320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kvaliteethuumor, teist poolaega kiiremini!!
    “I am Zlatan. Who the hell are you?”

    Kommentaar


      See Rafael on ikka üks väga nõrga närvikavaga vend. Iga mäng mis ma tema esituses näinud on mehel ikka katus korralikult sõitnud.
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        njaah hooaja loovaim ja võib öelda, et üks parimaid mängijaid vigastatud? või mida see nani üldse mõtles seal. kvaliteetsitt muidu a no kui nii edasi läheb siis näeme veel kõige kirkamaid kaarte : p
        Algselt postitas Tofoa
        Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

        Kommentaar


          tore poolaeg, tore poolaeg. karta oli, et sellise kaitseliiniga üks korralik oral rape tulla võib, aga, et kogu meeskonna kaitsetöö niii nõrk on...

          loodan, et nani vahetati välja mehe enda uhkuse pärast, sest vastasel juhul oleks kogu see värk, mis ta korraldas temast päris debiiliku mulje jätnud. järjekordne tõsine vigastus keskväljal või järjekordne kaitsja kaartidega väljas (rafael, lol) ja kuszczak saab ka võimaluse mänguminuteid juurde teenida, küll mitte oma lemmik positsioonil, aga ikkagi

          Kommentaar


            Algselt postitas Rein Vaata postitust
            See Rafael on ikka üks väga nõrga närvikavaga vend. Iga mäng mis ma tema esituses näinud on mehel ikka katus korralikult sõitnud.
            Sama võib ju ka Pooli poiste kohta öelda ju.

            Kommentaar


              Ref mu**, Nani nutab, Suarezele tüüpilisel kombel meeldib vastasmängijaid igatpidi näppida, tehes Rafaelile tuti tuti. Oleks ehk paar ampsugi kahmanud, eks kõht oli täis veel.
              Draamat kui palju
              http://www.footballidentity.com - Ootame rohkem eestlasi liituma!

              Kommentaar


                Aa, nüüd ma saan aru, kuidas nani kõige rohkem assiste andnud.

                Kommentaar


                  Blablabla: http://foorum.soccernet.ee/showthrea...=1#post1265352




                  PS: manchester unitedi fännide nutu pärast e i saa ükski NORMAALNE fänn enam soccernetis surfata, siis on see pehmelt öeldes EBANORMAALNE!!!

                  Kommentaar


                    Huumor kuubis. Nii ManU mängjad, ManU fännid kui ka soccerneti foorum. Kohe kui Manchesteri mänguga seotuv väiksemgi küsimärk tekib, on KOGU foorum maas ja umbes, sest lihtsalt siin teemas on nii palju halajaid et ummistavad KOGU foorumi ära. Palun tehe midagi selle suhtes, see EI OLE NORMAALNE!!!
                    FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                    sigpic

                    Kommentaar


                      mis on? keegi ei ole nutnud. lihtsalt, kurb, et mäng sel moel käest ära antakse. kohtuniku kohta küll midagi halba öelda ei saa, ikka puhas oma sitt. samas, need, kes on siiani arvamusel, et manu kaotab praegu tänu kohtunikule, siis, no mida vittu. väljakul peaks olema preagu 9vs9 mäng, 0-2 kaotusseisus oleks siis see veel raskem. suarez on muidugi kunn. vähemalt ei ole meie liiga nii mõttetu, kui hispaania oma.
                      E: kas rafaelil on pisihobi näitlemine ka? tahaks mõnd teatritükki näha temapoolt. see kintsu-etendus oli ikka mega-koomiline.
                      “I am Zlatan. Who the hell are you?”

                      Kommentaar


                        Olen ise ka ManU fänn, aga need kes kohtuniku üle virisevad, on küll vähe ohmud. Kohtunik on praegu väga hästi vilistanud.

                        Kommentaar


                          Reeglite koha pealt halvasti, meie silmis hästi.
                          “I am Zlatan. Who the hell are you?”

                          Kommentaar


                            Uskumatu, arvasin, et kutid õpivad midagi pärast masendavat kaotust Chelski vastu, aga ei.
                            Pärast sellist sumpsi saamist võiksid nad küll mõtlema hakata, sessuhtes, et see ei ole NORMAALNE ju..

                            Kommentaar


                              Mängitakse parajalt pasalt küll, aga olgem ausad, õnn pole ikka absoluutselt ManUtd-i poolt. 2:0 ja 3:0 suht läbi ussimu*ni, kaitse on ka ikka korralikult kärna pannud. Pluss veel 2 korda on Lpool palli väravajoonelt ära löönud.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Rafael7 Vaata postitust
                                Mängitakse parajalt pasalt küll, aga olgem ausad, õnn pole ikka absoluutselt ManUtd-i poolt. 2:0 ja 3:0 suht läbi ussimu*ni, kaitse on ka ikka korralikult kärna pannud. Pluss veel 2 korda on Lpool palli väravajoonelt ära löönud.
                                “I am Zlatan. Who the hell are you?”

                                Kommentaar

                                Working...
                                X