320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Aga vahemärkusena lisaks, et järgmises roundis läheme omavahel kokku

    Kommentaar










      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        Algselt postitas NOT Vaata postitust
        United will play Manchester City or Reading in the FA Cup semi-final at Wembley Stadium on 16 or 17 April.
        see on väga hea variant. ma ei elaks küll üle, kui shitty esimene tiitel peale kristust tuleks united'i arvelt.

        Kommentaar


          Mind-games või on tõesti lootust?

          See oleks päris nunnu boost, kui ta oleks mängukõlbulik ehkki kahtlane värk ma ütleks.

          Kommentaar


            ei usu, et Nani sel kuul enam väljakule jookseb.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              mis selle vigastuse arstilik diagnoos üldse oli?
              ses suhtes, et see paistis pildil kordades jubedam kui pärast vesinikuga loputamist, i recon'. eriti võttes arvesse tõsiasja, et nani peale mahavõtmist veel püsti tõusis, veits kukkes ja siis uuesti maapinnaga paralleelistus. ei mäleta küll, et valencia, ben arfa, see arsenali tõuk, kelle nimi mul hetkel kuidagi meelde ei tule, oleks peale murdu murdjale hambasse panema läinud.
              buy the ticket, take the ride.

              Kommentaar


                Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                mis selle vigastuse arstilik diagnoos üldse oli?
                ses suhtes, et see paistis pildil kordades jubedam kui pärast vesinikuga loputamist, i recon'. eriti võttes arvesse tõsiasja, et nani peale mahavõtmist veel püsti tõusis, veits kukkes ja siis uuesti maapinnaga paralleelistus. ei mäleta küll, et valencia, ben arfa, see arsenali tõuk, kelle nimi mul hetkel kuidagi meelde ei tule, oleks peale murdu murdjale hambasse panema läinud.
                Ega Nanil midagi ei murdunudki, Carra tõmbas korkidega talle sügava haava lihtsalt.
                Newton Heath 1878

                Kommentaar


                  lahtine haav, mida oli vaja kõvasti nõeluda. pakuks, et maksimaalselt võib ta juba homme, hiljemalt aga Boltoni vastu igaks petteks pingil istuda. noh et kui peaks väga hädasti vaja minema. nädalavanuste õmbluste ja ohuga, et bakter sisse läheb, ei ole nagu mõtet ülemäära ka riskida.

                  mis homse osas ehk olulisemgi, ka Carrick vehkis reipalt trenni kaasa teha. ega see Gibson-Scholes keskväli poleks väga jätkusuutlik küll olnud.

                  kuigi, värskemad andmed räägivad ka, et seal teiste kõrval pidavat palli toksima keegi härra Hargreaves. sihuke umbluujutt muudab kogu selle uudise tõeväärtuse mõistagi üsna küsitavaks.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Mees prantslastega mänguks tagasi. Nagu arvata võiski, kisa ja nuttu oli rohkem, kui asi väärt. Roy Keane dislikes this.
                    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                    Kommentaar




                      isegi seesugune mees taas ennast püsti ajanud. 5min ?
                      Algselt postitas Tofoa
                      Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

                      Kommentaar


                        Nani ja Carrick homme olemas.

                        Kommentaar


                          Park ka koos Hargoga.Noh selles mõttes,et nad teevad põhigrupist eraldi trenni.
                          Miskine jutt oli ,et Vidic jättis trenni vahele ,aga peaks ikka mänguks valmis olema homme.
                          "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                          Kommentaar


                            Rõõm kuulda, seis muutub aina paremaks, siin ei olegi muud, kui kõik 3 ära võtta ja nägemist teistele.
                            "But you can't write us off. You can never write Manchester United off."

                            Kommentaar


                              kas starmani paketist näitab CL mänge peale TV 6 veel mõni kanal ? TV 6 näitab bayern-inter, mind huvitab manu mäng rohkem.

                              Kommentaar


                                Yle 1 muidu näitab teisipäevati ka CL-i, aga seal ka täna Inter.
                                "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                                Kommentaar

                                Working...
                                X