320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas rennu Vaata postitust
    0:1 manule
    PÄRISELT ??? lahe ju

    Kommentaar


      Mis kuradi putsad need Evral täna jalas on ,et ta koguaeg perseli murule käib.4 korda vähemalt on maa mehe jalge alt ilma mingi põhjuseta ära kadunud ja Chelseale terve ääre vabaks teinud.
      Giggs will tear you appart.

      Kommentaar


        SAF peab tänase vilepartiiga ja tulemusega väga rahule jääma. Van der sar tõi ikka super hüppega Torrese löögi välja. Trumbid on nüüd teie käes.

        Kommentaar


          mnja ramireze vastu tehtud viga oli 100% penalt aga nujh jh läks seda pidi.
          Olen see kes olen

          Kommentaar


            Evra, musi sulle. Kaks tükki kohe.
            Newton Heath 1878

            Kommentaar


              Musi meie kullakallile väravavahile.Sellist tõrjet pole minu silmad ennem näinud.
              Giggs will tear you appart.

              Kommentaar


                Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                mnja ramireze vastu tehtud viga oli 100% penalt aga nujh jh läks seda pidi.
                VDS oleks selle nagunii ära võtnud - ju kohtunik ei tahtud, et Chelsea end väga täis teeb
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                  VDS oleks selle nagunii ära võtnud - ju kohtunik ei tahtud, et Chelsea end väga täis teeb
                  parim komentaar mida mu silmad see nädal lugenud.

                  Kommentaar


                    Vana pani vastu ootusi jälle formatsiooniga täppi, Carrick ja Park olid täna mõlemad otse sealt ülemisest sahtlist. Ja Valencia hämmastab mind iga mänguga, niivõrd head tagasitulekut ei oleks elus oodanud. Natuke liiga alla muidugi lõpuks jälle vajuti ja õnn aitas ära hoida, aga noh.
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      eks nüüd võib seda tselsifännide andmata jäänud penaltinuttu kuulama jääda...Isikliku arvamuse kohaselt oli penalti ,aga see selleks.
                      iseenesest valencia äärekaitses FTW! Minujaoks ootamatu ja avantüristlik aga tasus ära.Positiivsus.
                      "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                        VDS oleks selle nagunii ära võtnud - ju kohtunik ei tahtud, et Chelsea end väga täis teeb
                        VDS ei ole hea penaltide tõrjuja. Igaksjuhuks mainin. See ongi ta pmst ainuke nõrk külg, mida ei lähe nagunii eriti tihti vaja.

                        Kommentaar


                          Kes iganes see oli, kes täna Carricku särgis platsile oli hiilinud, andke talle kontraht!
                          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                          Kommentaar


                            Misasja see Rafael endale sebis pärast Drogba pikalipanemist?

                            //veidi imelik sõnastus. Küsin siis et kas mingi rebestus või misasja?
                            Algselt postitas zip
                            Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

                            Kommentaar


                              Väga inetu "võit" - Ramireze vastu teghti ikka väga räige viga. Evra mängis kõike muud peale palli... kohutav.
                              FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Põhivend Vaata postitust
                                Misasja see Rafael endale sebis pärast Drogba pikalipanemist?

                                //veidi imelik sõnastus. Küsin siis et kas mingi rebestus või misasja?
                                Tundus, et panid põlved kokku lihtsalt, või siis sai reide korraliku puuka. Drogba tuli hea hooga ka. Kui alguses edasi mängida kannatas, siis vaevalt seal midagi hirmtõsist oli.

                                edit:

                                nickcoppack twitter
                                Asked Rafael how he was as he limped past me (unassisted, by the way - no crutches). He smiled, said "I'm ok" and gave a thumbs up.
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X