320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Hirmsasti oleks tahtnud Ravelit näha, aga no Pogba suhtes on veel lootust.
    "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

    Kommentaar


      Bebe tsenderdused on maailma klass, isegi Crawley mängijad on paremad.
      4 - Bebé completed just four passes in the opening 45 minutes of this match, attempting just eight overall
      Algselt postitas fitti
      Aga alati jah ikka leidub üks tropp, kes sealiha müüb.
      LOVE GLAZER, HATE UNITED! #LGHU

      LÄÄNE SINK KUNI MA SUREN

      Kommentaar


        Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
        Hirmsasti oleks tahtnud Ravelit näha, aga no Pogba suhtes on veel lootust.
        duubeldan
        Algselt postitas fitti
        Jah. 8-2, mu vanad ja noored mankusõbrad. Kirjutage see skoor oma naabri uksele, kraapige homme hommikul trolli-istmesse, twiitige ja sheerige. Keegi ei tohi jääda teadmata, missugusele grandioossele tagantvõtule kunagine suurklubi täna viidi.

        Kommentaar


          "Smartly wasted 7,4" ütleks Bebe kohta

          Kommentaar


            Nätsunärijal pole piisavalt mune, et noori platsile lasta.. oleks tahtnud näha küll.

            Kommentaar


              Punavalges vormis poisid mängisid suurepäraselt. Keskväli oli ilusti käes, kaitses kindel ja võimalusi loodi ka. Tubli.

              a see teine meeskond, see oli küll õudne pask.
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                Puhta sitt. Valged mängisid aga hästi, eriti teisel poolajal.
                http://www.footballidentity.com - Ootame rohkem eestlasi liituma!

                Kommentaar


                  crawly oli küll sümpaatne, eriti need 9000 fänni kes 200 miili rändasid ja kas kurat meie fännid ei oskagi häält teha ..

                  Kommentaar


                    Algselt postitas BloddyTear Vaata postitust
                    crawly oli küll sümpaatne, eriti need 9000 fänni kes 200 miili rändasid ja kas kurat meie fännid ei oskagi häält teha ..
                    Jah, Old Traffordi rahvas ikka kehva aegajalt. Krt, kodus võiks ju omadele rohkem kaasa elada ja mitte lasta end üle karjuda.
                    http://www.footballidentity.com - Ootame rohkem eestlasi liituma!

                    Kommentaar


                      mängu küll ei näinud, aga mida on siin laulda kui meeskond passib mingit non-league satsi nagu ilmaimet ja sügab kotte. häbi teil olgu, nö manchester unitedi mängijad. kuradi bebed ja obertäänid.
                      buy the ticket, take the ride.

                      Kommentaar


                        obertäääään oli vinks-vonks, bebe aga jah alla igasugust arvestust, crawley kutid panid ta pea nii ringi käima.

                        Kommentaar


                          ma olen juba kuigivõrd vana inimene ja vbolla sõnade tähendused on ajaga muutunud, aga obertään vinks-vonks?! obertään oli kohutav. ta oskab kiiresti joosta ja siis sinna vahele teeb mõne mitte kuhugi viiva triki ja siis jookseb-jookseb-jookseb jälle, pea maas. platsi ei näe, mängu ei loe, sööta ei oska, palli hoida ei suuda. jah, Bebe oli jälle suhteliselt Bebe, aga ta ei tekitanud minus vähemasti kordagi tunnet, et tahaks midagi läbi teleka visata. munapea tänase esituse hiilgavaks krooniks oli seevastu seik, kus ta seal millalgi lõpuminutitel palli otsas iseseisvalt spagaati lasi. temast saab ennem olümpiafinalist saja meetri jooksus kui pikas perspektiivis manku mängija. ma olen ilmselt viimane, kes kiirustab mängijaid siin teemas maha tegema, aga kurat võtaks, täna oli tal ilmselt senise elu lihtsaim võimalus ennast lõplikult heast küljest näidata ja selle asemel ta floppas jälle, täiega.
                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            Agaaa kuhu need gibsoni haterid nüüd kadunud on ?
                            "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                            Kommentaar


                              see, et üle pika aja ei olnd ta enam kõige sitem mees platsil, ei tee temast...üldse mitte midagi. eilse seisuga tuleks kõik osalenud keskväljurid ja ründajad maha müüa/laenule saata. (küsigu jah nüüd keegi, et kas Hernes ja Roo ka. ei.)
                              buy the ticket, take the ride.

                              Kommentaar


                                No tra.Gibsoni eilsed 2 killerpassi olid paremad kui Fletcheri omad terve see hooaeg.Premi klubisse laenule järgmiseks hooajaks,kus saab !stabiilselt! mängida ja tõenäoliselt saab asja.Lööki on ja sööta oskab, lihtsalt vaja nädal nädalasse mängimist siis tulevad otsused ka paremini välja.
                                "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                                Kommentaar

                                Working...
                                X