320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kasutud wankerid.

    Kommentaar


      Kuradi hästi ikka suudab ManU viimasel ajal eduseisus mängida...
      Ei ole sõnu, ei taha rohkem kirjutada.
      Algselt postitas Plechazunga
      Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

      Hmm, that didn't really work.

      Kommentaar


        Vidic - no ei olnud seda vaja.
        Newton Heath 1878

        Kommentaar


          Päris ebareaalne, et Vidic sai punase ja see krdi Ivanovic Nani maha rebimise eest mitte midagi, ja vastu betoonseina jooksmise eest antakse tänapäeval pendlaid. Peale selle veel Hernandezi mängitamine nende karate kid-ide vastu tundus ikka väga vale otsus. Viinamarjad muidugi sitaks hapud sel aastaajal
          .

          Kommentaar


            Carlo Ancelottil on vist kõige puhtam munn üldse jalgpalli maailmas, kui Sir Alex seda järjest 45 min imes.
            Algselt postitas fitti
            Aga alati jah ikka leidub üks tropp, kes sealiha müüb.
            LOVE GLAZER, HATE UNITED! #LGHU

            LÄÄNE SINK KUNI MA SUREN

            Kommentaar


              Kohtunikud on ManU vastu nii karmid ikka, eks ole? Vidic

              Kommentaar


                Mis te siis ikka endiselt Leedsi fännilt lootsite?
                “I am Zlatan. Who the hell are you?”

                Kommentaar


                  Pole ammu näinud niivõrd passiivset ja apaatset Chelseat kui esimesel pooljal. Olid kõik võimalused see asi siis korralikult ära vormistada, selle asemel anti initsiatiiv käest ja kahest rumalast individuaalsest eksimusest piisaski. Perse küll.

                  Ja eraldi idioodiauhind läheb muidugi Nemanjale. Milleks, noh?!
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Lohutuseks võib seda öelda, et kohtute korra veel sellel hooajal
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      Remember that game:
                      LONDON: Sir Alex Ferguson is likely to avoid any disciplinary action after slamming the performance of referee Martin Atkinson during Manchester United's 1-0 loss to Premier League title rivals Chelsea.

                      Ferguson was furious with Atkinson for awarding the 76th minute free-kick that led to Chelsea's winner, scored by John Terry, at Stamford Bridge on Sunday.

                      "The referee's position to make the decision was absolutely ridiculous, he can't see anything," Ferguson said. He's got a Chelsea player (Joe Cole) standing right in front of him and he doesn't even move.

                      Kas siis tõesti ühest korrast ei piisanud?
                      “I am Zlatan. Who the hell are you?”

                      Kommentaar


                        kaotasime , kahju jah . no kohtunik oli vahepeal jama , aga põhiprobleem oli ikka see , et lõpupoole oli manu keskväli väsinud või maei teamis , et chelsea mängijad korjasid kõik pallid keskel ära. aga muidu viriseda eriti ei ole vaja ma arvan , koguaeg ei saa ka võita . rahul, nüüd on rohkem stiimulit looserpooli võitmiseks !

                        Kommentaar


                          Tuleb jälle üks unetu öö... tra küll

                          Kommentaar


                            Atkinson, LEGEND!
                            Üks suur mäng kus kohtunik pole teiega ja saate kohe ploomid sappa? Rooney oleks võind täna ka punase saada oma divemise eest, rõve vend(mu postitus oli ka pigem alehisele ja teistele manu fännidele, kes olid kärmed trollima kui arsenal suhhi sai)
                            -------------------------------

                            Post match - SAF: the ref was appalling tonight. Press: but what about the Rooney elbow v wigan? SAF: question time is over.
                            Algselt postitas fitti
                            Aga alati jah ikka leidub üks tropp, kes sealiha müüb.
                            LOVE GLAZER, HATE UNITED! #LGHU

                            LÄÄNE SINK KUNI MA SUREN

                            Kommentaar


                              vincent, fitti, hmmurdock, kõik teised normaalsed man utd fännid, sry, et kohtunik mängu ära tegi. kõik jobid trollid nagu alehis jne, IN YOUR MOTHERFUCKING (nagu ütleks Samuel L. Jackson) FACE!!! me ei võida tiitlit, teie võidate, ma loodan. aga selle unetu öö kõik jobidrumaladtrollid on küll ära teeninud.
                              Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                              Kommentaar


                                "Chelsea aren't out of the title race if they keep getting decisions like that."

                                HAHAHAHAH, SAF on tõesti kontrolli kaotanud..
                                Ei tea, kes küll tavaliselt siukseid otsuseid saab?

                                Algselt postitas fitti
                                Aga alati jah ikka leidub üks tropp, kes sealiha müüb.
                                LOVE GLAZER, HATE UNITED! #LGHU

                                LÄÄNE SINK KUNI MA SUREN

                                Kommentaar

                                Working...
                                X