320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas P!NK Vaata postitust
    Huvitav, kuidas siis mängitakse ?

    VDS
    O'shit-Smalling-Vidic-Evra
    Nani-Carrick-Scholes-Fletch
    Chicharito-Roo

    Või on Wayne äärel ? Ilmselt see esimene variant ikka.
    Üldjuhul semikoolon eraldab väravavahi kaitsjatest, kaitsjad poolkaitsjatest ja poolkaitsjad ründajatest.

    Kommentaar


      Algselt postitas salajane33 Vaata postitust
      Üldjuhul semikoolon eraldab väravavahi kaitsjatest, kaitsjad poolkaitsjatest ja poolkaitsjad ründajatest.
      Roo pakkumine poolkaitsese oli minu paha indeed. Aga mõtlesin rohkem keskvälja asetust.
      You need people who score goals, that's how you win games.

      Kommentaar


        tänasest saaks küll lollakaid giffe niipalju, et pane või kalender kokku.

        väga jäle mäng, õnneks mingil imelisel kombel Wigan oskas ikkagi veel kehvemini tegutseda. eriti hiilgasid muidugi Fletch ja käärlöögimees, kahe meetri pealt sööt kolm meetrit viltu panna pole kummalegi mingi probleem. esimesest puutest ei hakka rääkimagi, aiateivas suudab ka palli paremini kontrollida. see nali on nüüd kestnud kuid, et vein peab platsil laagerduda saama, sest ajaga läheb paremaks. no ei lähe ju, käärib ammu juba. lasid oma jutuga kogu ülejäänud meeskonnale kaarega pähe ja said oma kuradi sada miljonit maksva lepingu, näita siis ükskord, et sa sellest murdosagi väärt ka oled, mitte ära kuluta energiat platsil mingi suvalise rüselemise peale. hiljemalt kaks nulli pealt oleks võinud ta nahui visata, tap-ine suudaks King ka toksida, aga näed ei, ikka poputame.

        ja et oleks koralik rant, siis kuradi bebee ja obertään, mida te mõtlete endast? üks saadab naisele sõnumeid ja siis tšeburaator seal kõrval otsib ipodist paremat räppi kuulamiseks mängu ajal. kui keegi peaks ekstra hoolega väljakule vaatama, siis olete need just nimelt teie, te kuradi mõhk ja tölpa, sest siis on ehk mingit minimaalsetki lootust, et kuu aja pärast jälle ise sinna sattudes mõistate midagigi tarka teha ka. et fergie need klapid ja telefonid teile kuhugi kulmu pihta pooleks viskaks. profijalgpallurid, tramaivõi.
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          Mängu kohta nii palju, et selline suur võõrsil võit kulus ära. Esimene poolaeg viimase aja standard, teine aga oli juba hoopis teisest klassist ning väga nauditav. Kokkuvõttes ilus ning oluline võit... Tänud Berbale, kes Rooney'le veel veidi enesekindlust kinkis. Tulevik on helge.

          Küll aga pean nõustuma kriitikaga Bebe ja Obertani osas. Giggs istus nende vahel ja oli ilmselgelt häiritud, et peab kahe sellise "lolli" nolgi vahel istuma, kes mängu ajal mõnulevad Twitteris ning Facebookis. Obertan tõenäoliselt pani igale oma sünnipäevaõnnitlusele "Like". Sellise suhtumisega nad esindusvõistkonda ei murra. Sir's boot is needed!

          Nüüd pole midagi, Chelsea ja Liverpool ootavad. Neli punkte nendest mängudest ja elu on ilus.
          Pärnu JK Poseidon

          Kommentaar


            nägin ise (vist õnneks) ainult viimast pooltundi, seega mängust mingit süvaanalüüsi tegema eos ei hakka. skoori poolest ju kena.
            obertään - palju õnne sulle, igas mõttes - aga oleks ma 22 ja passiks sita näoga pingil, eriti antud hetkel, kus on wingerite puudus ja seega sitaks hea võimalus ennast kui jalgpallurit näidata, ei käiks ma mängu ajal bebe facebooki-farmi lähedal ka ja vise versa. paras rannajalgpallurite tandem.
            aga noh. eks see eetikanõukogu on terves manus praegu selline ligadi-logadi. kõik mitte-top4 mängud on pededele.
            võiks chelskilt mingi 4-0 välja võtta, wolves ilmselgelt ei teinud oma korrektuure.


            ahjaa. kui ma õigesti kuulsin, ütles SAF, et premmi võiduks piisab 82st punktist. praeguseks on koos 60 ehk 22 võimalikust 33st vajab veel teenimist. järgnevad mängud on sellised:

            01 Mar Barclays Premier League Chelsea A
            06 Mar Barclays Premier League Liverpool A
            19 Mar Barclays Premier League Bolton H 3
            02 Apr Barclays Premier League West Ham A 3
            09 Apr Barclays Premier League Fulham H 3
            16 Apr Barclays Premier League NUFC A 3
            23 Apr Barclays Premier League Everton H 3
            01 May Barclays Premier League Arsenal A
            07 May Barclays Premier League Chelsea H
            14 May Barclays Premier League Blackburn A 3
            22 May Barclays Premier League Blackpool H 3

            kui kõikide eba-top4 meeskondade (v.a liverpool) vastu võita, siis peaks neljast kõvemast mängust kokku ühe punkti saama ja maagilised 82 on täis.
            buy the ticket, take the ride.

            Kommentaar


              Ere täht tolles tumedas taevas oli 60.minutil sooritatud karistuslöök herr Nani poolt, mis kõrgusrekordeid purustama läks. Kas endiselt ei mõista ta/ei mõisteta, et antud tegelane pole just kõige asjalikum noid lahendama? Terve hooaeg üritanud, no ei tule välja - las proovib keegi teine. Ja tolle kuti reaktsioonid pärast igat luhta läinud võimalust on nii 100% kaasmaalase pealt võetud, et hirmus hakkab.

              #14 on tüüp, kellest ei saa küllalt.
              Algselt postitas Stok
              Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

              Kommentaar


                High five, Fabio, first goal for us
                “I am Zlatan. Who the hell are you?”

                Kommentaar


                  Ei mõista ka mina, miks peab karistuslööke ja nurgalööke andma Nani, kui ta ilmjumalaselgelt neid anda ei oska. Kuid mitte liialt viriseda Nani kallal, siis ilma temata oleks ründetegevus ikka väga-väga hambutu.. Ja kas ainult minu arust on siis kõik viis korda teravam ja kiirem kui ka Chicharito on mängus? Rooneyl ei ole seal peas ka kõik päris korras, vahel(päris tihti) lööb tema uljus välja. Nii mõttetus kohas teeb nii mõttetuid liigutusi. Ja no muidugi ka Scholes oma väga hiliste täklingutega, aga talle anname andeks.

                  Kommentaar


                    Kas keegi seletaks mulle, et miks Rafael pole viimased mängud alustanud ?

                    Kommentaar


                      Kas keegi seletaks mulle, et miks kurat Rooney punast ei saanud? Väga idiootne käitumine, arvestades mis mängud oleks ta pidand vahele jätma otse punase korral: Chelsea, Liverpool, Arsenal

                      Kommentaar


                        no kuna ta Crawley vastu ikkagi mingi koblaka sai, siis ilmselt hoitakse natuke. paar vähe kõvemat mängu on siin ka teatavasti tulemas, üsna raske uskuda, et johnnyboy need kõik järjest ära lükkab.

                        see Giggsi nägu on muidugi priceless.



                        e: kui oletada, siis vast sellepärast, et McCarthy tegi siiski kerge sammu ise talle ette. samas ei saa salata, et Clattenburgi vile oli täna üpris halb ja ebaühtlane, mõlemale poole. liigutuse idiootsuse osas muidugi sajaprotsendiliselt nõus, lisaks ajas ju ka pärastpoole seal kedagi üle poole väljaku taga, et saaks õlgu vastamisi nühkida. oinasarv.
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          Algselt postitas jukss Vaata postitust
                          Kas keegi seletaks mulle, et miks kurat Rooney punast ei saanud? Väga idiootne käitumine, arvestades mis mängud oleks ta pidand vahele jätma otse punase korral: Chelsea, Liverpool, Arsenal
                          Rooney on aasta mängija, ta lõi käärlöögiga City vastu värava, mis su probleem temaga on. Sul mingi kana kitkuda temaga?

                          Kommentaar


                            Need kindad mis VDS hooaja lõppedes Manchesteri jätab saavad järglasele olema ikka väga suured.
                            Esimesel poolaajal ta tassis meeskonda ikka päris korralikult.
                            Samuti pani imestama kuidas Man U lasi täna vastastel nii vabalt mängida. Kõik liinid tõmmati trahvikassse ja mingit aktiivset pallile minekut ei paistnud kuskilt.
                            Peale 2-0 väravat panin striimi kinni, polnud nagu midagi enam midagi vaadata. Üks meeskond tahtis, aga midagi ei õnnestunud. Teine ei tahtnud, aga suutis ikka ära lüüa. Booring!
                            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                            Kommentaar


                              Tegelikult,Neuer või Lloris on mõlemad väga head väravahid ja loodab et nad suudavad ManU arened ja kasvada VDS vääriliseks.
                              ManU keskväli ei ole just kiita,huvitav mis Chelsea vastu hakkab toimuma.Õnneks on Chelsea ka päris si*a hooaja teinud.
                              Ise loodan et Carrick ja Flecher kosuvad,kuid põhikooseisus tahaks näha Andersoni ja .... ,oleks vaja uut meest sinna.

                              Kommentaar


                                Fletcher lihtsalt peab Chelsea vastu alustama , olgu ta hooaeg seni nii sitt kui tahes.
                                "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                                Kommentaar

                                Working...
                                X