320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Keskele oleks jah vaja asjaliku meest ja väravasse kah varsti. Ei tahaks jälle samasugust aega kui taanlane kindad varna pani. Muidu on kaitses Vidic (seega seal on kord majas), aga loovusest on keskel ikka kõvasti puudu. Kogu stabiilne ründetegevus tuleb ainult Nanilt ja ka Berbalt, kes vähemalt toksab ära ja suudab teiste jaoks ees palli hoida ning söötu anda. Teise äärde kuluks kah mingi asjalik tegelane ära. Ründajad on kah korras. Eriti kui Rooney kodus jälle stabiilselt saama hakkab ning mänguvorm taas heaks läheb.

    Seega suvel olekski vaja: 1. väravavahti 2. loovat keskpoolikut ning võimalusel ka üht teravat äärt.

    Ja tõesti võiks hulga obertäänide ja bebede asemel osta ühe mehe, kellest on kindlalt abi. Mitte võibolla kunagi tulevikus saab asja. Mingid vandervaartid, özilid, krasicid on olnud saadaval mõistlike hindadega. Krt... need Katari tegelased võiks tõesti klubi ära osta. Ei taha küll City 2.0 olla, aga praegune seis on veel jamam.
    Manchester United
    Juventus

    Kommentaar


      Algselt postitas Blackout Vaata postitust
      Krt... need Katari tegelased võiks tõesti klubi ära osta. Ei taha küll City 2.0 olla, aga praegune seis on veel jamam.
      Jep, täielik BULLSH!T!!!

      Man Utd 27 60
      Arsenal 27 56
      Man City 27 49

      Kommentaar


        Algselt postitas jukss Vaata postitust
        Kas keegi seletaks mulle, et miks kurat Rooney punast ei saanud? Väga idiootne käitumine, arvestades mis mängud oleks ta pidand vahele jätma otse punase korral: Chelsea, Liverpool, Arsenal
        Liverpooli poistele on küünarnukiga mängimine lubatud.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Algselt postitas $$$ Vaata postitust
          Jep, täielik BULLSH!T!!!

          Man Utd 27 60
          Arsenal 27 56
          Man City 27 49
          Suuresti tänu SAFi oskustele ja kogemustele ning veteranidele on viimased hooajad üllatavad edukad olnud. Mõlemad tegurid ei pruugi enam kaua kesta.
          Manchester United
          Juventus

          Kommentaar


            Ma ei tea, mulle on Alexis Sanchez väga positiivse mulje jätnud ja poleks paha kui selline mees äärele sebida.

            Kommentaar


              jeesus kristus jalgrattal. juba veebruaris hakkab sel aastal peale või?

              see on kõigile ammu selge, kus praegu probleemid on ja kuhu võiks juurde/asemele osta. ma kahtlustan, et küll SAFil ikka on ka paar mõtet peas liikumas. mis mõtet on siin ette ja taha nutta ja suvalisi nimesid ritta laduda, kui kõik aknad niikuinii kinni on. see ei lähe praegu kellelegi isiklikult, aga jätke järele noh.
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                No äärele ei ole nüüd küll kedagi tarvis,Valencia vist kuu aja pärast tagasi ja siis teravusi jätkub.See põhiprobleem on seal keskel,sinna saadakse pall,aga sinna see jääbgi,edasi see kuhugi ei liigu.
                Vincent,need jutud tekivad sellest,et ManU keskpoolikud ei vea hetkel välja.Loodame paremat tulevikku!

                Kommentaar


                  täpselt seda ma ju ütlesingi, kõik teavad ja näevad seda niigi. fakt on aga see, et hooaeg tuleb lõpuni mängida nende meestega, kes on. küll siis pärast suvel võib FMi (või midagi muud) toksida ja özilitest unistada.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Minu meelest on Manut keskvälja probleem kummitanud juba vähemalt viimased 5a. Imestan koguaeg, et kuidas SAF on nende meestega vastu pidanud ja nii kaugele jõudnud. 5a tagasi rahaprobleeme ei olnud, võibolla loodeti siis noorte peale. Aga noh nüüd need noored näpivad mänguajal telefoni ja ei tea mida veel. Kantona või Keane ajal oleksid nad õnnelikud kui saaksid nende saapaid läikima lüüa...Eks ajad ole edasi ka läinud, autod kiiremad, glamuuri ja naisi ka rohkem.
                    Tulles tagasi eilse mängu juurde siis võeti väga vajalik võit võõrsil ning ehk suudetakse Chelsi mänguks paremini koguda ning paremini motiveerida ennast kiiremini liigutada.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas jukss Vaata postitust
                      Kas keegi seletaks mulle, et miks kurat Rooney punast ei saanud? Väga idiootne käitumine, arvestades mis mängud oleks ta pidand vahele jätma otse punase korral: Chelsea, Liverpool, Arsenal
                      Kordusest ju näitas, et tegelikult Wigani mängija otsis ise kontakti - selleasemel, et palli suunas liikuda, tegi ta liigutuse rooney suunas, nagu üritas tema hoogu pidurdada. Kohtunik oli suht ligidal ja nägi kõik.

                      Aga jah, ääretult loll liigutus Rooney poolt, ma poleks väga imestanud, kui ta oleks punase sellest olukorrast saanud.

                      Kommentaar


                        krt , ma küll aru ei saa , miks kõik nutavad rooney kallal ? ta oli vähemalt üritanud ! okei , see olukord , kus ta mängis küünarnukiga wigani mehele , see oli jah natuke idiootne käitumime . muidu oli täiesti tiptop mängija , esimeses väravas tegi natuke tööd , teises andis killersöödu , kolmandas lõi küll värava , aga noh , see oli muidu gibsoni ja berba töö . ta oli vähemalt üritanud mängida .

                        ma üldse ei saa aru , mida see oshea mängus tegi ? kus on rafael ? kasvõi brown ! nani oli peale postilöögi vägavägaväga jama mees ! enne seda veel mängis , siis pärast toda ei saanud enam mänguks nimetada , venitas sööduga koguaeg , jasiis see karistuslöök , mis ta lõi , oeh , loodan , et karistuslööke hakkab lööma keegi muu .

                        Chicharito oli nagu alati parim ! mängib harva - skoorib tihti ! VDS oli ka päris hea .

                        ootan , kuna valencia , ando ja park paranevad , siis on meeskond okei . poolkaitses tahaks ma rohken näha andersoni koos gibsoniga , kui carrickut koos fletcheriga .

                        aga selline suhtumine , nagu bebel ja obertanil oli , täiesti rõve , müüks maha neid !

                        Kommentaar


                          See on küll õige, et ega meie unistamistest ja soovidest pole praegu mingit kasu. Samas pole nendest kasu ka suvel. Meist ei sõltu ju miski ning ega SAFki palju teha ei saa, kui juudid raha ei anna. Lihtsalt masendav on viimased mängud see keskväli olnud, sellest ka sihuke jutt. Lisaks ei näe kuidas saame Barca ja Reali vastu sellise mänguga. Tuleb ainult loota, et VDS ja Vidic panevad puuri lukku ja Nani või käärmees kobistavad ära... not fun.
                          Manchester United
                          Juventus

                          Kommentaar


                            Algselt postitas DenisMU Vaata postitust
                            nani oli peale postilöögi vägavägaväga jama mees ! enne seda veel mängis , siis pärast toda ei saanud enam mänguks nimetada , venitas sööduga koguaeg , jasiis see karistuslöök , mis ta lõi , oeh , loodan , et karistuslööke hakkab lööma keegi muu .
                            Vabanda, aga mul on tunne, et sa ei vaadanud mängu korralikult. Jah, tema karistuslöögid ja nurgalöögid pole just maailmaklassist ja võibolla tõesti vahest isetseb liiga palju, aga lõppude lõppuks on tema üks nendest kes veab meid see hooaeg tiitlite suunas.

                            Kommentaar


                              Chemic mõnus postitus sinu poolt
                              karistuslöök oli küll väga jube aga Nani tegi tõsiselt hea mängu Wigani vastu.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Chemic Vaata postitust
                                Vabanda, aga mul on tunne, et sa ei vaadanud mängu korralikult. Jah, tema karistuslöögid ja nurgalöögid pole just maailmaklassist ja võibolla tõesti vahest isetseb liiga palju, aga lõppude lõppuks on tema üks nendest kes veab meid see hooaeg tiitlite suunas.

                                nojah , seda ta on , aga jutt käis muidu wigani mängust .

                                Kommentaar

                                Working...
                                X