier League Man. Utd. 5-0 Birmingham C. 1
            16/01/2011 Premier League Tottenham H. 0-0 Man. Utd. 0
            09/01/2011 F.A. Cup Man. Utd. 1-0 Liverpool 1
            04/01/2011 Premier League Man. Utd. 2-1 Stoke City 0
            28/12/2010 Premier League Birmingham C. 1-1 Man. Utd. 0 Y
            26/12/2010 Premier League Man. Utd. 2-0 Sunderland 0
            13/12/2010 Premier League Man. Utd. * 1-0 Arsenal 0
            07/12/2010 Champions League Man. Utd. * 1-1 Valencia 0
            30/11/2010 League Cup West Ham Utd. 4-0 Man. Utd. 0
            24/11/2010 Champions League Rangers 0-1 Man. Utd. 0
            16/10/2010 Premier League Man. Utd. 2-2 West Brom. 0
            26/09/2010 Premier League Bolton Wdrs. 2-2 Man. Utd. 0
            19/09/2010 Premier League Man. Utd. 3-2 Liverpool 0
            14/09/2010 Champions League Man. Utd. * 0-0 Rangers 0 Y
            11/09/2010 Premier League Everton 3-3 Man. Utd. 0 Y
            28/08/2010 Premier League Man. Utd. 3-0 West Ham Utd. 0
            22/08/2010 Premier League Fulham 2-2 Man. Utd. * 0
            16/08/2010 Premier League Man. Utd. * 3-0 Newcastle Utd. 1
            08/08/2010 Charity Shield Chelsea 1-3 Man. Utd. * 0

            nagu näha ei ole giggs mänginud esimeses mängus tottsi ega ka shity vastu. arse vastu (panen mälu järgi, seega võin ka eksida) mängisid giggs ja berba koos. siis viimane teadupärast väravat ei löönd. uat kän ju duu.
            berba mängustiil, nagu vinceki ütles, lihtsalt on selline ja vsjo. no rocketscience, please.
            buy the ticket, take the ride.

            Kommentaar


              Algselt postitas count Vaata postitust
              No aga kui sa nüüd seda nimekirja vaatad, siis on kõik klubid ernaditult Coca Cola materjal, jah Pool ka...
              Algselt postitas Graeme Vaata postitust
              Võibolla nimetad siis need 20 premier league materjaliga meeskonda inglismaal?
              Algselt postitas count Vaata postitust
              1. Spurs 2. City 3. Chelsea
              Need peaks olema ainukesed kõvema kaliibriga meeskonda. Aga olen aus ja ütlen et alumise 10 meeskonnaga pole eriti kursis, seega ei oska neid väga objektiivselt hinnata. kui hundid oleks konnadele koti pähe tõmmanud, siis kuuluksid nemad ka siia listi, aga kahjuks 2-0 pähe saada amatöör klubi Arsenali käest, on ikka kohutav näitaja...
              sigpic

              Kommentaar


                Keegi teab, miks Ji-Sung Park enam platsile ei saa?

                Kommentaar


                  Algselt postitas tan38 Vaata postitust
                  Keegi teab, miks Ji-Sung Park enam platsile ei saa?
                  aasiast naases koondise juurest just, küllap puhkab väheke

                  Kommentaar


                    Treeningul oli vigastuse noppinud ja seetõttu jäi eelmisest mängust eemale.

                    Kommentaar


                      Väidetavalt tahetakse Berbale 175k nädalas maksma hakata...
                      No mida lihtsalt

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Katk Vaata postitust
                        Väidetavalt tahetakse Berbale 175k nädalas maksma hakata...
                        No mida lihtsalt
                        Kas see on 30 aastase varumehe kohta vähe?
                        FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                        sigpic

                        Kommentaar


                          vabandust, et teie tundeid solvasin, aga no mu eesmärk on siiski lihtsalt mängijate saadavusest teada saada ning kuna eelmise mängija enquiry'ga üle lasti siis peak juba teistest mängijatest arutama hakkama.

                          ning nagu ma vaatan siis park on juba turniirilt tagasi, aga fergie eelistab ikka nanit, et äkki park ji-sung laenule wiganisse?
                          aga noh te hakkate ju kohe sõimama, mänJU poisid. laupäeval saate kotti ka.
                          LATICS FOREVER!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas latic007 Vaata postitust
                            vabandust, et teie tundeid solvasin, aga no mu eesmärk on siiski lihtsalt mängijate saadavusest teada saada ning kuna eelmise mängija enquiry'ga üle lasti siis peak juba teistest mängijatest arutama hakkama.

                            ning nagu ma vaatan siis park on juba turniirilt tagasi, aga fergie eelistab ikka nanit, et äkki park ji-sung laenule wiganisse?
                            aga noh te hakkate ju kohe sõimama, mänJU poisid. laupäeval saate kotti ka.
                            Miks sa premieri kõige sitema klubi fänniks hakkasid?
                            (Nüüd kõik küsivad, et miks ma Manku fänn olen, et kas ma karikatefänn või misiganes. Sest suht mõistlik ju kõige parema meeskona poolehoidja olla.)


                            Kuidas Valenciaga muidu lood on? vahepeal oli mingi teema, et veebruari lõpuks, märtsi alguseks juba enamvähem mängukõlbulik.

                            Kommentaar


                              ärge söötke seda wigani trolli palun.

                              Valenciaga sujub kõik plaanipäraselt, praegu teeb reservidega trenni, umbes nädala pärast peaks uuesti põhimeeskonnaga liituma.
                              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                              Kommentaar


                                Manchester United midfielder Park Ji-Sung has been ruled out for four weeks after suffering a hamstring injury.

                                njaa tramaivõi andke Valencia ruttu tagasi
                                Algselt postitas Tofoa
                                Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X